رفتن به مطلب

طرح ارسال و چاپ مقالات اعضای تالار مکانیک در نشریات معتبر داخلی

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام به دوستان عزیز

اینکه که در اواسط ابانماه هستیم از دوستان عزیز دعوت میکنم تا در صورتیکه مقاله ای رو ندوین نموده اند اعلام نمایند تا جهت ارسال و رایزنی جهت چاپ در نشریات معتبر علمی اقدام نماییم.

این حقیر در چند روز گذشته با چندین نشریه ی علمی وارد مذاکرات جدید جهت ارسال مقاله شده ام .

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
مجلات و نشریاتی که جهت چاپ مقالات اعلام امادگی نموده اند :

1 - مجله ی فنی مهندسی ساخت و تولید

2 - نشریه ی انجمن تولید کنندگان فولاد ایران - نشریه ی چیلان

3 - فصلنامه ی پژوهشی - اموزشی و صنعتی مهندسی متالورژی - انجمن مهندسین متالورژی ایران

4 - فصلنامه ی علمی - خبری انجمن اهن و فولاد ایران - مجله ی پیام فولاد

5 - اولین نشریه ی تخصصی صنایع مفتولی در ایران - فصلنامه ی صنایع مغتولی ایران

6 - ماهنامه ی خبری - پژوهشی و اموزشی اخبار فلزات

7 - ماهنامه ی تخصصی پردازش

8 - metal bulletin

نکته :

1 - با اینکه برخی مجلات فوق الذکر عناوین متالورژیکی دارند لذا امادگی انتشار مقالات تخصصی مکانیک را نیز دارا میباشند .

2 -دوستان معزز در صورت شناسایی دیگر مجلات اطلاع رسانی نمایند .

با تشکر

من در زمینه ی مکانیک و ارتباط اون با هندسه مقالاتی تالیف کردم. می خوام اونها رو چاپ کنم در این زمینه نیاز به کمک دارم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام:icon_gol:

ترموگرافی علمی نوین وپرکاربرد درصنعت,پزشکی,تستهای غیرمخرب وکنترل فرایندهاست که روزبروز بردامنه استفاده از این پروسه افزوده میشود

درفایلی که تقدیم حضورتون میشه اسلایدی که درسمینار گروه تحقیقات برق منطقه ای اذربایجان برگزار کرده بود مقاله اشنایی با ترموگرافی کارمشترکی از من ودوست گرانقدرم جناب اقای مهندس مهدی ملک پور (که تقریبا تمامی زحمات بردوش ایشان بوده وهمینجا دوباره ازایشان سپاسگزاری میکنم)برای دانلود تقدیم حضورتون میشه

امیدوارم با توجه به اثربخشی وگستره کاربرد ترموگرافی درمباحث پایش وضعیت شاهد رونق روزافزون بروزرسانی علمی درزمینه های مختلف نگهداری وتعمیرات باشیم

موفق باشیم:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پسورد: spow

امیدوارم اگه افتخاری هم بوده باشه برای بچه گل نواندیشان بالاخص دوستان عزیز مکانیکیمون باشه که درکنارتک تکتون بودن برای من لحظات لذت بخشی رو رقم زده

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...