رفتن به مطلب

نو اندیشان در پیت ترین فروم دنیا !!!( بود ولی دیگه نیست چرا؟؟؟)

ارسال های توصیه شده

دکارت : می اندیشم پس هستم

نو اندیشان : می پوکم پس هستم

.

.

.

.

.

.اگه انجمن کمک معنوی ، مالی ..... می خواد خو شماره حساب بدید تعارف نداریم که ...هستیم همجوره

لینک به دیدگاه

من که از خنده داشتم میمردم اسم این تاپیکو دیدم... خودم تو اون لحظه داشتم همین فکرو میکردم...

خوب بابا جان یه ترتیبی بدید هر روز آواره نشیم دیگه... این همه فروم تو این دنیا... هیچکدوم مثل اینجا هر روز رو هوا نیستن... مارو بگو رو دیوار کی یادگاری مینویسیم ها...

لینک به دیدگاه

بابا خوب مشکله دیگه ..... پیش میاد..... محمد که همه ی سعیشو داره میکنه..... من که بهترین فرومیه که تا حالا شناختم..... خیلی ام دوسش دارم...... خیلی ام باهاش خاطره دارم ...... :ws37:

خوب نیست این جوری بگیم..... مخصوصا این که ادمینش هم زحمت میکشه هم با کمال بزرگواری میاد از کاربرا عذر خواهی میکنه..... بالاخره تو هر سیستمی ممکنه مشکل پیش بیاد!!! این طور نیست!؟:ws37:

لینک به دیدگاه

ببینم ارش خان 1روز این سایتو بدن دست خودت تا ظهر میتونی نگهش داری یا خودتو سایتو با هم میپوکونی؟؟؟:banel_smiley_4:

خیلیم خوبه خیلیم دوسش داریم خیلیم نمونس....:ws37:

حله یا بیشتر توضیح بدم؟؟؟:167:

فیزیکی حلش کنیم....؟:w00:

محمد اقا خان خیلیم مرسی خیلیم دستتو قربون خیلیم خوبه اینجا:w16::a030:

اصن هر روز بزن بپوکونش که قدر اینجا رو بیشتر بدونن....:ws3:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

خیلی از این مشکلات زیاد دیده شده .

سایت های زیادی هم درگیر بوده و هستند ..

من یکی از اولین فارومهای اولیه ایران رو میشناسم که یه بارموقع تعویض اطلاعات و سرور و این حرف ها اعضا دوقسمت شده بودند و از هم خبر نداشتند مث دو تیم یه هفته طول کشید

.. به نظرم باید به دوستان دست اندر کار قوت قلب داد با این اینترنت لاکپشتی موجود در ایران این کار هایی رو که اینا دارن انجام میدن خیلی طاقت فرساست .. من بهشون خسته نباشی میگم ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دکارت : می اندیشم پس هستم

نو اندیشان : می پوکم پس هستم

.

.

.

.

.

.اگه انجمن کمک معنوی ، مالی ..... می خواد خو شماره حساب بدید تعارف نداریم که ...هستیم همجوره

کمک معنویشو هستم ولی مالیشو شرمنده اصلا من یکی نیستم

لینک به دیدگاه

بنظرم اینجا از خیلی از فروم های دیگه بهتره کافیه اون رو با باشگاه مهندسان مقایسه کنید! ولی خوب این مشکلاتش اگه برطرف بشه بهتر هم میشه (شکلک اون یارو که نیشش بازه)

لینک به دیدگاه
ببینم ارش خان 1روز این سایتو بدن دست خودت تا ظهر میتونی نگهش داری یا خودتو سایتو با هم میپوکونی؟؟؟:banel_smiley_4:

خیلیم خوبه خیلیم دوسش داریم خیلیم نمونس....:ws37:

حله یا بیشتر توضیح بدم؟؟؟:167:

فیزیکی حلش کنیم....؟:w00:

محمد اقا خان خیلیم مرسی خیلیم دستتو قربون خیلیم خوبه اینجا:w16::a030:

اصن هر روز بزن بپوکونش که قدر اینجا رو بیشتر بدونن....:ws3:

خون خودتو کثیف نکن تو درست میگی

خیلی از این مشکلات زیاد دیده شده .

سایت های زیادی هم درگیر بوده و هستند ..

من یکی از اولین فارومهای اولیه ایران رو میشناسم که یه بارموقع تعویض اطلاعات و سرور و این حرف ها اعضا دوقسمت شده بودند و از هم خبر نداشتند مث دو تیم یه هفته طول کشید

.. به نظرم باید به دوستان دست اندر کار قوت قلب داد با این اینترنت لاکپشتی موجود در ایران این کار هایی رو که اینا دارن انجام میدن خیلی طاقت فرساست .. من بهشون خسته نباشی میگم ... :icon_gol:

دکی جان معلوم خیلی عرق فرومی داریا ..کیه که ندون نواندیشانه یه دونه اس، تکه

من هم خسته نباشید میگم .

درضمن انتقاد پذیر بودنم خوب چیزیا:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خون خودتو کثیف نکن تو درست میگی

دکتور جان معلوم خیلی عرق فرومی داریا ..کیه که ندون نواندیشانه یه دونه ، تک

من هم خسته نباشید میگم .

درضمن انتقاد پذیر بودنم خوب چیزیا:icon_gol:

ارش جان من متحول شدم دیگه انتقاد میپذرم.... :ws3:

باو شوخیه اینا همش دیگه....:ws37:

به دل نگیر عسیسم....:w00:

لینک به دیدگاه
ارش جان من متحول شدم دیگه انتقاد میپذرم.... :ws3:

باو شوخیه اینا همش دیگه....:ws37:

به دل نگیر عسیسم....:w00:

ای بابا مگه چی گفتی حال که بدل بگیرم ...درپیته دیگه قبول نداری خو. نداشته باش .:ws3:

لینک به دیدگاه
ای بابا مگه چی گفتی حال که بدل بگیرم ...درپیته دیگه قبول نداری خو. نداشته باش .:ws3:

در پیت تر از اون کاربراشن.....:banel_smiley_4:

قبول نداری یه نگاه به این ارش و هیلدا بنداز......:w00:

تا شیر فهم شی...:icon_pf (34):

:ws3:

لینک به دیدگاه
بابا خوب مشکله دیگه ..... پیش میاد..... محمد که همه ی سعیشو داره میکنه..... من که بهترین فرومیه که تا حالا شناختم..... خیلی ام دوسش دارم...... خیلی ام باهاش خاطره دارم ...... :ws37:

خوب نیست این جوری بگیم..... مخصوصا این که ادمینش هم زحمت میکشه هم با کمال بزرگواری میاد از کاربرا عذر خواهی میکنه..... بالاخره تو هر سیستمی ممکنه مشکل پیش بیاد!!! این طور نیست!؟:ws37:

تایید میشه ، موافقم :w16:

لینک به دیدگاه
در پیت تر از اون کاربراشن.....:banel_smiley_4:

قبول نداری یه نگاه به این ارش و هیلدا بنداز......:w00:

تا شیر فهم شی...:icon_pf (34):

:ws3:

اینو قبول دارم نمونش خودتو اقا محمد خان قاجارت :ws3:

لینک به دیدگاه

درپیت چیه؟ بازم در پیت یه کارایی داره

اینجا در شکسته پیته :ws3:

ولی انصافاً بسته بودن انجمن خیلی زیاده از حد بد بود و متأسفانه خیلی هم طول کشید. ایشالا که دیگه از این اتفاقاً نیفته. فعلاً که یه در جدید خریدیم. ایشالا که این یکی دیگه نشکنه :ws2:

لینک به دیدگاه
درپیت چیه؟ بازم در پیت یه کارایی داره

اینجا در شکسته پیته :ws3:

ولی انصافاً بسته بودن انجمن خیلی زیاده از حد بد بود و متأسفانه خیلی هم طول کشید. ایشالا که دیگه از این اتفاقاً نیفته. فعلاً که یه در جدید خریدیم. ایشالا که این یکی دیگه نشکنه :ws2:

ishallah

sheklake cheshmak tekrari shode raees avazash kon pl.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...