رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.6k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چه حدسی زدم. از این همه جا تو شیراز صاف رفتم سراغ جواب :ws3:

خوب منم سوال بعدی رو طرح کردم. اسم یه ساختمونه

یه ساختمون توی اروپا خوب اینجوری خیلی سخت میشه یه راهنمایی لازمه

کشور ایتالیاست؟

لینک به دیدگاه

20 تا سوال جا دارین. اگه بعد یه مدت دیدم به جواب نزدیک نمیشین راهنمایی میکنم.

واسه سوالا هم قرار شد شماره بذارین:ws2:

2- نه تو ایتالیا نیست.

لینک به دیدگاه

نه ساختمون مدرنه.

البته اگه منظورت از قدیمی ساختمونای قبل از دوران مدرنیسم باشه.

بهتره واسه قدیمی و جدید گفتنم تعریفی بذارین و با توجه به یه دوره ای سوال کنید. مثل قرون وسطی، رنسانس، مدرن و ....

لینک به دیدگاه

ساختمونه مدرنه. کلیسانی نتردام کجاش مدرنه؟ :ws5:

هیچ کدوم از اینایی که گفتین نیست. حداقل یه 2تا سوال دیگه کنید که نزدیک تر بشین به جواب. مثلاً به جای گفتن چندتا کلیسا بگین کلیساست؟ یا کارکرد اداری داره، مسکونی، تجاری یا ...

خوب یه راهنمایی میکنم ساختمون تجاریه. هرکی جواب بده 5 امتیاز میگیره. راهنمایی نهایی هم بعد از سوال 15 اگه به جواب نرسیدین. ایشالا که همین سوال بعدی جوابو میدین.

از این به بعد هرکی بدون راهنمایی جواب داد 10 امتیاز و هرکی با راهنمایی جواب داد 5 امتیاز و هرکی بعد از راهنمایی نهایی جواب داد امتیاز نمیگیره. اگرم کسی بعد از 20 تا سوال به جواب نرسید کسی که سوال رو طرح کرده 10 امتیاز میگیره.

لینک به دیدگاه
ساختمونه مدرنه. کلیسانی نتردام کجاش مدرنه؟ :ws5:

هیچ کدوم از اینایی که گفتین نیست. حداقل یه 2تا سوال دیگه کنید که نزدیک تر بشین به جواب. مثلاً به جای گفتن چندتا کلیسا بگین کلیساست؟ یا کارکرد اداری داره، مسکونی، تجاری یا ...

خوب یه راهنمایی میکنم ساختمون تجاریه. هرکی جواب بده 5 امتیاز میگیره. راهنمایی نهایی هم بعد از سوال 15 اگه به جواب نرسیدین. ایشالا که همین سوال بعدی جوابو میدین.

از این به بعد هرکی بدون راهنمایی جواب داد 10 امتیاز و هرکی با راهنمایی جواب داد 5 امتیاز و هرکی بعد از راهنمایی نهایی جواب داد امتیاز نمیگیره. اگرم کسی بعد از 20 تا سوال به جواب نرسید کسی که سوال رو طرح کرده 10 امتیاز میگیره.

من ندیدمش فقط دیدم بابام بغل دستمه ازش پرسیدم فرانسه چه ساختمونای معروفی دیدی اونم یه سریش رو گفت تنبلیم اومد سرچ کنم:ws3:

امتیاز نفر اول که 20 بود چرا شد 10 تا؟خیلی کمه؟:ws6:

لینک به دیدگاه

20 سوالی مسابقه راحتیه واسه همین امتیاز این مسابقه 10 هستش. با راهنمایی میشه 5 و با راهنمایی نهایی هم که میشه صفر. فقط با جواب میتونی خودت سوال طرح کنی. اگر هم کسی جواب نداد 10 امتیاز کسی که سوال طرح کرد میگیره.

مسابقات حدس مکان یا شهر و ... که سوال نمیشه پرسید و سخته امتیازش 20 میشه.

یه سرچ کوچولو بزنی میتونی گیر بیاری. خیلی بهش نزدیک شدین. سوال 13 دیگه جواب نهایی میشه ایشالا. اگه تا سوال 15 جواب ندادین راهنمایی نهایی هم میکنم.

لینک به دیدگاه
ایول :ws14: ولی اسمش لادفانس نیست. تو اون منطقه هستش. ایشالا تو سوال میزنید تو خال

13- منظورت که برج نور نیست ؟ چون اون رو هنوز نساخته ان :ws11:

14- برج ژاك دانتون ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...