رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w16:سلام به روی ماهت عزیزم.. عزیزی.. راضیه.. این :5c6ipag2mnshmsf5ju3خود خودتی... لپات رو جون میده.. اینجوری از دوطرف بگیره ادم. اون روزی که دیدمت. زیاد باهم راحت نبودیم. جلسه اول بود. ایشالله از جلسه بعدی از خجالتت در میام.. :hapydancsmil:

لپمو گاز نگیریا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دیگه نمیام که:hapydancsmil:

سلام:wavesmile:

همگی خوب هستید ؟؟ :icon_gol:

اینجا یه خبرایی مثل اینکه ؟!:ws3:

می بینم قرار مثل گذشته دوستان دور هم جمع بشن:hapydancsmil:

تا من نیام که اینجا شلوغ نمیشه:w02:

لینک به دیدگاه
سلام:wavesmile:

همگی خوب هستید ؟؟ :icon_gol:

اینجا یه خبرایی مثل اینکه ؟!:ws3:

می بینم قرار مثل گذشته دوستان دور هم جمع بشن:hapydancsmil:

صد درصد.. حنانه جون که بیان.. صفا و صمیمیت رو باخودشون میارن. و انرژی رو صدبرابر میکنن دیگه. جای الهه جون خالیه.. که همیشه جاش سبز باشه. فائزه هم بود.. نیدونم کجا رفته.. بابا از بالای تاب بیا پایین..

خوبی ..خوشی شما هم که اومدید دیگه منور منور شد اینجا...:hapydancsmil:

لپمو گاز نگیریا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دیگه نمیام که:hapydancsmil:

تا من نیام که اینجا شلوغ نمیشه:w02:

گاز:ws52:

گازم بد نیستا.. خوبه. روش فکر میکنم..:ws3:

چرا نیای.. ؟

خوب خودم دعوتت میکنم بیای اینجا. چرا منتظرمیتینگ باشیم..:w16:

لینک به دیدگاه

گاز:ws52:

گازم بد نیستا.. خوبه. روش فکر میکنم..:ws3:

چرا نیای.. ؟

خوب خودم دعوتت میکنم بیای اینجا. چرا منتظرمیتینگ باشیم..:w16:

گناه دارم خو

سرما خوردم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه من دعوتت میکنم پاشو بیا جنوب همتون بیایین میبرمتون فلافلی های لشکر اهواز:w02:

لینک به دیدگاه
صد درصد.. حنانه جون که بیان.. صفا و صمیمیت رو باخودشون میارن. و انرژی رو صدبرابر میکنن دیگه. جای الهه جون خالیه.. که همیشه جاش سبز باشه. فائزه هم بود.. نیدونم کجا رفته.. بابا از بالای تاب بیا پایین..

خوبی ..خوشی شما هم که اومدید دیگه منور منور شد اینجا...:hapydancsmil:

مرسی مصی خودت هم اینجارو صفا دادی:hapydancsmil:

هیشکی به پای من نمیرسه

چرا چرا بحیت:w02:

رسیده خبر نداری :w02:

بحیت ؟؟:ws38:

لینک به دیدگاه
گناه دارم خو

سرما خوردم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه من دعوتت میکنم پاشو بیا جنوب همتون بیایین میبرمتون فلافلی های لشکر اهواز:w02:

خدایی.. ما هروقت میایم دزفول میایم.. تو پایگاه نیروی هوایی..

بعد میریم تو میدون دزفول.. سمت چپ روبروی یه امامزاده ای.. یه مغازه ای هست. که خانوادگی فلافل درست میکنن. یعنی من یاد دارم بچش میخواست به دنیا بیاد .. اینا اونجا فعالیت داشتن.. تا به امروز. ما همیشه میریم اون جا فلافل میخوردیم. وواقعا محشر بود..

بعد فرداش میرفتیم اندیمشک.. بعد شوش.. شوش دانیال// و خیلی جاهای دیگه میگشتیم. ما کلا جنوب دوستیم. و هرسال عید واقعا. بهمون هم لطف دارن هم خوش میگذره هم دوستای خوبی پیدا کردیم...

محشرن واقعا الان گفتی دلم خواست..

اهان تو یه میدون دزفولم یه شیرینی فروشی روبروش یه کفش فروشی بستنی هاش حرف نداره. با شیرگاومیشه .. من که کلا فاز میگیرم. از اهواز.. بوشهر .. و تک تک شهرهاشو رفتم..

لطف داری حنانه جون..

سرماچرا خوردی دختر...خوبی؟ سیب رو تو اب بپز بخور.. اوکی میشی.

لینک به دیدگاه
مرسی مصی خودت هم اینجارو صفا دادی:hapydancsmil:

لطف داری مهدی جان.. همه دوستانی که وارد این تالار میشن..همچون مثل فضای سبز بهاری پارکها یه نسیم خنکی داره شبا تو ارک اینجا هم همون حس رو به ادم میده..

توپ والیبال اوردی.. بریم والیبال...؟

حنانه پایه ای بریم والیبال؟

لینک به دیدگاه

بچه ها من یه سردرد خفنی گرفتم که .. چشام میخواد دربیاد.. به خودمم نمیتونم چیزی تجویز کنم. کلا.. سرمو میخوام بکنم بندازم بیرون. سرمنو کسی نمیخواد؟:ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی معصومه بانو

آره جنوبیا واقعا خونگرمن:w02:

نه بابا فایده نداره هرچی فکر کنی خوردم فایده نداره:w02:

عزیزمی..

من هم موافقم 100درصد خونگرمن. اقایون خانومها واقعا خونگرمن

اره این دور ه سرماخوردگی واقعا بدترین دورانه. و باید دورشو بگذرونی و باهیچ چیزی قابل درمان نیست تا دورشو بگذرونی...

خوب میشی.. حتما تو خونه با کولرگازی.. و خنکی و بعد تو هوای گرم میری بیرون خوب سرمامیخوری دیگه دختر..مواظب خودت باش.. دوستان من فعلنی برم..

حنانه جون خوشحال شدم. اینجا که دیگه خونه خودته بیا.. منم میام. مهدی جان فعلن.. برم. فائزه جون .بای.. الله جونم احتمالا شب پیداش میشه.. نبودی من بودم. والانم میرم.. هی....شاید اخر شب چیزی اومدم نمیدونم. دوستان شبتون قشنگ....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...