رفتن به مطلب

گستاخ بی تربیت

VINA

ارسال های توصیه شده

من بخام حال یکی بگیرم که ازم بزرگتره در محدوده ادبم باشه باید چی کنم:banel_smiley_4:

دیگه شورشو در اورده حرفم نمیزنم فکر میکنه حق به جانبه :w00:یه حال گیری باحال بگید که تا 3 روز احساس سوختگی در .... کنه:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من بخام حال یکی بگیرم که ازم بزرگتره در محدوده ادبم باشه باید چی کنم:banel_smiley_4:

دیگه شورشو در اورده حرفم نمیزنم فکر میکنه حق به جانبه :w00:یه حال گیری باحال بگید که تا 3 روز احساس سوختگی در .... کنه:ws3:

اول بگو ببينيم پسره يا دختر؟؟

:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سخنرانی محمود جونو واسش بذار

یه سوسک مرده بزار تو قوطی کرم پودرش.............:ws3:

بالدار بود یه چیزی

:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه زن 40 ساله یاوه گو:w00:ایشالا خدواند بهش عقل بده:w00:هیچکی از نیش بونش در امان نیست:w00:

مونا .......جلو یه همچین ادمایی بیشتر جلز ولز کنی بیشتر خوشش میاد...........هر چی خونسردتر و با نیشخندو سرتکون دادن تایید ش کنی .........آی میسوزونیش!!!!!!!!!!1

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه زن 40 ساله یاوه گو:w00:ایشالا خدواند بهش عقل بده:w00:هیچکی از نیش بونش در امان نیست:w00:

موضوع داره جالب ميشه!!

آخه بچه تو با زن 40 ساله چه بده بستوني داري!!!!:ws28:

مشكل زبونشه كه بايد قيچي بشه!!!:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بابا چند سال سکوت کنم اخه:w00:دره کارمو به تیمارستان میکشونه:w00:

بچه خودتی:w00:

من اصلا با فامیل کاری ندارم اینا پا پیچ منن:w00:

3 روز پیش تو کوه دیدم دخترشو با یه پسره خیلی مودبانه سلام کردم گفتم برید من پول تونو حساب میکنم بعد رفته خونه گفته این مونا با دوستاش همیشه بیرونه:jawdrop:

نگفته خودم با یه پسره بودم:ws28:

اول بگو ببينم چرا اسمت عوض شده مگه تو مينا نبودي؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

آخه بچه دختره بي عقله مادرش چيكار كنه!!!!:167:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:a030:ارایش نمیکنه اما از سوسک میترسه:a030:

سوسک میگیرم ول میکنم تو خونش:a030::a030::a030::a030:

فکرم نرسیده بود به اینجاش:a030: موش بهتره اما میترسم بگیرم جایی هم موش نداره:ws52:

میتونی یکم رب گوجه رو هم با خاک قاتی کنی............بریزی تو کفشش......ته کفشش......

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه خودتی:w00:

من اصلا با فامیل کاری ندارم اینا پا پیچ منن:w00:

3 روز پیش تو کوه دیدم دخترشو با یه پسره خیلی مودبانه سلام کردم گفتم برید من پول تونو حساب میکنم بعد رفته خونه گفته این مونا با دوستاش همیشه بیرونه:jawdrop:

نگفته خودم با یه پسره بودم:ws28:

وااااااااا.....عجب آدمایی پیدا میشن :w00::w00::w00:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ما خودمون هم همین مشکلو داریم.............ما قط رابطه کردیم............ولی از گزندش در امان نیستیم...........اصلا!!!!!! بهتره بری یه بلا ملایی سرش بیاری............اگه پله داره خونشون برو روغن بریز بخوره زمین یه چن جاش بشکنه!!!:banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آخه رابطه ات باهاش تا چه حدی هست؟

چند سال بزرگتره؟ یکی- دو سال مهم نیست،راحت باش! نوع سوختگیش رو معلوم کن. دائمی باشه،یا بعد از چند روز خوب بشه! :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میتونی یکم رب گوجه رو هم با خاک قاتی کنی............بریزی تو کفشش......ته کفشش......

اون وخ چی میشه!؟!؟؟!؟!؟! :ws52: خوب کفششو خالی میکنه!!:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

دور از شوخی، بیشترین چیزی که این آدما رو دیوونه می کنه، بی محلیه. محلش نذار.

یه جوری باش رفتار کن که انگار با گلدون کناری فرق نداره.

هرچی بیشتر کل کل کنی، اونو بیشتر به هدفش می رسونی.

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...