رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باز این اسپمر بزرگ اومدش:whistle: سلام نسیم خوبی؟ نبودی چندوقت؟:ws38: من تشکر زدم پا مطالبتون ولی همشونو نخوندم:ws28:

الهه،مهدی،سلامت،یمنا و البته حمید که بعیده وقت کنه بیاد و نسیم اسپمر عظمی هر کی یه نظر بده ببینیم نظر ها به چه سمتیه و موضوع چی باشه:gnugghender:زود تند سریع میخوایم موضوع انتخاب کنیم..

:ws53:بزرگی از خودتونه

سلام مدیر اینجا ذکر خیرتون بوده و هس:ws28::ws3:من هستم فقط یه مدت بچه خوبی بودم!ساکت بودم....:w58:

به نظرم نخونیم خیلی مهم نیست!همش عرض ادب و ....:w02:باااااااور کن:sad0:

من که نظرم گفتم:whistle:فقط مونده که تاییدش کنی!بقیه هم نظر ندارن:gnugghender:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

موضوعات پیشنهادی تا این لحظه ::icon_redface:

صحرا....

کویر....

کوه.......

گیاهان دارویی........

خشکی خاک.......

زیبایی رو داخل کدوم منظره دیدید تا حالا؟

سبزی در زردی پاییز؟

سبزی در سفیدی زمستان؟

درخت +حشرات و موجودات و ....؟

لینک به دیدگاه

آخه من موندم نسیم همینجوری یه چیزی گفته سبزی در سفیدی حالا ملت خوششون اومده تازه:ws28: آخه سبزی خوردن متظورت بوده؟ سفیدی کجا بوده؟ درسته برف اومده ولی هنوز زمستون رسما نشده:ws3:خلاقیت در موضوع در حد اعلی:ws3:

نظر من به نظر کسی که کوه گفته نزدیکتره:whistle:

لینک به دیدگاه

من همیشه خودم وقتی عکس میگیرم این موضوع تو ذهنمه که عکسی بگیرم که توش ترکیب مناظر طبیعی با تجلی حضور خداوند باشه

نمیدونم خوبه یا نه نظرمه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
من همیشه خودم وقتی عکس میگیرم این موضوع تو ذهنمه که عکسی بگیرم که توش ترکیب مناظر طبیعی با تجلی حضور خداوند باشه

به نظرت خدا رو بخوای یه تصویر از قدرت و زیبایی و نشانه هاشو به تصویر بکشی بد هم میشه؟؟ خدا خودش که حسابش جدا ردی از خدا بودن یعنی نهایت خوب بودن نیست یمنا جان؟؟؟

لینک به دیدگاه
به نظرت خدا رو بخوای یه تصویر از قدرت و زیبایی و نشانه هاشو به تصویر بکشی بد هم میشه؟؟ خدا خودش که حسابش جدا ردی از خدا بودن یعنی نهایت خوب بودن نیست یمنا جان؟؟؟

نمیدونم منظورتون چیه میشه واضح بگی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
آخه من موندم نسیم همینجوری یه چیزی گفته سبزی در سفیدی حالا ملت خوششون اومده تازه:ws28: آخه سبزی خوردن متظورت بوده؟ سفیدی کجا بوده؟ درسته برف اومده ولی هنوز زمستون رسما نشده:ws3:خلاقیت در موضوع در حد اعلی:ws3:

:ws28::ws28::ws28::ws28:

حال کن جذابیت موضوع رو!!!:w02:

قاسم شمشیر از رو بستی هااااا:gnugghender:جنگ جنگ تا پیروزی؟

:hapydancsmil:....سفیدی ممکنه هر چیزی برداشت شه نه فقط زمستون:whistle:مثلا رنگ سبز سبزی +سفیدی تربچه:ws3:!!!چطوره:ws52::ws28:

من با کوهم مخالفتی ندارم خواستم یه نظری داده باااشم محفل خالی نباشه!:ws3:

بلاخره یکی باید باشه که بش گیر بدید:sad0::vahidrk:

من اماده ام تاااااااا.........................موضوع منو انتخب کنید!!!:whistle:

لینک به دیدگاه

آخه تو این جمله میگید که همیشه میخوام یه تجلی از حضور خدا باشه نمیدونم این خوبه یا نه...منم میگم خدا خودش عین زیبایی هست...ردی از زیبایی های خدا که منظورت توی عکسا میخوای بگنجونی این نهایت شناختت از خداست...این خیلی خوبه...خیلی خیلی خوب..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آخه تو این جمله میگید که همیشه میخوام یه تجلی از حضور خدا باشه نمیدونم این خوبه یا نه...منم میگم خدا خودش عین زیبایی هست...ردی از زیبایی های خدا که منظورت توی عکسا میخوای بگنجونی این نهایت شناختت از خداست...این خیلی خوبه...خیلی خیلی خوب..:icon_gol:

نه گلم منظورم این نبود من منظورم اینه که نمیدونم این موضوع برای مسابقه خوبه یا نه وگرنه میلیون درصد میدونم خوبه دیگه

چی فکر کردی در مورده من؟:4564:

انقدر گیج به نظر میام:sigh:

لینک به دیدگاه
نه گلم منظورم این نبود من منظورم اینه که نمیدونم این موضوع برای مسابقه خوبه یا نه وگرنه میلیون درصد میدونم خوبه دیگه

چی فکر کردی در مورده من؟:4564:

انقدر گیج به نظر میام:sigh:

وای بس با این حساب من خیلی گیج بودم نوفهمیدم برا موضوع بود....چقدر من خنگولم...بینهایت معذرت...این روزا زیاد حواسم جمع نیست...شما هم فکر نکن من روی شما فکر خدای ناکرده کردم...یه سو تفاوت بود:ws3:...باید حواسمو بیشتر جمع کنم:vahidrk::vahidrk:

لینک به دیدگاه
وای بس با این حساب من خیلی گیج بودم نوفهمیدم برا موضوع بود....چقدر من خنگولم...بینهایت معذرت...این روزا زیاد حواسم جمع نیست...شما هم فکر نکن من روی شما فکر خدای ناکرده کردم...یه سو تفاوت بود:ws3:...باید حواسمو بیشتر جمع کنم:vahidrk::vahidrk:

آخی قلوبنت بلم نازی نه گلم:icon_gol: این چه حرفیه خودم نابودم به اندازه کافی من بد نوشتم یکم غلط انداز بود:4564:

لینک به دیدگاه

آخی قلوبنت بلم نازی نه گلم:icon_gol: این چه حرفیه خودم نابودم به اندازه کافی من بد نوشتم یکم غلط انداز بود:4564:

الان کاری میکنی هر دومون الکی الکی زار بزنیما....:ws28::sigh::icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28::ws28:

حال کن جذابیت موضوع رو!!!:w02:

قاسم شمشیر از رو بستی هااااا:gnugghender:جنگ جنگ تا پیروزی؟

:hapydancsmil:....سفیدی ممکنه هر چیزی برداشت شه نه فقط زمستون:whistle:مثلا رنگ سبز سبزی +سفیدی تربچه:ws3:!!!چطوره:ws52::ws28:

من با کوهم مخالفتی ندارم خواستم یه نظری داده باااشم محفل خالی نباشه!:ws3:

بلاخره یکی باید باشه که بش گیر بدید:sad0::vahidrk:

من اماده ام تاااااااا.........................موضوع منو انتخب کنید!!!:whistle:

بابا این همه برف اومده و همه سفید پوش شده

من تا آخر از نظرت حمایت میکنم عسیسم:w02:

لینک به دیدگاه

من که میگم نظرش خیلی هم جالب بود، مخصوصا الان که همه جا پر از برفه و سوژه هم فراوان:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...