رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws38::ws38:
چه طوری آبیاریشون میدی ؟ اب دریا شوره و گیاهان دریایی نیاز به اب شیرین دارن (معلومه کارت خیلی ردیفه:ws3:) .بعد هم اینکه یه مقاله خفن دارم در مورد خواص دارویی گیاهان کجا قرارش بدم ؟
لینک به دیدگاه
میگم این قاسم دیر به دیر میاد!!! غیبتش زیاد شده!

باید یه اخطار بهش بدیم!

من که پیش بینی کرده بودم..نکرده بودم؟:whistle:
اینطوری اخطار بدیم: :ubhuekdv133q83a7yy7 ؟؟

از این اخطارا بدیم :icon_pf (10): ؟؟

یا از این اخطارا! :97::banel_smiley_90: ؟؟

حمید و الهه اینقدر پشت سرمن غیبت نکنید:ws3:راضی نیستم:hapydancsmil:

بابا من با این سرم فوق العاده شلوغ بود ولی بودم تو این چند روز و مطالبمو گذاشتم:w16: یه نیگاه به بخش منابع بنداز:w000:فعال ترین بخش تالار کشاورزیه:w02:

لینک به دیدگاه
حمید و الهه اینقدر پشت سرمن غیبت نکنید:ws3:راضی نیستم:hapydancsmil:

بابا من با این سرم فوق العاده شلوغ بود ولی بودم تو این چند روز و مطالبمو گذاشتم:w16: یه نیگاه به بخش منابع بنداز:w000:فعال ترین بخش تالار کشاورزیه:w02:

آفرین آفرین ...

بابا فعال! همین کارا رو میکنی که آخر ترم هی میری اتاق استاد دیگه!

چه بچه های مثبتی شما دوتا شدین ساعت 12 میرین لالا:ws3::w58: بابا 12 هنوز سرشبه:w02:من با اینکه 8صبح کلاس دارم همیشه تا 1و 2 هستم:ws3:

از قدیم گفتم خواب شب به از خواب ظهر!

خب من که کلاس نمیرم... میرم سر کار!

لینک به دیدگاه
آفرین آفرین ...

بابا فعال! همین کارا رو میکنی که آخر ترم هی میری اتاق استاد دیگه!

نه جانم من دوره لیسانس اتاق استاد برو بودم ولی دیگه الان این کارو بوسیدم گذاشتم کنار:w02:

از قدیم گفتم خواب شب به از خواب ظهر!

خب من که کلاس نمیرم... میرم سر کار!

خوبه حمید البته تا الان هیچ موقع نپرسیدم کجا درس خوندی؟ارشد نرفتی؟ سرکار کجا میری؟چیکارا میکنی؟:banel_smiley_4:زود تند سریع جواب بده ببینم :w000:

لینک به دیدگاه

سلااام...

خب و اما ج قاسم بدون نقل قول:

بلههه بخش منابع فعاله،دستتم مرسییی..کسیم خلاف این رو نگفت :w16:ولی آهسته و پیوسته آپ کردن بخش مهمتره.

هفته ای 2 بار آپ کردن تاپیک (حتی شده یکی) کفایت میکنه...مهم به روز بودن بخش :a030:

و اما ی نصیحت خواهرانه که نگه دار به بچه هات بگو ک از سن خودت گذشته دیگه:w02:

صفر بدون منت بهتر از 20 با منت(نرفتن به دست بوسی اساتید کاردانی،کارشناسی،ارشد،هم نداریم:banel_smiley_4:)

و اینکه ما کلا خونمون پادگان و 12 شب خاموشیه ...من و حمید هم مجبوریم ک بخوابیم:4564:

خواستم سوالی که از حمیدم پرسیدی رو هم ج بدم که دیدم از بس حرف زدم خسته شدم:smiley-gen165:

فعلا سکوووت:ws3:

لینک به دیدگاه

نه جانم من دوره لیسانس اتاق استاد برو بودم ولی دیگه الان این کارو بوسیدم گذاشتم کنار:w02:

خوبه حمید البته تا الان هیچ موقع نپرسیدم کجا درس خوندی؟ارشد نرفتی؟ سرکار کجا میری؟چیکارا میکنی؟:banel_smiley_4:زود تند سریع جواب بده ببینم :w000:

آفرین!

من دوره لیسانس دانشگاه کالیفرنیا بودم (دانشگاه تهران - ابوریحان)

گفتم امسال ایران بمونم و کار کنم و پول دار بشم خبرم! دوباره سال دیگه (یعنی چند ماه دیگه) برم برای مقطع ارشد ...

هر کاری که توش پول باشه ... اما تا بحال هر کاری کردیم توش پول نبود!

کلینیک گیاهپزشکی هم گاها میرم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...