رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 596
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این تاپیک یکی از بهترین تاپیکا بود....یادش بخیرsigh.gif

من یه بار سعی کردم راهش بندازم اما کسی استقبال نکرد.....

امیدوارم راه بیفته چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم:w02:

لینک به دیدگاه
این تاپیک یکی از بهترین تاپیکا بود....یادش بخیرsigh.gif

من یه بار سعی کردم راهش بندازم اما کسی استقبال نکرد.....

امیدوارم راه بیفته چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم:w02:

انشالاه که با کمک شما دوباره بتونیم این تایپیک رو فعال کنیم

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خب، به درخواست دوستان، این تاپیک دوباره راه میافته و امیدوارم که از این تاپپیک استقبال شه،

:w02:

مهندسمصطفی 1 و بقیه دوستان که تو کار اجرایی هستن ایراداتمون رو میگن و راهتمایی میکنن:w16:

روند این تاپیک هم اینطور بود که پلان موقعیت( ابعاد زمین) داده میشد بعد طراحیش ازمون خواسته میشد،( پست اول رو مطالعه کنید لطفا:ws3:)

فعلا من یک زمین به ابعاد 14*10 رو میزارم، جهت شمالش به سمت بالا هستش، ورودی از سمت جنوب،:w16:

طرحی که ازتون میخوایم: یک ساختمان ویلایی 1 طبقه که بنا روی کرسی به ارتفاع 1 متر هستش،پارکیگ میخواد ؛ 2 خوابه ، آشپزخانه و پذیرایی + 1 wc و 2 حمام، یکی برای اتاق والدین و ... بقیه طراحیش با خودتونه،گذاشتن تراس ،پله و مطبخ ...:a030:

اینم فایلش : http://ven0o0s.persiangig.com/ANJOMAN/nomber%201.rar

تا 4 روز فرصت دارید، مدارک زیر هم لازمه :

1:سايت پلان(1/200)

2:پلان معماري و اندازه گذاري(1/100) (ستونگذاری هم بشه لطفا)

3:پلان مبلمان(1/100)

ببینیم چقدر تو طراحی و اجرا وارد هستید، بعد ارائه این مدارک، نما و برش هم ازتون میخوایم ،میتونید کلا همه رو هم با هم انجام بدید :gnugghender:

لینک به دیدگاه

سلام

ونوس جان چند سال پیش یه همچین پروژه ای کار شد فکر نمیکنی این کار تکرار مکررات باشه .میخای کارو وسیع ترش کن.

من وقت طراحی ندارم ولی اگه قابل بدونین میتونم تجربیاتی که دارم در اختیار دیگران قرار بدم

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام

ونوس جان چند سال پیش یه همچین پروژه ای کار شد فکر نمیکنی این کار تکرار مکررات باشه .میخای کارو وسیع ترش کن.

من وقت طراحی ندارم ولی اگه قابل بدونین میتونم تجربیاتی که دارم در اختیار دیگران قرار بدم

سلااام، خیلی هم شبیه ایم نبود خب، اما گفتم ابتدا یه کار راحت باشه،:ws37:

شما پیشنهادت چیه، من پستم رو ویرایش میکنم، شما بگوچی و چه ابعادی و... :a030:

لینک به دیدگاه
سلااام، خیلی هم شبیه ایم نبود خب، اما گفتم ابتدا یه کار راحت باشه،:ws37:

شما پیشنهادت چیه، من پستم رو ویرایش میکنم، شما بگوچی و چه ابعادی و... :a030:

ونوس جان من فقط نظرمو گفتم.هر جور صلاحه.همه چیش با خودته. فقظ گفتم یکم کار وسیع تر باشه که بچه ها دستشون بازتر باشه

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ونوس جان من فقط نظرمو گفتم.هر جور صلاحه.همه چیش با خودته. فقظ گفتم یکم کار وسیع تر باشه که بچه ها دستشون بازتر باشه

باشه ،چشم، این اولی رو برا آشنایی بهتر بچه ها با تاپیک گذاشتم و تو یه هفته تمومش میکنیم، بعد یه کار بهتر رو میزارم که فرصتش هم بیشتر باشه :w16:

لینک به دیدگاه
باشه ،چشم، این اولی رو برا آشنایی بهتر بچه ها با تاپیک گذاشتم و تو یه هفته تمومش میکنیم، بعد یه کار بهتر رو میزارم که فرصتش هم بیشتر باشه :w16:

به نظر من اگه هر چی بچه ها بتونن تو فضاهای محدود طراحی قشنگ انجام بدن بهتر از اینه که تو فضاهای بزرگ این کار رو انجام بدن بحر هال هرچی ونوس بگه شروع میکنیم

hami_sani خیلی خوشحال میشدیم که شما هم یه کم وقت میذاشتید و طراحی میکردید

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
به نظر من اگه هر چی بچه ها بتونن تو فضاهای محدود طراحی قشنگ انجام بدن بهتر از اینه که تو فضاهای بزرگ این کار رو انجام بدن بحر هال هرچی ونوس بگه شروع میکنیم

hami_sani خیلی خوشحال میشدیم که شما هم یه کم وقت میذاشتید و طراحی میکردید

باشه، از هفته بعد فضاهای محدود رو میذاریم، فعلا واسه اینه که روند کار دستمون بیاد :a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز

اگر دوستان دوباره همکاری کنند این تایپیک رو دوباره فعال کنیم و امیدوارم که همکاری کنید.

من یک زمین به ابعاد 30*13 رو میزارم و جهت شمال آن رو به بالا و ورودی آن از سمت جنوب میباشد

طرحی که از شما خواسته شده: یک ساختمان ویلایی 2 طبقه که سازه روی کرسی به ارتفاع یک متر قرار دارد 3 تا اتاق خواب که اتاق خواب والدین به همراه حمام باشد- پذیرایی- آشپزخانه - یک قسمت برای ناهار خوری - wc - حمام

تا یک هفته فرصت داریم که پلانهای زیر را تکمیل کنیم

سایت پلان به مقیاس(1/200)

پلان معماری و اندازه گذاری به مقیاس (1/100)

پلان مبلمان به مقیاس (1/100)

بعد از ارائه این پلانها به سراغ بقیه پلانها که شامل نما - برش - شیب بندی و ... می رویم.

لینک به دیدگاه
سلااام؛

باشه؛خیلی خوبه؛

تاکی فرصت داریم برا تحویل؟hapydancsmil.gif

فکر کنم تا یک هفته فرصت خوبی باشه برای بچه ها که کارهاشون رو تکمیل کنن البته اگه همکاری کنن

لینک به دیدگاه
نه عزیزم ساختمان دو طبقه مجزا باشه

ویلایی اونم در 2 طبقه مجزا؟:ws38:فکر نمیکنی میشه یه ساختمان شهری؟اخه ویلایی یه مشخصه و خصوصیاتی داره هـــــــــآ:ws52:

لینک به دیدگاه
ویلایی اونم در 2 طبقه مجزا؟:ws38:فکر نمیکنی میشه یه ساختمان شهری؟اخه ویلایی یه مشخصه و خصوصیاتی داره هـــــــــآ:ws52:

داشتیم ساختمونای ویلایی که 2 طبقه مجرا بودن:w16:

طبقه اول برای پدر بزرگ و مادر بزرگ و طبقه دوم برای خانواده با 2 فرزند:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...