رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام، بچه ها ببخشید من میخوام طراحی محیط بخونم اما وقت رفتن کلاس اسکیس رو ندارم، میشه کمکم کنین که چیکار کنم واسه اسکیسش، رشته خودمم فضای سبز بوده

سلام عزیزم

آتنا جان نمیدونم منظورت از وقت رفتن به کلاس رو نداری چیه... ولی به هرحال اگه برای کنکور داری میخونی لازم هست که وقت زیادی رو برای طراحیت بذاری..بخصوص که ضریب3 داره و درصدش خیلی اهمیت داره...

برای اسکیس به طور کلی روی سرعت دستت خیلی کار کن، سعی کن ایده های زیادی رو با تمرینت توی ذهنت داشته باشی تا روز آزمون بتونی به راحتی پیادشون کنی، روی آنالیز سایت، توپوگرافی،مقطع،مقطع پرسپکتیو سعی کن تسلط خوبی داشته باشی... و در آخر هم توصیم اینه که خیلی تمرین کن و وقتی به جایی رسیدی که دیدی خوب راه افتادی آزمون هارو بگیر و تو همون بازه زمانی انجامشون بده...

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام.

من تازه واردم.

خیلی خیلی به کمکتون احتیاج دارم.

سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست رو میخوام.:icon_pf (72):

لینک به دیدگاه

منم دارم واسه کنکور طراحی محیط میخونم.گلهای زینتی نداریم!!

اما تا دلت بخواد مرتبط با فضای سبز کتاب هست!!

به هرحال موفق باشی.

لینک به دیدگاه
سلام.

من تازه واردم.

خیلی خیلی به کمکتون احتیاج دارم.

سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست رو میخوام.:icon_pf (72):

سلام عزیزم

هرچی خواستی همینجا بگو. ایشاا.. که کمکی از دستمون بر بیاد...

راجع به سوالای کنکور من واسه خودمو به یکی از دوستان دادم و دیگه بهم بر نگشت وگرنه اسکن میکردم میذاشتم

اگر تو اینترنت نمونه سوالاتو کامل پیدا نکنی بهترین جا همون انقلابِ

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

هرچی خواستی همینجا بگو. ایشاا.. که کمکی از دستمون بر بیاد...

راجع به سوالای کنکور من واسه خودمو به یکی از دوستان دادم و دیگه بهم بر نگشت وگرنه اسکن میکردم میذاشتم

اگر تو اینترنت نمونه سوالاتو کامل پیدا نکنی بهترین جا همون انقلابِ

ممنون عزیزم.شما طراحی محیط میخونید؟اگر آره امکانش هست از شیوه خوندنتون واسه قبولی تو کنکور ارشد برام توضیح بدب.ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون عزیزم.شما طراحی محیط میخونید؟اگر آره امکانش هست از شیوه خوندنتون واسه قبولی تو کنکور ارشد برام توضیح بدب.ممنونم:icon_gol:

آره عزیزم:icon_gol:

من تقریبا از شهریور شروع کردم به طراحی و اسکیس و خوندن یکی دو تا از کتابا

از مهر به صورت جدی نشستم پای دروس تئوری

من خودم کلاس هم رفتم تا بتونم اشکالایی که در طول دوره ی کار کردنم بخصوص در رابطه با اسکیس برام پیش میاد رو بپرسم و رفع کنم...

کلا بهتره حتی اگه کلاس نمیخوای بری تایم زیادی رو برای بالا بردن سرعتت دستت توی طراحی و یک گرافیک خوب بزاری... و خب سعی کنی یه تسلط نسبی روی مباحث کنکور داشته باشی چون دایره مطالبی که تو آزمون میاد خیلی گستردست

حتما میتونی موفق بشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آره عزیزم:icon_gol:

من تقریبا از شهریور شروع کردم به طراحی و اسکیس و خوندن یکی دو تا از کتابا

از مهر به صورت جدی نشستم پای دروس تئوری

من خودم کلاس هم رفتم تا بتونم اشکالایی که در طول دوره ی کار کردنم بخصوص در رابطه با اسکیس برام پیش میاد رو بپرسم و رفع کنم...

کلا بهتره حتی اگه کلاس نمیخوای بری تایم زیادی رو برای بالا بردن سرعتت دستت توی طراحی و یک گرافیک خوب بزاری... و خب سعی کنی یه تسلط نسبی روی مباحث کنکور داشته باشی چون دایره مطالبی که تو آزمون میاد خیلی گستردست

حتما میتونی موفق بشی:icon_gol:

ممنون عزیزم.دعاکن منم قبول شم.قبول شدن تو این رشته یکی از بزرگترین ارزوهامه.:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...