رفتن به مطلب

باشگاه نواندیشان یا اخراج شدگان!

-----

ارسال های توصیه شده

خوب الان ما چی کار کنیم؟

بریم دعواشون کنیم؟ :ws3:

رفتار های شخصی هر کس به خودش مربوطه...چرا اومدی اینجا میگی؟

برو به هر کی میشناسی اونجوری هست به خودش بگو

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب الان ما چی کار کنیم؟

بریم دعواشون کنیم؟ :ws3:

رفتار های شخصی هر کس به خودش مربوطه...چرا اومدی اینجا میگی؟

برو به هر کی میشناسی اونجوری هست به خودش بگو

:there:

• Like 2
لینک به دیدگاه

چرا اونجا رو با اینجا مقایسه میکنین؟

کی خواست رقابت کنه؟ :ws52:

اونجا یه سایت هست اینجا یه سایت دیگه

هر کی خواست میره اونجا هر کی خواست نمیره

به کسی هم ربط نداره فلانی رفت اونجا چی کار کرد اومد اینجا چی کار کرد

فکر کردی اینجا مدیرا میشنینند میگند "خوب بیاید با باشگاه مهندسان رقابت کنیم...حالا بریم اونجا یوزر جدید بسازیم...بعد چرت و پرت بگیم که اونجا خراب شه" ؟

:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه

این کاربرایی رو که میگین رو به مدیر اونجا گزارش بدین مطمئنا اخراج میکنند.

(قبلا یکی رو به اخراج کردند دلیلش رو نوشته بودند " دزدیدن کاربرا" )

• Like 3
لینک به دیدگاه

شمایی که اومدی میگی کاربرهای اینجا اینکارا رو میکنن

میخوای همین الان برات ثابت کنم با لینک و عکس که مدیرهای فرومهای دیگه مخصوصا باشگاه مهندسان چه حرفهایی در مورد اینجا، کاربرهاش و مدیرهاش میزنن؟؟؟

کلا من همه جا هستم و هیچ جا نیستم

مطمئن باش اگه من خودم جایی ببینم کاربری داره خلاف قوانین اون فروم کاری انجام میده در حد توانم باهاش برخورد میکنم

• Like 5
لینک به دیدگاه
شمایی که اومدی میگی کاربرهای اینجا اینکارا رو میکنن

میخوای همین الان برات ثابت کنم با لینک و عکس که مدیرهای فرومهای دیگه مخصوصا باشگاه مهندسان چه حرفهایی در مورد اینجا، کاربرهاش و مدیرهاش میزنن؟؟؟

کلا من همه جا هستم و هیچ جا نیستم

مطمئن باش اگه من خودم جایی ببینم کاربری داره خلاف قوانین اون فروم کاری انجام میده در حد توانم باهاش برخورد میکنم

:banel_smiley_52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چی خواهشا ترجمه کنید متوجه نشدم .فکر نمیکنم برای نام کاربریم که یه چیز شخصیه بخوام به کسی جواب بدم .چی پس شما هم تو مهندسان بودی و ........... نه من عضو این سایت دیگه نیستم مدتی بودم ولی دو سه ماه نیستم چون اونجا رو هم خراب کردن فکر کنم بالغ بر 3 -4 باری به خاطر اعمال بعضی افراد که اومدن اینجا بستنش .

ولی از حرفات بر میاد تازه گیا تو باشگاه مهندسان بودی از این نوع حرفات راحت میشه فهمید

ممنونم از شما و نظر لطفتونه من هرگز همچین حرفی نزدم که همه کاربرای شما این چنین اند نه قطعا خیلی از اعضای شما به دنبال محیط علمی بودن و قطعا تمامی مدیران به دنبال این هدفن که سطح علمی جامعه رو بالا برند . منم گفتم اصلا و ابدا قصد جسارت و اهانت به کسی رو ندارم ولی اومدم همینو به اون کاربرایی که خودشون میدونن چرا اخراج شدن و بعد به عنوان تازه وارد میان تو باشگاه و فضاسازی میکنند و .......... این انتقاد رو بکنم . چون اصولا اونها به آزدی بیان خیلی معتقدن البته آزادی که برای خودشون ازشمند باشه نه برای دیگران .من بازم از شما مدیر محترم تشکر میکنم و امیدوارم هیچ وقته دیگه به خاطر تخلفات آشکار بعضی کاربران شما در باشگاههای دیگه مزاحم شما نشم .صمیمانه ممنونم و امیدوارم باشگاه شما در رقابت عادلانه موفق و سربلند به خصوص در زمینه های علمی باشد

در ضمن ما نیومدیم تو این فروم که با باشگاه یا هر فروم دیگه ای رقابت کنیم ما اومدیم تا بجای یه فکر از همفکری و نظرات بقیه دوستان استفاده کنیم

چرا اونجا رو با اینجا مقایسه میکنین؟

کی خواست رقابت کنه؟ :ws52:

اونجا یه سایت هست اینجا یه سایت دیگه

هر کی خواست میره اونجا هر کی خواست نمیره

به کسی هم ربط نداره فلانی رفت اونجا چی کار کرد اومد اینجا چی کار کرد

فکر کردی اینجا مدیرا میشنینند میگند "خوب بیاید با باشگاه مهندسان رقابت کنیم...حالا بریم اونجا یوزر جدید بسازیم...بعد چرت و پرت بگیم که اونجا خراب شه" ؟

:ws28:

:a030::a030::a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من قبلا دیدم که یه سری به یه عده تهمت کاربردزدی میزنن...ولی حضرت آقا یا سرکار خانوم ( هرکی که هستی) اینو بدون اگر انجمن و سایتی جاذبه داشته باشه ، هیچکس ، هیچ وقت نمیتونه کاربراشو بدزده...

• Like 5
لینک به دیدگاه
از همه معذرت میخوام ولی حقیقت رو باید گفت . خیلی از افرادی که اینجا هستن ابتدای امر عضو باشگاههایی چون دکه مجازی ، ایرانیان باستان ، مهندسان ، دانشجویان ایرانی و ......... بودن با اِخراجشون تشریف اوردن اینجا جالبه که بعضیشون که انگار هیچی از احترام نمیدونن با یک ایمیل دیگه میان عضو باشگاهی مثل ایرانیان ، مهندسان میشن و به سایر باشگاهها توهین میکنن و نواندیشان رو برترین باشگاه میگن .اگه نواندیشان برتره خب ما نمیگیم نباشه ولی چرا میخواید رقابتها ناعادلانه باشه و میاد باشگاهاهی دیگه رو تخریب میکیند .عرضی نیس بازم میگم این افراد در جمع کثیر باشگاه شما ناچیزن ولی متاسفانه هستن و چه خوبه که اونا هی میان دم از آزادی میزنن این آزادی رو برای همه بخوان نه برای خودشون .باز هم از همه اعضای محترم این باشگاه که حقیقتا فقط به خاطر ذکر مسائل اینچنینی عضو نشدن معذرت میخوام ولی چه باید کرد آیا بایستی حقیقت رو انکار کرد .امیدوارم شاهد رقابت عادلانه در دنیای مجازی بین باشگاهها خصوصا ایرانیان باستان ، نواندیشان ، مهندسان ، دانشجویان و ......... باشیم

خب شما الان دقیقا" مسئولیتتون چیه اینجا؟اومدی آمار بگیری؟ :ws52:

ببین دوست عزیز. حرفهای شما دقیقا" مثل حرفهای پیرجو می مونه!

من خودم هم تو باشگاه مهندسان هستم.

طی بحث هایی که با پیرجو داشتم...ایشون هم دقیقا" حرفهای شما رو می زدن.

متاسفانه درک و شعور بعضی انسانها پایین هست و کاریشون نمی شه کرد.

خیلی ها فکر می کنن ماها کشته مردشون هستیم.

ببینید کسی که دوست داشته باشه میاد تو یه فروم و می مونه وکسی هم که دوست نداشته باشه می ره.

کله گنده های باشگاه هر مدل توهینی خواستن به کاربر ها و مدیران اینجا کردن و ما صدامون در نیومد. شما بیاید تو این فروم سرچ کنید و ببینید چند تا توهین به باشگاه می تونید پیدا کنید و همین طور توی مهندسان هم این کار رو انجام بدید.

والا خیلی ها پاسپورت دوتا کشور رو دارن. پس کشور اول بیاد بگه : هی فلانی تو تبعه ی من رو دزدیدی!!!!!!!

اینجا که دنیای مجازیه دوستان باشگاه همچین برخوردی دارن به قولی "دزدی کاربر" وای به حال دنیای واقعی.

شمام بهتره هدفتون رو از این تاپیک مشخص کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه
میدونید جالبیه قضیه کجاس جالبیش اینجاس !

میان تو باشگاههای دیگه تایپیک سیاسی اونم چی حمایت صریح از آمریکا و به انزوا کشوندن ایران میزنن تو اینجا اینکار رو نمیکنن البته بعضیا هم میان تایپیک جنسیتی واضح میزنن از الفاظ قشنگشونم استفاده میکنن . کلا دوس دارن باشگاههای دیگه رو ***** کنن تا باشگاه خودشون باشه .

در ضمن تو همین باشگاه شما هم دوتا اطلاعیه قشنگ داده .

من چی میگم شما چی میگین . اولا گفتم با اون عده محدود هستم که میان میگن آزادی بیان ولی تحمل شنیدنشو ندارن و فقط خاک در هاون کوبیدن شده کارشون .

میان باشگاههای دیگه به عنوان تازه وارد و برای خرابکاری .

نمونش زیاد . ارسالهای جدیدم که میگید قشنگ ببینید کیا جو باشگاهاه رو با اراجیف به هم میریزن خیلی خوبه . اکثرا تازه واردن

به هر حال اون نفر بعدیتونم که کاملا اعتقاد به آزادی بیان رو نشون دادن

بهتره اون قطره بازیهاتو ببری اونجا تا باشگاه مهندسان ........

اینجا فعلا کسی مشکلی نداره مشکل از شماهاست که همیشه دنبال بهونه هستید ........

• Like 2
لینک به دیدگاه

تو مهندسان تا بودم که هیچ بودم

ولی از وختی که از اونجا به خاطر جوش اومدم بیرون نمی دونم چرا اسامی چون سارا - الف و سارا افشار اونجا دیده شد:w58:

اینم لابد اسم کاربری دزدیه دیگه نه؟:Ghelyon:

• Like 6
لینک به دیدگاه

ولش کنید بهش جواب ندین بره سراغ کارش...........

دیدن نیرو کم آوردن ..اومدن همه رو بهم بزنند این کارشون هستش تو باشگاه خودشون هم از این کار میکردن می خاستن یکی رو خراب کنند همشون با هم متحد میشدند......

ولش کنید بزارین بره...

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...