رفتن به مطلب

کدوم طرح برا راندوی این هفته بهتره....!؟

ارسال های توصیه شده

من این ترم میرم ترم سه اما تا الان هیچکدوم از استادا باهامون راندو کار نکردنw58.gif

اگه بشه که خیلی خوبه....hanghead.gif

ای بابا چقدر بد :hanghead: چرا می زارن دانشجوهای معماری دستشون ضعیف بمونه خب :hanghead: حالا با هم کار میکنیم زود زود یاد میگیرییییییییییی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 447
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ای بابا چقدر بد :hanghead: چرا می زارن دانشجوهای معماری دستشون ضعیف بمونه خب :hanghead: حالا با هم کار میکنیم زود زود یاد میگیرییییییییییی :hapydancsmil:

آره خیلی بدهhanghead.gif

مرسییییییhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

سالهای قبل داشتیم مواردی که 10 15 نفر اعلام آمادگی می کردن ، ولی فقط 3 نفر کار می فرستادن :banel_smiley_4:

هر کی اعلام آمادگی کنه اما شرکت نکنه ، الهی اسکیسش تبدیل به نقاشی بشه :w02:

لینک به دیدگاه
سالهای قبل داشتیم مواردی که 10 15 نفر اعلام آمادگی می کردن ، ولی فقط 3 نفر کار می فرستادن :banel_smiley_4:

هر کی اعلام آمادگی کنه اما شرکت نکنه ، الهی اسکیسش تبدیل به نقاشی بشه :w02:

من اولین سری رو شرکت نمیکنم:ws3:

میخوام ببینم کار بچه ها چه جوریه بعد اونوخ سری ِ بعدی بشرکتمicon_pf%20(34).gif

آخه تا الان هیچی راندو کار نکردمhanghead.gif

لینک به دیدگاه
من اولین سری رو شرکت نمیکنم:ws3:

میخوام ببینم کار بچه ها چه جوریه بعد اونوخ سری ِ بعدی بشرکتمicon_pf%20(34).gif

آخه تا الان هیچی راندو کار نکردمhanghead.gif

عذرت موجهه کاملا.:w02:

ولی پیشنهادم اینه طرحشو خودت بشی واسه خودت تا ببینی در چه سطحی هستی.از دفعه های بعد اما بفرست :w16:

لینک به دیدگاه
موافقم زهرا جون.از طرح های ساده تر شروع کنیم که هم زمان کمتری ببره و همه بتونن شرکن کنن و هم اینکه کم کم طرح هارو می تونیم سخت ترش کنیم که پیشرفت هم داشته باشیم :hapydancsmil:

اوهوم :hapydancsmil:

از شنبه شروع کنیم خوبه؟؟؟؟ موافقی؟؟

من این ترم میرم ترم سه اما تا الان هیچکدوم از استادا باهامون راندو کار نکردنw58.gif

اگه بشه که خیلی خوبه....hanghead.gif

باهم کار میکنیم حتماااااااا راندوت خوب میشه.... منم راندوم خوب نیست :icon_pf (34):

دلم میخواد کار کنم ولی نمیتونم قول بدم .....:icon_pf (34):

ایشالااااااااااااا میتونی شرکت کنیییییییی :w02:

لینک به دیدگاه
اوهوم :hapydancsmil:

از شنبه شروع کنیم خوبه؟؟؟؟ موافقی؟؟

بلههههه بلههههههه اینجانب آمادگی خود را اعلام می کنمممممم :hapydancsmil:

مارکرام همه خشکیدهههههه :w02:

لینک به دیدگاه
بلههههه بلههههههه اینجانب آمادگی خود را اعلام می کنمممممم :hapydancsmil:

مارکرام همه خشکیدهههههه :w02:

من که خیلی وقته با مارکر کار نکردم..:ws3:

از طرحاهای ساده شروع میکنییییییییییییییییییم...

لینک به دیدگاه
بچه ها بیان نمونه کار بزاریم بینشون انتخاب کنیم برا راندو:w16:

زهرا جون به نظر من یه مسئولی یا کسی رو در نظر بگیریم که مسابقات راندو رو هماهنگ کنه.مثلا تو این فاصله که بچه ها اعلام آمادگی کرده بودن و قرار بود از شنبه شروع کنیم ، من فکر کردم طرح آماده هست و از امروز استارت می شه.در صورتی که تازه امروز می خوایم طرح پیشنهاد بدیم و یکی دو روز هم این وقتمون رو می گیره.اگه یکی باشه طرح تهیه کنه و نظر بخواد یا از بچه ها دعوت کنه طرح بزارن خوبه.( یعنی مسئولیتها جزیی تر بشه.منظورم عنوان و اینا نیستا.فقط یه نفر تا جایی که میتونه مسئولیت انتخاب طرح و ... رو به عهده بگیره به نظرم :5c6ipag2mnshmsf5ju3)

لینک به دیدگاه
زهرا جون به نظر من یه مسئولی یا کسی رو در نظر بگیریم که مسابقات راندو رو هماهنگ کنه.مثلا تو این فاصله که بچه ها اعلام آمادگی کرده بودن و قرار بود از شنبه شروع کنیم ، من فکر کردم طرح آماده هست و از امروز استارت می شه.در صورتی که تازه امروز می خوایم طرح پیشنهاد بدیم و یکی دو روز هم این وقتمون رو می گیره.اگه یکی باشه طرح تهیه کنه و نظر بخواد یا از بچه ها دعوت کنه طرح بزارن خوبه.( یعنی مسئولیتها جزیی تر بشه.منظورم عنوان و اینا نیستا.فقط یه نفر تا جایی که میتونه مسئولیت انتخاب طرح و ... رو به عهده بگیره به نظرم :5c6ipag2mnshmsf5ju3)

راستش من این چن روزه خیلیییییییییی درگیر بودم...واسه همین اینجوری شد....من مشکلی ندارم اگه مینا هم موافق باشه من تورو پیشنهاد میدم:w16:

لینک به دیدگاه
راستش من این چن روزه خیلیییییییییی درگیر بودم...واسه همین اینجوری شد....من مشکلی ندارم اگه مینا هم موافق باشه من تورو پیشنهاد میدم:w16:

صد در صد موافقم :w16:

لینک به دیدگاه

نه عزیزم میدونم که بالاخره آدم واسش کار پیش میاد.منظور من فقط نظم دادن به قضیه بود 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

صد در صد موافقم :w16:

خاک عالم:icon_pf (34):

از همین الان عملیات پیدا کردن طرح آغاز شد :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه عزیزم میدونم که بالاخره آدم واسش کار پیش میاد.منظور من فقط نظم دادن به قضیه بود 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

خاک عالم:icon_pf (34):

از همین الان عملیات پیدا کردن طرح آغاز شد :icon_pf (34):

کی بهتر از تو آخه:w02:.

.

سارااااااا بدووووووووووو ما طرح میخواااااایم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
کی بهتر از تو آخه:w02:.

.

سارااااااا بدووووووووووو ما طرح میخواااااایم:hapydancsmil:

امیدوارم از عهدش بر بیام :icon_pf (34):

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود :ws28::ws28:

منتظر باشیدددددد :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...