رفتن به مطلب

چه سازی رو دوست دارین و بلدین که بنوازین

sarevan

ارسال های توصیه شده

من از بچگی به پیانو علاقه داشتم..تا اینکه بالاخره 4-5 سال پیش دانشگاه که قبول شدم فکر کردم میتونم ..دیگه وقتش شده که شروع کنم و شروع کردم..چند مدتی کلاس رفتم ..اما...............ادامه ندادم....فرصت نشد.

حالا هم که کار ....اما میخوام یه برنامه ریزی کنم برم ادامه بدم...

ویولن رو هم دوست دارم..یه جورایی هم دودل هستم که پیانو رو ادامه بدم یا از نو ویولن رو شروع کنم...

فقط کاش زمان بیشتری در شبانه روز داشتیم....:sigh:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من از بچگی به پیانو علاقه داشتم..تا اینکه بالاخره 4-5 سال پیش دانشگاه که قبول شدم فکر کردم میتونم ..دیگه وقتش شده که شروع کنم و شروع کردم..چند مدتی کلاس رفتم ..اما...............ادامه ندادم....فرصت نشد.

حالا هم که کار ....اما میخوام یه برنامه ریزی کنم برم ادامه بدم...

ویولن رو هم دوست دارم..یه جورایی هم دودل هستم که پیانو رو ادامه بدم یا از نو ویولن رو شروع کنم...

فقط کاش زمان بیشتری در شبانه روز داشتیم....:sigh:

همین دو دل بودن یعنی سراغ هیچ کدوم نیمیری همین الان تصمیم بگیر یکی رو شروع کنی و زمان نداشتن همیشه بهونس.

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...

کمانچه آلتو

شیییرهههه

تار هم باحاله

اما هیچ کدومو نه دارم و نه بلدم:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من هیچ سازی بلد نیستم بنوازم، فقط با حسرت به بچه های موجود در محیط پیرامونم نگاه می کنم که همشون گیتار مینوازند :ws3: ولی من با این رقم موجود در شناسنامه ام به عنوان سال تولد هیچ سازی بلد نیستم :banel_smiley_4:

راستش من عاشق ویولون بودم و هستم. میخواستم یاد بگیرم دیدم سخته بی خیال شدم. یه دوست دارم ویولون آموزش میده گاهی در مورد احساسات ناب ویولون نواختن توضیح میده منم کیف می کنم همین :ws28:

لینک به دیدگاه

من ویلون دوس دارم ولی بلد نیستم بزنم خب این ازین:ws3:

ساز دهنی هم دوس دارم خودشو هم دارم ولی بلد نیستم بزنم بازم

اینم ازین:w02:

لینک به دیدگاه

سلام...اگر کسی در مشهد دنبال فراگیری اصولی و حرفه ای پیانو هست من شاید بتونم کمکش کنم...

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...