رفتن به مطلب

بچه تو زندگی باشه یا نه؟

baybak

ارسال های توصیه شده

یه بحث آزاد میخام داشته باشیم به دور از مسائل سیاسی و مذهبی و ....و اسپم..

چرا بعضی از خانومها تمایلی به بچه دار شدن ندارند؟ یا بالعکس اکثرا دوست دارند و میگن بچه شیرینی و ترشی زندگیه؟ چه حکمتی در این بچه دار شدن هست؟ آیا اونایی که میگن نمی خاییم ترس از زایمان دارند یا از نظر مالی؟ یا میگن هیکلمون بد میشه ؟ می خام یه نظر کلی و تقریبا روانشناسانه بگید؟

لینک به دیدگاه

والاااااااااا این موضوع جای بحث داره.

مثلا من به شخصه بچه دوست دارم اما تو این شرایط من و همسرم ترجیح می دیم بچه دار نشیم. جون هر دوتامون درس داریم.

بعدشم بچه باید یکی مواظبش باشه.وقت براش بذاره.

من دوست ندارم در حق بچم کوتاهی کنم.

از نظر مالی هم خب همه می دونن خرج بچه زیاده..مخصوصا تو این دوره زمونه.

به نظر من دو نفر زمانی خوبه بچه دار بشن که از هر نظر بتونن به بچشون برسن. نه اینکه تو ناز و نعمت بزرگش کنن، نه. از لحاط عاطفی به بچه توجه بشه که لوس و ننر و ...بار نیاد.

همین دیگه.

لینک به دیدگاه
ت ایران همه چیز ربط داره به مذهب.....

حالا نظرت رو بگو؟

خب به نظر من همه چي ممكنه سهم داشته باشه وضعيت مالي بيشتر.

قيافه كمتر....چون لذت مادر شدن خيلي بالاتر از اين حرفاست

لینک به دیدگاه

والله مساله هیکل نیست که خراب بشه:ws3:.... دمی مور و آنجلینا هم 3 دفعه بچه دارشدن و هیکلشون دست نخورده ... منم مثل اونها.... :dancegirl2:

ترس هم نداره چون مثل هزاره قبل نیست..یه آمپول میزنن راحت و بی درد زایمان انجام میشه....:w16:

مشکل مالی هم نیست...بالاخره یه نونی درمیاریم که احتیاجات بچه رو زمین نمونه:banel_smiley_4:

ولی به قول یه نفر بچه سرمایه گذاری بی بازگشته!!! :ws3:

هرکاری بکنی کمه...آخرشم طلبکاره... طلبکار هم نباشه من پیش خودم میخوام بهترین کارهارو براش بکنم و وقتی نتونم ناراحت میشم...

یه چیز دیگه هم هست..من شخصا نمیخوام بچه داشته باشم چون وقتی دارم جلوش غذاهای رنگارنگ میذارم همه اش به این فکر خواهم کرد که الان یه سری بچه هستن که این غذارو ندارن و معلوم نیست دارن تو کدوم آجرپز خونه ای کار میکنن..یا وقتی بغلش میکنم فکر میکنم کلی بچه تو دنیا هستن که آغوش گرمی رو ندارن و اینا عذابم میده که نمیتونم بهشون کمک کنم. پس کلا بی خیال بچه شدم :w16:

لینک به دیدگاه
والله مساله هیکل نیست که خراب بشه:ws3:.... دمی مور و آنجلینا هم 3 دفعه بچه دارشدن و هیکلشون دست نخورده ... منم مثل اونها.... :dancegirl2:

ترس هم نداره چون مثل هزاره قبل نیست..یه آمپول میزنن راحت و بی درد زایمان انجام میشه....:w16:

مشکل مالی هم نیست...بالاخره یه نونی درمیاریم که احتیاجات بچه رو زمین نمونه:banel_smiley_4:

ولی به قول یه نفر بچه سرمایه گذاری بی بازگشته!!! :ws3:

هرکاری بکنی کمه...آخرشم طلبکاره... طلبکار هم نباشه من پیش خودم میخوام بهترین کارهارو براش بکنم و وقتی نتونم ناراحت میشم...

یه چیز دیگه هم هست..من شخصا نمیخوام بچه داشته باشم چون وقتی دارم جلوش غذاهای رنگارنگ میذارم همه اش به این فکر خواهم کرد که الان یه سری بچه هستن که این غذارو ندارن و معلوم نیست دارن تو کدوم آجرپز خونه ای کار میکنن..یا وقتی بغلش میکنم فکر میکنم کلی بچه تو دنیا هستن که آغوش گرمی رو ندارن و اینا عذابم میده که نمیتونم بهشون کمک کنم. پس کلا بی خیال بچه شدم :w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ولی خوب هر کسی مسول زندگی خودشه ..

این همه گرسنه و بدبخت ایران هستش نباید که به خاطر اونا پا رو خواسته هامون بزاریم بس خودمون چی؟

لینک به دیدگاه

بستگی به نفرش داره و هر کسی به یه علتی قبول یا ردش میکنه.

حتی من شنیدم بعضی از خانوما به خاطر اینکه تناسب اندامیشون به هم نخوره بچه معصوم رو از شیر مادر منعش میکنن. که واقعا جای تاسف داره.

لینک به دیدگاه
والاااااااااا این موضوع جای بحث داره.

مثلا من به شخصه بچه دوست دارم اما تو این شرایط من و همسرم ترجیح می دیم بچه دار نشیم. جون هر دوتامون درس داریم.

بعدشم بچه باید یکی مواظبش باشه.وقت براش بذاره.

من دوست ندارم در حق بچم کوتاهی کنم.

از نظر مالی هم خب همه می دونن خرج بچه زیاده..مخصوصا تو این دوره زمونه.

به نظر من دو نفر زمانی خوبه بچه دار بشن که از هر نظر بتونن به بچشون برسن. نه اینکه تو ناز و نعمت بزرگش کنن، نه. از لحاط عاطفی به بچه توجه بشه که لوس و ننر و ...بار نیاد.

همین دیگه.

بچه دارشو شیرییییییییییین

شرایط بهتر میشه

لینک به دیدگاه
نه دیگه...نشد:ws3:

ما خودمونو جمع کنیم شاهکار کردیم...بچه طلبمون:ws37:

پروفایلم یه سر بزن

جیگرشو عشقمه تو هم جمع شدی ولی جمع تر میشی امتحان کن

لینک به دیدگاه

وااااااااایییییییی عشقه منه بچه... دوستش دارمممممممممممممم:w42:

اما بعد 3 4 سال از زندگی گذشت بچه دار شدن خیلی خوبه... نه دیرتر نه زودتر:shad:

لینک به دیدگاه

بچه دوست ندارم چون حق مادر همیشه ضایع میشه:banel_smiley_4:

رابطم با همسرم بدون بچه رمانتیک تره

فکرم و ذهنم و جسمم و جیبم و وقتم و .... بدون بچه آزاد تر و راحتره

با بچه سلامتی جسمی و روحیم به خطر میوفته

من عاشق مسافرتم که با داشتن بچه نمیشه :banel_smiley_4:

کلا هر جور که فکر می کنم زندگیم بدون بچه خیلی خیلی بهتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...