رفتن به مطلب

تلفن همراه

soheiiil

ارسال های توصیه شده

کاش منم گوشی موبایلت بودم! اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم همیشه همراهت بودم!

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم همیشه از من تعریف می کردی و می گفتی: بهترینه!

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم اون وقت کارایی و دانسته ها و هر چیزی که تو وجودمه ٬ مهمتر از قیافه ام بود ...

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم به راحتی باصرف ۳ هزار تومان پول و ۲-۳ ساعت وقت ٬ آپدیت می شدم و کلی با وجود من سرگرم می شدی و وقتی من بودم دیگه بقیه چیزا مهم نبودن و کلی به من توجه می کردی!!!

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم به نظرت بهتر نبود؟!!!

یه روزی هم اگر خسته می شدی خوب می رفتی یه بهترشو می گرفتی!

آره اینطوری بود. اگه من گوشی موبایلت بودم

لینک به دیدگاه

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم اون وقت کارایی و دانسته ها و هر چیزی که تو وجودمه ٬ مهمتر از قیافه ام بود ...

اگه منم مثل گوشی موبایلت بودم به راحتی باصرف ۳ هزار تومان پول و ۲-۳ ساعت وقت ٬ آپدیت می شدم و کلی با وجود من سرگرم می شدی و وقتی من بودم دیگه بقیه چیزا مهم نبودن و کلی به من توجه می کردی!!!

با این اوصاف فکرکنم منم گوشی موبایل بودم بهتر بود :ws52: :icon_redface:

لینک به دیدگاه

مشترک گرامی حرکت زشت و زننده شما را در حمام دیدیم......هیچ کس تنها نیست ....همراه اول

میدونم قدیمی بود:w16:

لینک به دیدگاه
مشترک گرامی حرکت زشت و زننده شما را در حمام دیدیم......هیچ کس تنها نیست ....همراه اول

میدونم قدیمی بود:w16:

.

.

.

نه بابا راست میگی دیدی خوب برو برای بقیه هم تعریف کن حالش ببرن !!

لینک به دیدگاه

من فقط دو بار گوشیمو جا گذاشتم ....که اونم داشتم از بی گوشی ای میمردم.....:icon_pf (34):

گوشیمو خیلی دوس دارم....ولی چون میدونم از اون بهتر هم هست...تعریف اضافه نمیکنم....فقط به همه میگم من که ازش راضی بودم....:ws37:

اره....اینو پایه ام.....چون گوشی من اصلا قیافه نداره....ولی هنوزم خیلی دوسش دارم......:ws37:

گاهی اوقات سرگرمم میکنه....نه همیشه.....ولی خیلییییی دوسش دارم......یه جورایی مونسم شده.....:ws37:

الان که به تک تک این جمله هات جواب دادم....با خودم فکر میکنم.....چرا به یه جسم بی جان برای ابراز علاقه هام پناه اوردم......:viannen_38::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...