رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فاطیما جان ممنون.شما لطف داری.اون اولای شروع تاپیک منم شرکت میکردم

ولی این ترم طرح 5 و طرح نهایی دارم.اگر وقت کنم حتما شرکت میکنم.

راستش خیلی وقته که دست به مارکرام نزدم.یکم دل وجراتم کم شده.

لینک به دیدگاه
خوب بچه ها اینم کارمنه البته یکم بی سلیقه شده ،راندومم خوب نیست ،خوب ببخشیددیگه :sorry:

r2xq1828opwcys7glkvq.jpg

اگه اجازه بدید منم راجع به این کار یکم نظر بدم.پیشاپیش به خاطر فضولی عذر خواهم

یکی از اولین چیزایی که استاد ساخت و ارائه به ما میگفت این بود که از مداد استفاده نکنید.چون ادمو ترسو بار میاره.فقط با روان نویس کار کن.بزار کارت خراب بشه .عیبی نداره.با جسارت خط بکش .هیچ خطیو رها نکن.ما معماریم .نقاش نیستیم.تو کار معماری و در واقعیت هیچ دیواری یه دفه تو هوا محو نمیشه.یه نقطه شروع داره و یه نقطه پایان.رو اول و اخر خط تاکید کن.بزار حتی از هم بیرون بزنه.

یه چیز دیگه .خط هایی که میکشی اصطلاحا پرز داره.یه خط بکش ولی با قدرت.ولی شما تیکه تیکه خط میکشی.موقع راندو زدن هم همین کارو بکن.خطت یک تیکه باشه بهتره.

بعد از مارکر زدن به جزئیات بپرداز.ودر اخر با راپید بیوفت به جون کارت و هاشور بزن و جزئیات بده تا واقعی تر بشه

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
یعنی کارات فوق العاده ن اصلا حرف توش نیست خیلی خوبن

چرا تو تو کاری که برا راندو می ذاریم شرکت نمی کنی بذار کارای قشنگ ببینیم :w16:

خسته نباشی تینا جان :icon_gol:

پرسپکتیوت خوبه ولی انگار کارو رها کردی توی خطوط اولیه گذاشتی از روی خطوطت محکم با مداد یا روان نویس دوباره بکش خیلی به کارت جون می ده از این رو به اون رو می شه نباید از خط کشیدن بترسی بذار کج دربیاد دوباره از روش بکش

رنگاتم همینطور ،رنگ هم کم استفاده کردی و هم کمرنگ پررنگش کنی خیلی قشنگ می شه کلیت کارایی که گفتم بکنی حسابی قشنگ می شه:w16:

خیلی ممنون ازراهنماییت ،حق باشماست من توخط کشیدن ترس دارم اینو قبلا استادامم بهم گفتن.:ws37: از روان نویسم استفاده نکردم چون فکر کردم توی اون نمونه هم ازروان نویس استفاده نشده ولی حتما این کارایی رو که گفتین تمرین میکنم تاهفته بعدبهتر بکشم.

:ws3:

دوست گلم منم با نظر فاطیما موافقم .... باید تو راندو جرأت به خرج بدی .... نترس پررنگ و قوی رنگاتو بذار ....

اگه خرابم شد اشکالی نداره خب .... دوباره میکشی ....:w16:

چند بار که خراب کنی یاد میگیری ...:a030:

خیلی ممنون از راهنماییت خودمم میدونم که راندوم افتضاحه :icon_pf (34):به خاطر همین همیشه سیاه قلم کار میکنم.

اگه اجازه بدید منم راجع به این کار یکم نظر بدم.پیشاپیش به خاطر فضولی عذر خواهم

یکی از اولین چیزایی که استاد ساخت و ارائه به ما میگفت این بود که از مداد استفاده نکنید.چون ادمو ترسو بار میاره.فقط با روان نویس کار کن.بزار کارت خراب بشه .عیبی نداره.با جسارت خط بکش .هیچ خطیو رها نکن.ما معماریم .نقاش نیستیم.تو کار معماری و در واقعیت هیچ دیواری یه دفه تو هوا محو نمیشه.یه نقطه شروع داره و یه نقطه پایان.رو اول و اخر خط تاکید کن.بزار حتی از هم بیرون بزنه.

یه چیز دیگه .خط هایی که میکشی اصطلاحا پرز داره.یه خط بکش ولی با قدرت.ولی شما تیکه تیکه خط میکشی.موقع راندو زدن هم همین کارو بکن.خطت یک تیکه باشه بهتره.

بعد از مارکر زدن به جزئیات بپرداز.ودر اخر با راپید بیوفت به جون کارت و هاشور بزن و جزئیات بده تا واقعی تر بشه

خواهش میکنم .پرز خطام احتملا به خاطر اینه که شاسیم خراب شده باید یه دونه نوشو بگیرم.ولی تو اینکه خطارو رهاکردم حق باشماست.:icon_pf (34):خیلی ممنون از نظری که دادی باشه حتما این کارارو میکنم وهفته بعد بهترشو میکشم:w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام

چند تا پست قبل گفته بودید از کارای ترم قبل هم میشه گذاشت.

این سه تا کار مال 3 ترم پیش منه که روستا داشتیم.یکیش جلدش بود و2 تا هم داخل کار

سلاااااام

خیلییی کاراتون عاااالیههههه(2235).gif

خوب بچه ها اینم کارمنه البته یکم بی سلیقه شده ،راندومم خوب نیست ،خوب ببخشیددیگه :sorry:

آوریییییییییییییین تیناااااا:aghosh:

ممنون که شرکت کردی؛کارت که خوبه ؛ مطمئنا با تمرین و تکرار خیلیییی بهتر میشه، بچه ها نکته های خوبی رو گفتن که مطمئنا تو کار بعد من هم تاثیر خوبی میتونه بذاره(422).gif

اینم کار من یه ساعته بود و با با طیف رنگ ناقصم انجامش دادم ببخشید :hanghead:البته دوربینمم از اون داغوناس سعی میکنم یه عکس با کیفیت تر بزارم

آورین آورین شادی؛ خوب شده (107).gif

لینک به دیدگاه
خودم میدونم بد شده....

.

فقط میذارمش...تا سر حرفم باشم....:banel_smiley_4:

.

.

3ktf3fjm1ibljnb743bo.jpg

سلام دوست عزیز

میدونم در حدی نیستم که رو کار کسی نظر بدم ولی یه نکته تو کارتون دیده میشه

خطوط بی هدف که به عنوان افکت در مراحل اخر دسن کشیده میشه به کار جلوه میده.ولی اگر این خطوط زیاد بشه کارو مغشوش نشون میده .بهتره در کشیدن این خطوط اعتدال رو رعایت بکنیم و همچنین ضخامت خطوط با خطوط پرسپکتیو قاطی نشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
سلام دوست عزیز

میدونم در حدی نیستم که رو کار کسی نظر بدم ولی یه نکته تو کارتون دیده میشه

خطوط بی هدف که به عنوان افکت در مراحل اخر دسن کشیده میشه به کار جلوه میده.ولی اگر این خطوط زیاد بشه کارو مغشوش نشون میده .بهتره در کشیدن این خطوط اعتدال رو رعایت بکنیم و همچنین ضخامت خطوط با خطوط پرسپکتیو قاطی نشه.:icon_gol:

مرسی که گفتی....:w16:

لینک به دیدگاه
مرسی که گفتی....:w16:

منم اجازه دارم نظر بدم؟؟؟ :w02:

یه کوچولو پرسپکتیوش اشکال داره به نظرم...یعنی آدم یکم احساس میکنه خطوط موازی با هم به یه نقطه گریز نمی ره یا یکم خط از مسیرش منحرف شده:a030:

البته میدونم که پرسپکتیوش سخت بود چون همه گفتن :w02:

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
منم اجازه دارم نظر بدم؟؟؟ :w02:

یه کوچولو پرسپکتیوش اشکال داره به نظرم...یعنی آدم یکم احساس میکنه خطوط موازی با هم به یه نقطه گریز نمی ره یا یکم خط از مسیرش منحرف شده:a030:

البته میدونم که پرسپکتیوش سخت بود چون همه گفتن :w02:

اره میتونی نظر بدی...:w16:

.

تنها خط که رف تو گریز دیوار ها بود...بقیه چشمی بود:ws3:....

توی اسکیس های خودمون میزنیم ،تا نزدیک نقطه گریز میشه....کار بسته باید بشه...و نزدیک های نقطه گریز برای اینکه دفرمه نشه ،خطوط رو موازی میکشن....ولی این اسکیس....مثل لنز دوربین و چشم بود...کار از نقطه گریز رد می شد:w02:

لینک به دیدگاه
خودم میدونم بد شده....

.

فقط میذارمش...تا سر حرفم باشم....:banel_smiley_4:

.

.

3ktf3fjm1ibljnb743bo.jpg

سلام ... کارتون خوبه ولی سایه هاتونو باید بعضی جاها کمرنگ میکردین .... یه کم هم شلوخه:icon_redface:

ولی در کل بد نیست:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...