رفتن به مطلب

محل آشنایی و گفتگوی دوستانه بچه های محیط زیست

ارسال های توصیه شده

البته حتما همینطوره کلا منابع طبیعی تک هستند عالی:ws31::ws31::ws31:

ورودتون به جمع منابع طبیعی ها تبریک میگم:w66::w66::w66::w66::w66::w66:

من دست تنهام منابع طبیعی هر چقدر به من کمک کنید ثواب داره :ws44:

تو چت روم سبز هم میتونیم صحبت کنیم اگه مسئله ای پیش اومد اونجا به اشتراک بگذارید حل بشه:ws3:

تشکر لطف دارین بتونم حتما کمک میکنم

به چت روم هم سر میزنم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 535
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قابلی نداشت

فک میکنم بتونیم با کمک هم فعالیت های خوبی داشته باشیم:hapydancsmil::hapydancsmil:

آقا امین با ورودتون اصن به تالار منابع طبیعی و محیط زیست رنگ دیگه ای دادیدا:ws3:

کلی من و یمنا خوشحال شدیم یه کاربر اومده:hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آقا امین با ورودتون اصن به تالار منابع طبیعی و محیط زیست رنگ دیگه ای دادیدا:ws3:

این خوشحالی دو طرفست ، من کمتر جایی دیدم که منابع طبیعی مثل اینجا فعال باشه

واقعا خوشحالم از آشنایی با شما

لینک به دیدگاه

این خوشحالی دو طرفست ، من کمتر جایی دیدم که منابع طبیعی مثل اینجا فعال باشه

واقعا خوشحالم از آشنایی با شما

بعللللللللللللللللللللله باید جشن بگیریم فک کنم خدا صدای قلب منو شنید:shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad:

لینک به دیدگاه
یعنی هنوز فعال نشدین

قبل از فعال شدن خبر بدین فرار کنیم:ws3:

خوبه محیط زیست خوندین صحنه زیبا فوران آتشفشان از دست میدین:vahidrk:

وا حیرتا :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خوبه پس

من اینجا وایمیسم تا شما فعال باشید

خودمم کمکتون میکنم

میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی :shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad:

لینک به دیدگاه
میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی میسی :shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad:

شوخی کردم:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
شوخی کردم:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

آدم با یه بشه کوشولو شوخی نمیکنه:babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...