رفتن به مطلب

میبینی خدااااااااااااااااااا........ ..................كجاييييييييييييي يييييييي پس!!!!!!

*mishi*

ارسال های توصیه شده

"دوعا" دختر کرد عراقی پیرو این مسلک ، عاشق یک جوان مسلمان شده بود و می خواست با او ازدواج کند.این در حالی است که طبق آموزه های مکتب ایزدی ،ایزدی ها نمی توانند با پیروان دیگر ادیان ازدواج کنند.

به همین دلیل و بر اساس سنت های قبیله ای و مذهبی ، خاندان "دوعا" پس از اگاه شدن از ارتباط وی با یک جوان مسلمان، با سنگ به او حمله کردند و آنقدر به او سنگ زدند تا دختر بینوا درگذشت.

Xaneh14.jpgindexb45.jpg

لینک به دیدگاه

دوعا با سنگ نمرد عزيزم با لگد افتادن به جونش

اخرشم يه سمگ بلوك كوبيدن تو سرش

عاشق يه بسره كرد سني شده بود اما مسلمان ايزدي ها دختر يا بسر به دين ديگه نميدن در كل قبله اونا فرق داره

همه چيشون با ماها فرق داره

اما خيلي بد كشتنش:ws44:

لینک به دیدگاه
میبینی خدااااااااااااااااااا........ ..................كجاييييييييييييي يييييييي پس!!!!!!

خدا کار های مهم تری داره بابا...وقت نداره اینا رو ببینه

فعلا داره بررسی میکنه کجا بد حجابی زیاده که زلزله بفرست اونجا

لینک به دیدگاه

اگر من جای او بودم که میدیم یکی گریان و لرزان

دیگری پوشیده از صد جامه رنگین

جهان را سر به سر افسانه میکردم

عجب صبری خدا دارد

عجب صبری خدا دارد

لینک به دیدگاه

"دوعا" دختر کرد عراقی پیرو این مسلک ، عاشق یک جوان مسلمان شده بود و می خواست با او ازدواج کند.این در حالی است که طبق آموزه های مکتب ایزدی ،ایزدی ها نمی توانند با پیروان دیگر ادیان ازدواج کنند.

به همین دلیل و بر اساس سنت های قبیله ای و مذهبی ، خاندان "دوعا" پس از اگاه شدن از ارتباط وی با یک جوان مسلمان، با سنگ به او حمله کردند و آنقدر به او سنگ زدند تا دختر بینوا درگذشت.

xaneh14.jpgindexb45.jpg

دوعا با سنگ نمرد عزيزم با لگد افتادن به جونش

اخرشم يه سمگ بلوك كوبيدن تو سرش

عاشق يه بسره كرد سني شده بود اما مسلمان ايزدي ها دختر يا بسر به دين ديگه نميدن در كل قبله اونا فرق داره

همه چيشون با ماها فرق داره

اما خيلي بد كشتنش:ws44:

2 تا از برادراش با یه عده دیگه بودن که کشتنش

1 ماه پیشم هر دوتاشونو اعدام کردن

ولی چه فاییده. مگه اون بیچاره زنده میشه...

لینک به دیدگاه

اگه تو هر ده و روستای دور افتاده ای یک مدرسه بنا بشه و مردم درس بخوانند , کم کم این باور ها رنگ میبازند. هر بلایی که در تاریخ تکرار میشه در اثر جهالت و نادانی انسانهاست.

لینک به دیدگاه
2 تا از برادراش با یه عده دیگه بودن که کشتنش

1 ماه پیشم هر دوتاشونو اعدام کردن

ولی چه فاییده. مگه اون بیچاره زنده میشه...

اره

دلم براش سوخت 17 سالش بود فقط

اگه تو هر ده و روستای دور افتاده ای یک مدرسه بنا بشه و مردم درس بخوانند , کم کم این باور ها رنگ میبازند. هر بلایی که در تاریخ تکرار میشه در اثر جهالت و نادانی انسانهاست.

ريشش تعصب ه :w16:

لینک به دیدگاه

تو دانشگاه ما مسجدی ساختن که فکر نکنم کمتر از مسجد پیغمبر باشه!البته میدونم ثواب مسجدسازی بیشتر!

اره

دلم براش سوخت 17 سالش بود فقط

ريشش تعصب ه :w16:

نازی چه زود عاشق شده.:w58::hanghead:

لینک به دیدگاه
تو دانشگاه ما مسجدی ساختن که فکر نکنم کمتر از مسجد پیغمبر باشه!البته میدونم ثواب مسجدسازی بیشتر!

نازی چه زود عاشق شده.:w58::hanghead:

هم عربا زود ازدواج ميكنن هم اينكه الان 17 زوده:ws52:الان من بچه 13 ساله ميبينم دسته يكي گرفته كه:ws3:اين بچه راهمايي رو نميبيني با چه ذوقي راه ميرم ادم لذت ميبره:ws28:

بعدش الان 17 سالت باشه ديبلمه هستي ديگه . زود نيست كه:banel_smiley_4:من يادمه اون موقع چند تا از همكلاسياي ما مزدوج شدن حالا ما مونديم نگاه نكن:ws3:

لینک به دیدگاه
هم عربا زود ازدواج ميكنن هم اينكه الان 17 زوده:ws52:الان من بچه 13 ساله ميبينم دسته يكي گرفته كه:ws3:اين بچه راهمايي رو نميبيني با چه ذوقي راه ميرم ادم لذت ميبره:ws28:

بعدش الان 17 سالت باشه ديبلمه هستي ديگه . زود نيست كه:banel_smiley_4:من يادمه اون موقع چند تا از همكلاسياي ما مزدوج شدن حالا ما مونديم نگاه نكن:ws3:

من هنوزم تو محوطه دانشگاه اگه بهم رو بدن دلم میخواد بازی کنم. واسه یه شکلات گریه میکنمممممممممممممممممممممم.:girl_blush2:

شایمد من خیلییییییییییییییی............:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...