رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:w16:

كارت خوب شده...:a030:

يه نكته بگم:

ي روز با استادمون داشتيم مجله معمار نگاه ميكرديم...ي صفحه تبليغ كلاس هاي راندو بود با ي عكس راندو...

استاد به ما گف من اين راندو مال دوسته منه،و همين راندوشو هم ديدم...

اين عكساي كه تو كتاب مي بينيد با خيلي خيلي قشنگ تر از واقعيت هس...

اينا ميگيرن با فتوشاپ درس ميكنن...

.

كاراي شما با اونا زياد اختلاف نداره...

جدی با فتوشاپ درست می کنن؟؟ عجبا :w58:

نظر لطفتونه نسبت به کار من:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اين عكساي كه تو كتاب مي بينيد با خيلي خيلي قشنگ تر از واقعيت هس...

اينا ميگيرن با فتوشاپ درس ميكنن...

واقعا!!!حالا من چقد این کتابارو نگاه میکنمو حسرت میخورم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ابنم کار من:فقط با بی حوصلگی کشیدم،فک کنم مشخصه! :ws37:

iwkjzex8x0izjxhp294w.jpg

نمیدونم چرا همه میان تشکر میزنن میرن...تاپیک کرکسیون باید نظر داد دیگه:viannen_38:

عزیزم یکم فقط بعضی جاها خطهات کج شده که خیلی ناچیزه..وگرنه راندوت نسبت به کار قبلی بهترتره :w16:

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا همه میان تشکر میزنن میرن...تاپیک کرکسیون باید نظر داد دیگه:viannen_38:

عزیزم یکم فقط بعضی جاها خطهات کج شده که خیلی ناچیزه..وگرنه راندوت نسبت به کار قبلی بهترتره :w16:

مرسی از نظرت! :dancegirl2::icon_gol:

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
ابنم کار من:فقط با بی حوصلگی کشیدم،فک کنم مشخصه! :ws37:

iwkjzex8x0izjxhp294w.jpg

.

سلام...

كارت خوبه...:icon_gol:

.

ي سري ايراد ك سارا گف...

كار نكردن رو كف باعث شده كف زمينت مشخص نباشه و يه حس رو هوا بودن به طرحت بده و غير طبيعي شدن طرح ميشه...(ميتوني خط افق رو پشت طرحت بكشي و خط هاي روي زمين هستن و بنا برخود ميكنن و يا كف سازي كني..)

.

معمولا حفره ها وزير كار رو رنگ تيره ميزنن ك باعث ميشه ب كارت عمق بده...و سنگ ها هم يه طرفشو معمولا پر رنگ تر ميكشن براي عمق دادن بهش....

.

گذاشتن چند تا ادم تو ي كارت اونو زيبا تر ميكنه...

.

.

اگر خط هات كجه ميتوني اول با مداد بكشي ،بعد خط هاي اصلي رو با خطكش و راپيد پررنگ كني و بعد خط هاي ديگه رو با دست بكشي...

.

موفق باشي...:rose:

لینک به دیدگاه
.

سلام...

كارت خوبه...:icon_gol:

.

ي سري ايراد ك سارا گف...

كار نكردن رو كف باعث شده كف زمينت مشخص نباشه و يه حس رو هوا بودن به طرحت بده و غير طبيعي شدن طرح ميشه...(ميتوني خط افق رو پشت طرحت بكشي و خط هاي روي زمين هستن و بنا برخود ميكنن و يا كف سازي كني..)

.

معمولا حفره ها وزير كار رو رنگ تيره ميزنن ك باعث ميشه ب كارت عمق بده...و سنگ ها هم يه طرفشو معمولا پر رنگ تر ميكشن براي عمق دادن بهش....

.

گذاشتن چند تا ادم تو ي كارت اونو زيبا تر ميكنه...

.

.

اگر خط هات كجه ميتوني اول با مداد بكشي ،بعد خط هاي اصلي رو با خطكش و راپيد پررنگ كني و بعد خط هاي ديگه رو با دست بكشي...

.

موفق باشي...:rose:

مرسی از نظرت!!!

خیلی آموزنده بودن!:w16:

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینم کار این هفته :girl_yes2:

axg9tmm1tmmb11a67ipp.jpg

سارا جان کارت خیلی خوبه.:flowerysmile:..پرسپکتیو ساختمون خوبه اما این آب جلویی یکم خراب شده.به نظرم اگه درخت های سمت چپ وقتی به انتها می رسن یه کم محوتر شن بهتره یا جوری که تاکید خیلی روی اونا نباشه تا ساختمون بتونه خودشو بهتر نشون بده...موفق باشی گلم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

می گم حتما لازم نیست یه طرح رو هماهنگ کنیم و همه بکشیما...هر وقت هر کس اسکیس زد، می تونه بزاره اینجا همگی نظر بدیم yes.gif

مخصوصا برای درس مرمت یا تحلیل فضای شهری یا طراحی با دست آزاد ، ( یعنی اسکیسهای مربوط به دانشگاه رو هم بزارین)

لینک به دیدگاه
می گم حتما لازم نیست یه طرح رو هماهنگ کنیم و همه بکشیما...هر وقت هر کس اسکیس زد، می تونه بزاره اینجا همگی نظر بدیم yes.gif

مخصوصا برای درس مرمت یا تحلیل فضای شهری یا طراحی با دست آزاد ، ( یعنی اسکیسهای مربوط به دانشگاه رو هم بزارین)

می تونین این اسکیسارو بذارین ما هم بکشیم یعنی اسکیس یونی شما بشه موضوع اسکیس ما :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...