رفتن به مطلب

ادمها

R A H A

ارسال های توصیه شده

بعضی ادمها وارد زندگیت میشوند و ..............میروند وتنها رد پایی از خنده یا اشک یا یک علامت سوال برایت میگذارن

بعضی از ادمها برای همیشه وارد زندگیت میشوند وبرای همیشه با تو هستندحتی تا اخرین لحظات زندگیت

وبعضیها هم هنوز نیامده اند

بعضیها را دوست داری ..............متوجه حضور بعضیها نیستی ..........ومتنفر از بعضیها

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مهم نيست کف پات رو شسته باشي يا نه ! حتي مهم نيست که کف پات نرمه يا زبر ! مهم اينه که وقتي پات رو تو زندگيه کسي ميزاري و از زندگيش عبور مي کني وقتي که به هر دلیلی مهلتت تموم شد و فقط رد پات موند انقدر اون رد پا زیبا و خواستني باشه که به کسي اجازه نده پاهاش رو روي رد پات بذار ............

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهم نيست کف پات رو شسته باشي يا نه ! حتي مهم نيست که کف پات نرمه يا زبر ! مهم اينه که وقتي پات رو تو زندگيه کسي ميزاري و از زندگيش عبور مي کني وقتي که به هر دلیلی مهلتت تموم شد و فقط رد پات موند انقدر اون رد پا زیبا و خواستني باشه که به کسي اجازه نده پاهاش رو روي رد پات بذار ............

من بدنبال.......... ردپایی دوستی توی این تاپیک میگردم

• Like 2
لینک به دیدگاه
من بدنبال.......... ردپایی دوستی توی این تاپیک میگردم

رهاااا.....عزیزم.......ما همه اینجا باهم دوستیم........منتها بعضیامون زیادی بیکاریم.........24 ساعته اینجاییم.......:ws3:......بیشتر با هم دوستیم...........:ws37: :ws37:

میشه منم دوستت بدونی!؟!!!؟!؟:ws37:............من عاشق تاپیک طراحی با مدادتم!!!!!!:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
رهاااا.....عزیزم.......ما همه اینجا باهم دوستیم........منتها بعضیامون زیادی بیکاریم.........24 ساعته اینجاییم.......:ws3:......بیشتر با هم دوستیم...........:ws37: :ws37:

میشه منم دوستت بدونی!؟!!!؟!؟:ws37:............من عاشق تاپیک طراحی با مدادتم!!!!!!:ws37:

تو عزیزم یه دوست اشنای واسه ما هستی...........ممنونم ازت

• Like 2
لینک به دیدگاه
اشتباه! :ws44:

هیشکی نمتونه به عمق من پی ببره! :ws44:

رها بیا با هم گریه کنیم!!! :ws44:

بچه ها من همیشه پایه ی گریه هستم.......منم اومدم .............:ws44: :ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...