رفتن به مطلب

تعارف یا چاپلوسی

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

بگم تعارف نمیکنم دروغ گفتم بگم از حد میگذرونم بازم دروغ گفتم اینو مطمئنم چاپلوس نیستم یعنی اصلا تو خونم نیست کسی هم چاپلوسی کنه بی اعتنایی بهش میفهمونم که خوشم نمیاد ... اما تعارف چرا:ws3:وقتی همه گیره من نمیتونم بیام اون وسط با یه نفر بزرگتر از خودم حرف بزنم بعد تعارف نکنم طبیعتا میگه چقدر گستاخه در حدش فکر نکنم بد باشه البت تو ایران....تو بمیری من بمیرم راه نمیندازم اما خوب یه کوچلو تعارف میکنم خو چاشنی حرف زدنه به من چه:ws3:

لینک به دیدگاه
همونی که گفتی به من من کردن می افتندمنم اینجوری میشم واقعااصلاروم نمیشه .یچیزه زیادی ومسخره میبینم تعارف کردنو

ولی الان یه جوری هست که تعارف یاپاچه خواری نکنی کارت راه نم افتدواین یعنی مشکل!

مردم ماانگاری حالافرقی نداره چکاره اندمشتاق تعارف واینکه دربارشون حرفهای خوببزنی هستند.

خودمن بارهاشده باکسانی بحثم شده (کاربه دعواهم کشیده)چون حقیقت رامی خواهم بگم وباکسی تعارف سعی می کنم نداشته باشم (این بابی احترامی فرق دارد)

ولی دراینجامشکلاتی هست یکی مردم هنوزآماده نیستند.عادت به تعارف .توقع ندارندکسی بدون تعارف ورک بااونهابرخوردکنه!

برای مثال من یه جای رفتم وصحبت شدبه ریس کفتم مامورانت رشوه می گیرند واون بدش امدو...نزدیک بودکاربه....بکشه .

حالا چرابدش امدبه نظرمن اون می داند رشوه است ولی توقع نداشت من اینوبگم پش خودش میگفت حتمامیگه ماموران زحمت کش و...

متاسفانه همینجوری هستش که میگین

لبته ما ادب رو با چاپلوسی اشتباه نگیریم

و صد البته رک گویی عادتیست که هیچ کدوم از ما نداریم و این نشات گرفته از چاپلوسی ماست متاسفانه .....

لینک به دیدگاه

یکی از مشکلات عمده من در زندگیم اینه که اصلا تعارف کردن بلد نیستم! از بدترین لحظات زندگی من اون وقتیه که با چند نفر دوست و آشنا قراره از یه دری رد بشیم. وای خدا این میگه اول شما اون یکی میگه نه مرگ من اول شما. منم سرم رو میندازم پایین رد میشم میرم اونا به تعارفاشون ادامه بدن :ws28: یه بارم خواستم تعارف کنم به یکی گفتم اول شما بفرمایید اما نمیدونم چی شد که خودم رد شدم:w58: میدونم سوتی بدی بود انگار که به خودم تعارف کرده باشم. اون بنده خدا هم با دلسوزی بهم نگاه می کرد:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
اهل تعارفید یا رک حرفتونو و درخواست خودتونو می گین

منو که میشناسی. گور بگورم کنن تعارف نمیکنم. به همین خاطر هم همیشه دردسر دارم. خیلی ها تو فامیل ترجیح میدن از یک کیلومتری منم رد نشن چون زهر نیشم رو چشیدن. خیلی هم راحت زندگی میکنم. تازه وارد های فامیل هم بعد چن روز متوجه اخلاق من میشن و اولش میگن خیلی خوبه . بعد که تعارف کردن و حالشونو گرفتم , اونام دیوار رو کج میذارن و میرن پی کارشون. همه هم میدونن که اگه باهام تعارف نکنن , بهترین همزیستی رو باهاشون دارم. کلا اهل هیچ نوع تعارفی نیستم. با تعارفی ها هم کنار نمیام حتی اگه داداشم باشه.

لینک به دیدگاه
منو که میشناسی. گور بگورم کنن تعارف نمیکنم. به همین خاطر هم همیشه دردسر دارم. خیلی ها تو فامیل ترجیح میدن از یک کیلومتری منم رد نشن چون زهر نیشم رو چشیدن. خیلی هم راحت زندگی میکنم. تازه وارد های فامیل هم بعد چن روز متوجه اخلاق من میشن و اولش میگن خیلی خوبه . بعد که تعارف کردن و حالشونو گرفتم , اونام دیوار رو کج میذارن و میرن پی کارشون. همه هم میدونن که اگه باهام تعارف نکنن , بهترین همزیستی رو باهاشون دارم. کلا اهل هیچ نوع تعارفی نیستم. با تعارفی ها هم کنار نمیام حتی اگه داداشم باشه.

یادم باشه اورمیه اومدم از سمت منطقه ی شما گذرم نیفته:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...