رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

زرسالاران نوشته دکتر شهبازیو دارم می خونم دوجلدشو تموم کردم سه تاش مونده که فکر نکنم زیاد وقت ببره چون هر چی جلوتر میرم میل به خوندنم بیشتر میشه فوق العاده است در مورد به اصطلاح خودمون یه نوع مافیای یهودیه که صاحب همه چیز دنیان واینکه چطور شد که اینطوری شد از سایت دکتر شهبازی دانلودش کنید

• Like 5
لینک به دیدگاه

1- نام کتاب: بعضی ها هیچ وقت نمی فهمن!

2- نام نویسنده: کورت توخولسکی ، ترجمه ی: محمد حسین عضدانلو

3- نام انتشارات: نشر افراز

4- قیمت کتاب: 2500 تومان

5- آدمیزاد دو تا پا داره و دو تا اعتقاد: یکی برای وقتی که حالش روبراهه و یکی هم برای موقعی که حالش خرابه. اسم این دومی رو گذاشته دین.

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

دلم می خواست یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم رو بزارم تا دانلود کنید.امیدوارم تکراری نباشد.

کتاب غرور و تعصب

نویسنده: جین اوستین

ترجمه: رضا رضایی

لینک دانلود:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حتما بخونیدش!:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
ضیافت افلاطون

منم به جز کلی کتاب امتحانی اینو این اواخر خوندم

دوهفته دیگه دوره فشرده کتابخونی شروع میشه:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام کتاب: ژاك قضا و قدری و اربابش

نام نويسنده: دنی ديدرو

مترجم: مينو مشيری

انتشارات: فرهنگ نشر نو

قيمت: 6500 تومان

نوشته پشت كتاب:

ژاك قضا و قدري را بحق در كنار رمان هاي دن كيشوت و تام جونز و اوليس جاي داده اند. در اين نوشتار چند لايه ديدرو هشيارانه با زبان طنز به تقليد معيارها و شگرد هاي معمول آثار تخيلي مي پردازد تا آنها را به تمسخر بگيرد و نفي كند. مي توان ادعا كرد كه سنت گريزي، ساختار پيچيده، بي نظمي استادانه، آوردن داستان در داستان، پارادوكسها و تضادهاي گستاخانه، آميزه طنز و تخيل براي مبارزه با جهل و خرافات و كوته بيني و عدم تساهل در ژاك قضا و قدري، نمونه اي از داستان نويسي مدرن است.

نثر زنده و پوياي ديدرو با ضرب آهنگي تند، خواندن رمان را لذت بخش و امروزي مي كند. او بزرگاني چون: گوته، شيلر، هگل، ماركس، فرويد، استندال، بالزاك، بودلر و ژيد را از جمله شيفتگان خود كرد، و در ميان نويسندگان معاصر ميلان كوندرا رمان ژاك قضا و قدري را «مسحور كننده» مي داند.

• Like 7
لینک به دیدگاه

اسلام در ايران: شعوبيه نهضت مقاومت ملي ايران عليه امويان و عباسيان

دكتر ر.ناث + پروفسور گلدزيهر + محمود افتخارزاده

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...