رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.6k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

11. توي استان زنجانه؟ استان تبريز؟

خوشم میاد داری زرنگ میشی خوب تعارف نمیکردی پنج شش تا شهر دیگه هم توی یه سوال می گفتی :ws5:

11- بله توی زنجانه

12- نه تبریز نیست :ws3:

به این میگن سوال هدر دادن (چند صفحه قبل یادته این به اون در :ws10:)

لینک به دیدگاه

12. گنبد سلطانيه

13. معبد داش كسن

14. بازار زنجان

15. بناي رختشويخانه

16. قلعه بهستان يا كهن دژ

17. مسجد جامع زنجان

18. معبد اژدها

كدوم يكي هست:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

حالا اگه بگم هیچ کدوم درست نیست چی میگی :ws11:فکر نکنم جایی رو پیدا کنم که توی لیستی که دادی نباشه:ws28:

اولی درسته

دیدین چه اسون بود یاد بگیرین

بنای تاريخی گنبد سلطانيه در نزديکی زنجان واقع شده ، دشتی که گنبد در آن قرار دارد حدود 2000 متر از سطح دريا ارتفاع دارد . ساخت بنای عظيم سلطانيه در بين سالهای 675 الی 685 هجری قمری صورت می پذيرد و به عبارت ديگر کار ساختمان آن به مدت 10 سال به طول انجاميد . قصد از بنای چنين گنبد با شکوهی آن بود تا مرقد مطهر حضرت علی (ع) را به آنجا منتقل سازند ، علت اين کار شيعه شدن سلطان محمد خدا بنده و گرايش او به حضرت علی بود ، شايد به اعتباری گنبد سلطانيه را بتوان اولين اثر هنری شيعه در کشور ايران دانست . بعد از اتمام بنا به علت مخالفت علماء دين با اين عمل ، سلطان محمد از انجام اين کار منصرف شد

لینک به دیدگاه

ابوذر من گفتم اگر دوتا سوال پرسیده بشه و اولی درست باشه دیگه دومی حساب نمیشه. اما نه اینکه یه لیست 18تایی بدی بعد بگی کدومه. :ws2:

از این به بعد فقط دو تا سوال تو یه پست نباید بیشتر بشه. اگر شد کسی که جواب میده فقط به دوتای اول جواب میده و بقیه رو جواب نمیده

و اما در مورد پست آخری کامیار. کامیار جان همون پست قبلیت رو ادیت میکردی و میگفتی آفرین، به جای اینکه اسپم کنی :ws13:

لینک به دیدگاه
ابوذر من گفتم اگر دوتا سوال پرسیده بشه و اولی درست باشه دیگه دومی حساب نمیشه. اما نه اینکه یه لیست 18تایی بدی بعد بگی کدومه. :ws2:

از این به بعد فقط دو تا سوال تو یه پست نباید بیشتر بشه. اگر شد کسی که جواب میده فقط به دوتای اول جواب میده و بقیه رو جواب نمیده

و اما در مورد پست آخری کامیار. کامیار جان همون پست قبلیت رو ادیت میکردی و میگفتی آفرین، به جای اینکه اسپم کنی :ws13:

اون به خاطر سوال 11 و 12 كاميار بود. كه گفت سوال هدر دادي منم گفتم محمد گفته اگه سوال اول صحيح بود سوال دوم حساب نميشه.

منم تمام آثار زنجان رو اوردم.

10 امتياز به خودم بديد برا جوابگويي به اين سوال.

مسابقه بعد هم شروع شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...