رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

استقلال با صادقي در كيش

استقلال صبح امروز آخرين تمرين خود را در تهران انجام خواهد داد و بعد از ظهر امروز، در غياب مصدومان و ملي پوشان خود به کيش سفر مي کند.

ايمان صادقي، دروازه بان سوم تيم فوتبال استقلال تهران که همزمان در اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان به سر مي برد نيز با رايزني مسئولان باشگاه و تيم ملي مي تواند همراه آبي پوشان به کيش سفر کند.

فابيو جانو آريو که در تعطيلات ميان فصل چند روزي را به برزيل سفر کرده بود، قرار است امروز خود را به کادر فني تيم معرفي و در اردوي تيم حاضر شود.اين بازيکن هنوز خود را به تهران نرسانده است.

سيامك رحيم پور مربي استقلال با اشاره به برگزاري تمرينات تيم استقلال گفت: از فردا تمريناتمان را در جزيره کيش برگزار مي کنيم. مصدومان، ملي پوشان بزرگسال و جوانان تيم ملي از غايبان تيم استقلال در اين اردو هستند و قرار است فابيو جانو آريو نيز امروز به ما ملحق شود.

رحيم پور در پايان گفت: در تمرينات دو روز گذشته در تهران، ارزيابي هاي خود را از وضعيت بدني بازيکنان انجام داده و با توجه به اين شناخت فشار لازم تمرينات کيش را وارد مي کنيم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آبی استقلالی 3 آماده انتشار

مستند آبی استقلالی 3 که در واقع اولین شماره از مجله تصویری دو ماهنامه استقلال است در شرکت نقش اول تهیه و تدوین شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، در این مجله تصویری که به زودی به شکل vcd روانه بازار خواهد شد بازی های استقلال در هشت هفته نخست لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفته است.

مصاحبه با یک پیشکسوت، بررسی وضعیت دروازه بان های استقلال و نماهنگ گل های آبی پوشان در لیگ نهم از بخش های دیگر آبی استقلالی 3 است.

آبی استقلالی 3 به تهیه کنندگی فریدالدین عطار به زودی با اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به علاقه مندان استقلال عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

فريادشيران: لب‌جويي بايد در مورد تعطيلي تمرين پاسخ دهد

خبرگزاري فارس: مديرفني تيم‌هاي پايه استقلال گفت: در مورد تعطيلي تمرين اميد، سرمربي تيم بايد پاسخ دهد.

A0699428.jpg

ناصر فريادشيران درباره تعطيلي تمرين تيم اميد استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: تمرين اين تيم تا يكي دو روز تعطيل است، تا بعد آقاي لب جويي در مورد رسانه اي شدن اين موضوع و تعطيلي كه تشخيص داده توضيح دهد.

وي افزود: من تشخيص دادم با توجه به اينكه تيم جوانان جمعه بازي دارد بازيكنان مورد نياز لب جويي فقط يك روز در تمرين تيم اميدها شركت كنند اما لب جويي اين موضوع را قبول نكرد.

فريادشيران با بيان اينكه مشكلي بين تيم هاي پايه استقلال وجود ندارد، گفت: اين موضوعي نيست كه حل شدني نباشد.

در همين راستا آرش لب جويي سرمربي تيم اميد استقلال به فارس گفت: من تشخيص به تعطيلي تمرين داده ام و خودم هم پاسخگو هستم.

با توجه به اينكه امروز 5 بازيكن تيم اميد استقلال به كيش مي روند لب جويي از تيم جوانان خواستار در اختيار گذاشتن چند بازيكن براي حضور در تمرين اميد شده بود.

آخرين تمرين استقلال قبل از سفر به كيش برگزار شد

خبرگزاري فارس: آخرين تمرين تيم فوتبال استقلال قبل از سفر به كيش امروز برگزار شد.

A0736669.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران كه ساعت 19 و 30 دقيقه امشب براي برپايي اردوي يك هفته‌اي تهران را به مقصد كيش ترك مي‌كند صبح امروز از ساعت 10 آخرين تمرين خود را در ورزشگاه دستگري انجام داد.

محمد محمدي دروازه‌بان تيم استقلال كه به دليل سفر به آلمان چند روزي در تمرينات غايب بود امروز نيز در تمرين شركت نكرد. اين بازيكن در تهران حضور دارد و آبي‌پوشان را در سفر به كيش همراهي خواهد كرد.

*در تمرين امروز هيچ تماشاگري در ورزشگاه دستگردي حضور نداشت.

*در ابتداي تمرين بازيكنان زير نظر صمد مرفاوي به تمرين پرداختند.

*ملي پوشان تيم استقلال در تمرين امروز حضور نداشتند.

*روته مولر تنها غايب كادر فني بود.

*در پايان تمرين، كادر فني از بازيكنان خواست راس ساعت 18 و 30 دقيقه در فرودگاه حاضر باشند. طبق هماهنگي‌هاي به عمل آمده توسط مسئولان استقلال اين تيم روز چهارشنبه از ساعت 16 در جزيره كيش در يك ديدار دوستانه به مصاف تيم منتخب كيش خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

سوالي كه مرفاوي بايد پاسخ بدهد

عنايتي آماده‌تر است يا اكبرپور؟

ايران ورزشي- صمد مرفاوي پيش از آنكه از درجه اخلاقي و صداقت گفتاري‌اش در فوتبال ايران چهره شود و خود را به عنوان يكي از عالي‌ترين مربيان فوتبال ايران معرفي كند، به لحاظ فني توانست به يكي از مربيان خوش آتيه تبديل شود. مرفاوي از درجه فني يك مربي بادانش است. او فوتبال را خوب مي‌فهمد و شايد به لحاظ گفتاري نتواند آن اثرگذاري ايده‌آل را داشته باشد اما در فهم و توانايي‌هاي او نمي‌توان كمترين ترديدي داشت. مرفاوي در حين تمرين‌ها با چنان اشتياقي فعاليت مي‌كند كه هر بيننده‌اي را به وجد مي‌آورد. او با همين سياست كاري تاكتيك‌ها و البته بازيكنان اصلي‌اش را انتخاب مي‌كند. تركيب مرفاوي در نيم فصل نخست در واقع با همين مشاهدات انتخاب شد. بي‌آنكه كسي بخواهد ذهن صمد را به سوي خود متوجه كند و او را تحت تأثير قرار بدهد. صمد با ديده‌ها و مشاهدات خود در بيشتر بازي‌ها عنايتي را به عنوان مهاجم اول تيمش راهي ميدان كرد! او عنايتي را آماده‌تر از ساير مهاجمان مي‌ديد حتي از سياوش اكبرپور كه كمتر در تركيب استقلال قرار مي‌گرفت. اما رضا عنايتي كه فصل پيش هم گفته مي‌شد مي‌خواهد به استقلال ملحق شود، آن بازيكني نبود كه شايد در تمرين‌هاي اين تيم چهره شد. مهاجم پا به سن گذاشته استقلال در نيم فصل نخست 3 گل براي تيم به ثمر رساند و ديگر كار خاصي انجام نداد. شايد اصرار مرفاوي به بازي كردن عنايتي بيشتر از منظر تجربه و سابقه او در استقلال باشد اما آنچه از دل تمرين‌هاي استقلال به خصوص نيم فصل نخست بيرون آمد واقعيتي بود كه هيچ گاه مورد توجه مرفاوي قرار نگرفت. سياوش مهاجمي نبود كه با تدبير مرفاوي در بيشتر بازي‌ها روي نيمكت بنشيند. شايد بهتر باشد صمد در نيم فصل دوم دقيق‌تر حركات سياوش را در حين تمرين‌ها زير نظر بگيرد. شايد او هم به اين نتيجه برسد كه نشستن پاي مهاجمي 35 ساله دردي از خط حمله تيمش دوا نمي‌كند و بايد طرحي نو براي برون رفت خط حمله استقلال از شرايط فعلي ابداع كند.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

مرفاوى: مثل قلعه نويى ۶۰ نفر را دنبال خودم راه نمى اندازم تهران IranSport.Net - بعد از صحبت هاى امير قلعه نويى سرمربى سپاهان صمد مرفاوى هم در يك ارتباط تلفنى با برنامه ۹۰ در مورد حرف هاى قلعه نويى صحبت كرد. مرفاوى گفت: «من بعد از بازى با سپاهان به بعضى از مسائل اشاره كردم اما اسم شخص خاصى را نياوردم. حالا نمى دانم چرا آقاى قلعه نويى ناراحت شده و اين حرف ها را مى زند. او حتما به خودش شك دارد كه از صحبت هاى من ناراحت شده است.» وى ادامه داد: «من برخلاف بعضى ها دنبال واسطه نيستم كه به جاهاى بالا برسم و ماديات اخلاق و رفتارم را عوض كند و هيچ واسطه اى هم براى كسى نفرستادم. در ضمن هميشه به خدا توكل كرده ام و مثل خيلى ها نيستم كه هر كجا بروم ۶۰ نفر را پشت خودم راه بيندازم. من هم حاضرم به برنامه ۹۰ بيايم و در مورد خيلى از مسائل حرف بزنم و هيچ ترسى هم ندارم.»

لینک به دیدگاه

استعفاي واعظي آشتياني تاييد شد علي انصاري روز چهارشنبه در پاسخ به سووال خبرنگار ورزشي ايرنا در خصوص صحت و سقم استعفاي آشتياني گفت: وي از سمت قائم مقامي سازمان تربيت بدني استعفاء داده است.

سخنان انصاري در حالي مطرح مي‌شود كه هنوز سازمان تربيت بدني در قبال خبر استعفاي قائم مقام مهمترين نهاد ورزش كشور اظهار نظر نكرده است.

واعظي آشتياني روز گذشته و در جمع بازيكنان استقلال گفته بود به زودي خبر مهمي خواهيد شنيد و اطمينان مي‌دهم از اين پس بيش از گذشته در كنار شما باشم.

خبر استعفاي قائم مقام سازمان تربيت بدني پس از آن رسانه‌اي شد كه برخي رسانه‌هاي جمعي روز چهارشنبه در خبري مبهم، آن را منتشر كردند.

لینک به دیدگاه

بازیکن سالاری جایی در استقلال ندارد/ بزودی خبر مهمی خواهید شنید به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا واعظی آشتیانی که عصر سه شنبه در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرده بود، پس از دیدار با بازیکنانی چون طالب لو وصادقی در جمع بازیکنان این تیم با اشاره به حضور مستمر خود و صحبت های قبلی اش برای بازیکنان، توانایی های مجموعه کنونی استقلال را به آنان یادآوری کرد و گفت: استقلال بخت مسلم قهرمانی است و دیدار با مقاومت سپاسی می تواند نقطه آغازی دوباره برای این تیم باشد.

مدیرعامل استقلال همچنین گفت: در استقلال بازیکن سالاری جایی ندارد و با آن برخورد قاطع می کنیم.

واعظی آشتیانی در ادامه از جلسه درونی بازیکنان با یکدیگر و بیان مشکلات بین خودشان استقبال کرد و برگزاری این نشست های دوستانه میان استقلالی ها را برای مرتفع کردن مسایل مفید خواند.

مدیرعامل استقلال در پایان نیز گفت: بزودی خبر مهمی خواهید شنید و اطمینان می دهم از این پس بیش از گذشته در کنار شما باشم و اجازه ندهیم این خانواده گرم و صمیمی دچار مشکل شود.

لینک به دیدگاه

دلجويي مرفاوي از عكاسان

استقلال را آناليز كرديد، ناراحت شدم!

ايران ورزشي – مثل اينكه صحبت‌هاي واعظ كاملا سرمربي استقلال را توجيه كرده است و در روزگاري كه از زمين و زمان براي استقلال مي‌بارد قرار نيست آقاي مربي هم با يكسري از كارهايش به حاشيه‌ها دامن بزند. از اين رو قبل از اينكه كميته انضباطي مرفاوي را مواخذه كند، خودش دست به كار شده و براي دلجويي از عكاسان پا پيش گذاشته است.

روزگذشته برخلاف چند وقت اخير كه مرفاوي به عكاس‌ها اجازه نمي‌داد به تيم نزديك شوند و آنها را جاسوس خطاب مي‌كرد خودش به سراغ عكاسان رفته و با آنها گفت و گو كرد. البته علت دلخوري مرفاوي از عكاسان ورزشي عجيب به نظر مي‌رسيد. آقاي مربي در حالي كه سعي داشت دل عكاس‌ها را به‌دست آورد دليل دلخوريش را اينطور عنوان كرد: «شنيدم مشغول آناليز تيم استقلال بوديد به همين خاطر از دستتان ناراحت شدم و نگذاشتم به تيم نزديك شويد.» از مرفاوي بايد اين سوال را پرسيد كه آناليز كردن استقلال توسط عكاسان چه ناراحتي مي‌تواند داشته باشد و چه ربطي به جاسوس دارد!؟ به هر حال مرفاوي بنا به خواسته واعظ قبل از اينكه پايش به كميته انضباطي برسد از عكاسان دلجويي كرد تا بهانه خوبي براي تبرئه خودش داشته باشد.

شايعه جدايي كرافت از استقلال

در اين آشفته بازار كه حاشيه‌ها از در و ديوار باشگاه استقلال بالا مي‌رود، شايعه شده كرافت مربي بدنساز استقلال هم قصد جدايي از اين تيم را دارد. اينطور كه گفته مي‌شود كرافت قرار است به آلمان برود و ديگر برنگردد البته اين خبر فعلا در حد شايعه است اما بعيد نيست كه تحقق پيدا كند احتمالا چند وقت پيش كه دليل عدم نتيجه‌گيري‌ها به بدنسازي نامناسب استقلال ربط داده شده مربي بدنساز استقلال را ناراحت كرده و قصد دارد ناراحتيش را اينگونه نشان دهد.

طالب‌لو با نوروزي تمرين كرد

وحيد طالب‌لو قرار نيست در بازي با مقاومت در تركيب استقلال قرار بگيرد. به همين خاطر روز گذشته زير نظر نوروزي كار كرد و به جاي آن محمد محمدي باانگيزه دوچندان تحت نظر غلامپور خودش را براي بازي با مقاومت آماده كرد.

كاظمي از فرصت استفاده مي‌كند

طبق تصميم كميته انضباطي باشگاه سه بازيكن اخراجي استقلال تا 8 هفته نمي‌توانند براي اين تيم بازي كنند. از اين رو حسين كاظمي از فرصت به‌دست آمده استفاده كرده و با هماهنگي با نوروزي قصد دارد اين روزها به كارهاي فيزيوتراپي بپردازد تا مشكل آسيب‌ديدگي‌اش به‌طور كامل برطرف شود.

روانخواه دور زمين دويد

اميد روانخواه كه نمي‌تواند در تمرين‌هاي گروهي استقلال شركت كند روز گذشته با حضور در تمرين، براي دقايقي دور زمين دويد و به صورت انفرادي تمرين كرد. بعيد به نظر مي‌رسد روانخواه به بازي مقابل مقاومت برسد.

رينالدو باانگيزه‌تر از هميشه

از آنجايي كه سياوش اكبرپور و رضاعنايتي به حكم كميته انضباطي باشگاه استقلال حالا، حالا نمي‌توانند در تركيب استقلال قرار بگيرند فرصت حضور مهاجمان ديگر اين تيم در تركيب بيشتر از گذشته شده است. به همين خاطر روزگذشته رينالدو باانگيزه تمرين كرد و بعيد نيست در تركيب استقلال قرار بگيرد.

لینک به دیدگاه

واعظ خطاب به بازيكنان

بازيكن سالاري در استقلال جايي ندارد

شايد وقتي واعظ پله‌هاي هواپيما را يكي يكي بالا مي‌رفت تا خود را براي سفر مكه آماده كند، تصور نمي‌كرد در غياب او حال و روز استقلال اينقدر آشفته شود كه هنوز برنگشته مجبور شود سه بازيكن را اخراج كند، با دو بازيكن جلسه مخفيانه بگذارد و... اما براي مردي كه اعتقاد دارد نظم و انضباط حرف اول را در تيم مي‌زند نام‌ها فرق نمي‌كند و به قول خودش بازيكن سالاري در استقلال جايي ندارد. روز گذشته واعظ آشتياني با حضور در محل تمرين استقلال در ابتدا با طالب‌لو و صادقي گفت‌وگو كرد و سپس در پايان تمرين با حضور در رختكن دقايقي براي بازيكنان صحبت كرد. واعظ خطاب به بازيكنان گفت: «استقلال بخت مسلم قهرماني است و ديدار با مقاومت سپاسي مي‌تواند نقطه آغازي دوباره براي اين تيم باشد. در استقلال بازيكن سالاري جايي ندارد و با آن برخورد قاطع مي‌كنيم. به زودي خبر مهمي خواهيد شنيد و اطمينان مي‌دهم از اين پس بيش از گذشته دركنار شما باشم و اجازه ندهم اين خانواده گرم و صميمي دچار مشكل شود.»

لینک به دیدگاه

پاسخ اعتماد واعظ را مي‌دهم

صمد مرفاوي: تمام شد، ديگر وارد حاشيه نمي شوم

ايران ورزشي- منطق مرفاوي مي‌گويد به آينده اميدوار باش! او 16 بازي تا پايان ليگ فرصت دارد و اگرچه اين روزها در رتبه هفتم قرار دارد اما با اميد به روزهاي آينده نگاه مي‌كند. آيا روزهاي تازه‌اي براي او آغاز خواهد شد؟ آيا صمد از بحران خارج مي‌شود؟ صمد با ديدگاه مثبت به فردا نگاه مي‌كند. او مي‌خواهد از اين پس ديگر وارد حاشيه نشود. اين سياست تازه او در قبال برخي اتفاق‌ها است. آيا مرفاوي مي‌تواند اين سياست را اجرا كند؟ اندكي دشوار و غيرممكن به نظر مي‌رسد اما شايد شرايط حاد و بحراني استقلال مرفاوي را تا مدت‌ها در سكوت فرو ببرد تا ديگر شاهد دعواي او با امير قلعه‌نويي نباشيم. او مي‌خواهد فقط و فقط به حريفان استقلال فكر كند و همه فكر و انديشه خود را به كار بگيرد تا تيمش از بحران خارج شود.

بهتر نيست به دليل شرايط حساس استقلال اندكي آستانه تحمل‌تان را بالاتر ببريد؟

آستانه تحمل من بالا است! اين حاشيه‌سازها هستند كه اجازه نمي‌دهند ما درست به كارمان برسيم.

خودتان هم در دامن زدن به اين حاشيه‌ها كم مقصر نيستيد.

هر كسي وارد حريم شخصي‌ام بشود جوابش را مي‌دهم و ساكت نمي‌نشينم. اين حرف اول و آخر من است.

پس از باخت مقابل سپاهان اما بسياري از حاشيه‌ها از سوي شما متولد شد!

قبول ندارم. آنها باعث شدند من عليه‌شان حرف بزنم.

آنها يعني استقلالي‌هايي كه به شما و نتايج تيم‌تان اعتراض مي‌كردند؟

من هنوز هم فكر مي‌كنم جريان‌هايي پشت آن اعتراض‌ها بود.

قصد نداريد به حاشيه‌ها پايان بدهيد؟

گفتم كه، ديگر نمي‌خواهم وارد حاشيه‌ها بشوم. همه چيز از ديدگاه من به پايان رسيده است و همين‌جا همه چيز تمام شد!

به آينده كاري‌تان در استقلال چقدر اميدواريد؟

خيلي زياد. من تا پايان فصل اينجا هستم. به آينده خوشبين هستم و احساس مي‌كنم از اين هفته تيره‌روزي‌هاي ما به پايان مي‌رسد.

مقاومت را شكست مي‌دهيد يا دوباره يك باخت خانگي ديگر رقم مي‌خورد؟

مطمئن باشيد از اين هفته بردهاي ما آغاز مي‌شود. ما مي‌خواهيم بازي‌هاي دور برگشت را با همه وجود دنبال كنيم چون 16 بازي سرنوشت‌ساز مانده است.

محروميت 3 بازيكن استقلال خيلي سنگين نبود؟

نمي‌خواهم درباره محروميت آنها حرف بزنم. همه چيز به عهده باشگاه بود. من آنها را در اختيار باشگاه قرار دادم و وارد اين مسائل نمي‌شوم.

خيلي‌ها تصور مي‌كنند شما باعث اين محروميت شديد؟

من از يكسري رفتارها ناراحتم. باور كنيد از اين بازيكنان بيشتر توقع داشتم اما آنها رفتار خوبي نداشتند. به هرحال باشگاه تصميمش را گرفته و فعلا ترجيح مي‌دهم در اين‌باره چيزي نگويم.

آقاي واعظ به شدت از شما حمايت كرده است. كمتر كسي توقع داشت شما پس از بازي با سپاهان حفظ شويد.

واعظ در استقلال به منافع شخصي فكر نمي‌كند. او مديري با صداقت و كاربلد است. به خاطر همين احساس مي‌كنم نسبت به همه مديران متفاوت است. ايشان خيلي به من لطف دارد و مطمئن باشيد پاسخ اعتماد واعظ را مي‌دهم.

... و همچنان به قهرماني اميدواريد؟

چه كسي فكر مي‌كرد اما روز آخر قهرمان ليگ بشويم؟ سخت است اما نشدني نيست. همه تلاش مي‌كنيم اين اتفاق بزرگ رخ دهد ...

لینک به دیدگاه

اعتراضی به نیمکت نشینی ندارم/ با این پیروزی از بحران خارج شدیم به گزارش خبرنگار مهر، وحید طالب لو پس از برتری 3 بر2 تیم فوتبال استقلال تهران برابر مقاومت سپاسی شیراز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: من افت نکرده ام و همان طالب لوی سابق هستم. فکر می کنم به دنبال فشار زیادی که در تمرینات و دیدارهای تیم ملی به من وارد آمد، عملکردم تحت تاثیر قرار گرفت که آنهم ناشی از خستگی بود.

وی در توجیه عملکرد ضعیف استقلال در دیدارهای اخیر و نیز اعتراض هواداران به عملکرد این تیم نیز گفت: ما چون فصل گذشته خوب نتیجه می گرفتیم، عملکرد بد تیم در برخی مسابقات به چشم نمی آمد اما امروز چون نتایج خوبی به دست نیاورده‌ایم هواداران نسبت به هر شکست تیم معترض هستند. متاسفانه ناکامی ما امروز خیلی بیشتر از فصل گذشته به چشم می آید.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال همچنین در خصوص نیمکت نشینی در دیدار برابر مقاومت سپاسی شیراز گفت: از نیمکت نشینی ناراحت نیستم. حتی اگر چند بازی هم روی نیمکت بنشینم، اتفاق خاصی رخ نمی دهد و اعتراض نمی کنم. حتی اگر روی سکو هم بروم برای تیمم آرزوی موفقیت خواهم کرد.

وی در خاتمه با ابراز خرسندی از برتری تیم فوتبال استقلال برابر مقاومت سپاسی شیراز گفت: امیدوارم با این پیروزی تیم استقلال از بحران خارج شود و روندی رو به رشد را در ادامه رقابتهای لیگ برتر در پیش بگیرد.

لینک به دیدگاه

دیگر نمی‌خواهم در مورد اتفاقات گذشته حرف بزنم/ اشک‌های خوشحالی بود به گزارش خبرنگار مهر، صمد مرفاوی پس از برتری 3 بر2 تیمش مقابل مقاومت سپاسی شیراز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: قبل از هر چیز این پیروزی را به هواداران واقعی استقلال تبریک می گویم. بعد از چند هفته که نتوانسته بودیم نتایج مطلوبی به دست بیاوریم، خوشبختانه در این مسابقه 3 امتیاز شیرین را به امتیازات خود اضافه کردیم.

وی با ابراز خوشحالی از برتری تیمش افزود: متاسفانه با ناکامی در دیدارهای اخیر شرمنده هواداران شده بودیم که با این پیروزی از خجالت آنها در آمدیم. امیدوارم با شکست مقاومت روند روبه رشد استقلال از سر گرفته شود و به شرایط مطلوب ابتدای فصل باز گردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران همچنین در خصوص تیم مقاومت سپاسی شیراز گفت: به تیم مقاومت احترام می گذارم به خاطر شخصیت، انسجام، پاکی و سلامت مسئولان، مربیان و بازیکنان حاضر در این تیم. جا دارد به تیم مقاومت هم به خاطر بازی خوبی که مقابل تیم ما به نمایش گذاشتند تبریک بگویم.

وی در ادامه افزود: در طول مسابقه از تمام نقاط زمین به خوبی بهره بردیم و بازیکنان در نقاط مختلف یکدیگر را پوشش می دادند. روی هم بازی هدفنمند در نیمه اول به 2 گل رسیدیم. در نیمه دوم هم برنامه ما برای ارائه بازی منظم همچوم 45 دقیقه اول بود اما روی گل دقیقه 46 کریمیان انسجام تیمی مان تا اندازه ای به هم ریخت و تا دقایقی نتوانستیم آنطور که باید و شاید بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه گلهای تیم مقاومت روی اشتباهات فردی بازیکنان تیمش به ثمر رسیده است، افزود: تیم ما در دقایق پایانی استرس زیادی داشت. در آن دقایق طبیعی بود که بازیکنان ما مرتکب اشتباه شوند و همانطور که دیدید امیرحسین صادقی توپی را که داشت به اوت می رفت را به تور دروازه رساند. متاسفانه در آن دقایق بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند و به حریف فرصت دادن بازی را به تساوی بکشاند.

وی در ادامه با ابراز تشکر از بازیکنان تیمش خاطر نشان کرد: من از بازیکنم ناراحت نیستم و از آنها تشکر می کنم برای بازی منسجمی که ارائه دادند.

وی خوش بینانه از آینده تیمش یاد کرد و گفت: با بازی خوبی که امروز تیم استقلال نشان داد به آینده این تیم خوشبینم. فکر می کنم اگر مانند دیدار امروز عمل کنیم می توانیم به انسجامی که در 10 بازی ابتدایی لیگ داشتیم برسیم و مجددا به رده‌های بالای جدول بازگردیم. در جدول لیگ امتیازها نزدیک است و با یک برد و یک شکست تیمها بالا و پایین می شوند. ما هم ناامید نیستیم و می توانیم از رده سوم هم بالاتر برویم.

مرفاوی در خصوص اعتراض هواداران تیم فوتبال استقلال در جریان دیدار امروز گفت: هوادار دوست دارد تیمش برنده شود اما نباید زمانی که به هر دلیلی تیم محبوبش به نتیجه نرسید شعار بدهد. هوادارانی که شعار می دهند "استقلال اول بشی، آخر بشی دوست داریم"، باید همیشه صبر و حوصله داشته باشند و خدایی نکرده با یک حاشیه چند دسته شوند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه تمامی آبی پوشان امروز برای استیلای نام استقلال بازی می کنند، افزود: دیگر نمی خواهم در مورد اتفاقات اخیر حرفی بزنم و قصد دارم تمام توان خود را صرف ساختن تیم خود کنم و فقط فکر استقلال باشم. بازیکنان تیم من توانایی و قدرت لازم برای موفق شدن را دارند و فقط باید آنها را از نظر روحی و بدنی آماده کنم. در آینده تمام توان خود را معطوف به دستیابی به این هدف خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز تشکر از حمایت های واعظی آشتیانی گفت: جا دارد از مدیرعامل تیم به خاطر حمایت و پشتیبانی اش از مجموعه استقلال تشکر کنم. ایشان با صحبت ها و راهنمایی های خود به ما دلگرمی می دهند. امیدوارم با موفقیت در دیدارهای آینده پاسخ محبت های آقای آشتیانی را بدهیم.

وی در خصوص بازیکنان اخراجی تیم استقلال گفت: نمی خواهم برای این بازیکنان از واژه اخراجی استفاده کنم. آنها با تصمیم کمیته انضباطی فعلا در بین ما نیستند.

مرفاوی با اشاره به احساس خود در دقایق پایانی دیدار استقلال - مقاومت و جاری شدن اشک از چشمانش گفت: در آن دقایق هم خوشحال بودم هم ناراحت. خوشحال از بابت برد استقلال و ناراحت از مسائلی دیگر. این اشک ها هم به خاطر پیروزی استقلال بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از اظهارنظر پیرامون عملکرد داور دیدار تیمش برابر مقاومت سپاسی شیراز خودداری کرد و گفت: داوری در این بازی مشکلی نداشت. شاید اگر این چنین اظهارنظر کنم

لینک به دیدگاه

پاداش 20 میلیون تومانی برای استقلالی ها

اعضای تیم استقلال بابت پیروزی مقابل مقاومت پاداش ویژه دریافت می کنند.

علیرغم آن که آبی پوشان به دلیل باخت در دو هفته گذشته، به باشگاه بدهکار شده اند، علی انصاری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال دقایقی پیش اعلام کرد مبلغ 20 میلیون تومان به عنوان پاداش پیروزی برابر مقاومت به بازیکنان اختصاص داد. این مبلغ طی روزهای آینده به صورت نقدی بین اعضای تیم توزیع خواهد شد.

منبع:سایت رسمی باشگاه استقلال تهران

لینک به دیدگاه

محمدي: پسرم خوشحال‌ترين استقلالي روي زمين بود

فولاد را مي‌بريم و به صدرجدول فكر مي‌كنيم.

در پي پيروزي استقلال مقابل مقاومت سپاسي شيراز با محمدمحمدي، سنگربان استقلال در این مسابقه تماس گرفتيم حاصل گفت‌وشنود همكار ما با این دروازه‌بان را بخوانید.

بازي استقلال مقابل مقاومت را چگونه ارزيابي مي‌كني؟

بازي خوبي بود، فكر مي‌‌كنم بچه‌ها از نظر روحي رواني تحت‌فشار بودند. به واقع جملگي استرس داشتيم اما به لطف خدا توانستيم با وجود این شرايط مقاومت را شكست بدهيم و به سه امتياز شيرين اين بازي برسيم.

پس از مدت‌ها در درون دروازه استقلال قرار گرفتي، چه احساسي داشتي؟

قبلاً شرايط روحي و رواني خوبي نداشتم ولي در بازي با مقاومت سپاسي از آمادگي خوبي برخوردار بودم و براي جنگيدن و پيروزي روحيه بالايي داشتم . خدا را شكر خدا كه در اين ديدار استقلال سربلند بود.

از عملكرد خودت در درون دروازه استقلال راضي هستي؟

نمي‌خواهم از خودم دفاع كنم ولي فكر مي‌كنم عملكرد بدي نداشتم و با بازی بيشتر بازي شرايطم بهتر میشود.

نقاط ضعف و قوت تيم رقيب در كجا بود؟

مقاومت تیمی جوان،‌دونده و خوب بود و با انگيزه مقابل استقلال حضور يافتند. ولي خب درايت كادرفني،‌تلاش بچه‌ها و لطف خدا شامل حال ما شد تا استقلال برنده از زمين خارج شود.

روي گل‌هاي خورده استقلال خودت را مقصر مي‌داني؟

اصولا من عادت ندارم در تيمي كه بازي مي‌‌كنم فردي فكر كنم ؛ تيم 11 نفر است، اگر تيمي برنده شد هر يازده بازيكن برنده و مجموعه و تشكيلات برنده شده‌اند و اگر هم تيمي باخت همه تیم مقصر هستند.

فكر مي‌‌كني با اين پيروزي آرامش به جمع استقلالي‌ها برگشته است؟

استقلال تيم بزرگي است و حاشيه‌ها هم نمي‌توانند به استقلال ضربه بزند. گاهي اختلاف نظر و سليقه در هر خانواده‌اي پيش مي‌آيد وگرنه استقلال هميشه آرامش داشته است.

قضاوت قاضي ميدان را چگونه ديدي؟

همانگونه كه داوران در مورد من هيچ وقت صحبت نمي‌كنند، من هم در مورد داوران و نحوه قضاوت آنها صحبت نمی كنم .

اين هفته رقيب استقلال، فولاد خوزستان است. با اين تيم چه كار مي‌كنيد؟

مطمئن باشيد كه استقلال تمامي بحران‌ها را پشت‌سر گذاشته است و ما براي پيروزي و كسب هر سه امتياز به اهواز مي‌رويم. به واقع استقلال محكوم به شكست فولاد است و با اين پيروزي شرايط خودمان را بهتر مي‌كنيم. اگر قرار است به صدر جدول صعود كنيم ديگر براي ما بازي در تهران و يا خارج از خانه فرقي نمي‌كند. به ويژه اينكه اهواز خانه همه استقلالي‌هاي ايران است.

چه توصيه‌‌هايي به هواداران داريد؟

صبور باشند فوتبال 90 دقيقه و شايد هم بيشتر از نود دقيقه است. ديديد كه بازي با استقلال اهواز ما در دقايق پاياني بازي را باختيم و در مقابل مقاومت در دقايق پاياني بازي را برديم. بنابراين هواداران صبورتر باشند و تشويق كنند ما هم نهايت تلاش‌مان را براي پيروزي و شادي هواداران به كار مي‌بريم.

حرف ناگفته‌اي داري بگو؟

اول اينكه از شما تشكر مي‌كنم. فرصتي را داريد تا با هواداران درد دل كنم دوم اينكه قبل از اين ديدار اتفاق شيريني افتاد؛ من و وحيد‌طالب‌لو كدورت‌ها را كنار گذاشتيم و دست ياعلي داديم چرا كه اعتقاد دارم فوتبال تمام مي‌شود ولي رفاقت‌ها باقي مي‌ماند. و نکته مهمتر اين كه پسرم در پايان اين بازي خوشحال‌‌ترين استقلالي روي زمين بود چرا كه هم من درون دروازه استقلال بودم و هم استقلال برنده از ميدان خارج شد. او به قدري از اين پيروزي تيم محبوبش خوشحال بود كه نمي‌توانم شادي پسرم را توصيف كنم.

گفت و گو از بیت اله خندان

منبع:سایت رسمی باشگاه استقلال تهران

لینک به دیدگاه

گزارشی از تمرين استقلال تمرين امروز تيم استقلال از ساعت 14 در حالي در ورزشگاه دستگردي برگزار شد كه حدود 30 نفر از هواداران اين تيم از نزديك نظاره‌گر كار‌‌هاي تاكتيكي آبي‌ پوشان شدند.

* بيژن كوشكي مدافع مصدوم استقلال امروز هم در تمرين اين تيم حضور نداشت.

* وحيد طالب‌لو با لباس شخصي در محل تمرين اين تيم حاضر شد و پس از صحبت با مربيان اين تيم ورزشگاه دستگردي را ترك كرد.

* راينر كرافت مربي آلماني استقلال بعد از يك روز غيبت در تمرين حضور پيدا كرد.

* برادر صمد مرفاوي امروز در تمرين استقلال حاضر شد و به همراه اميدرضا روانخواه تنها به دويدن به دور زمين اكتفا كرد.

* در حالي كه 30 دقيقه از تمرين استقلال گذشته بود واعظ آشتياني مديرعامل اين باشگاه در تمرين آبي‌پوشان حاضر و از نزديك نظاره‌گر تيم تاكتيكي شاگردان صمد مرفاوي شد.

هنگامي كه مديرعامل استقلال در ورزشگاه دستگردي حضور پيدا كرد هواداران اين تيم به شدت او را تشويق كرده و از اينكه وي از سازمان تربيت‌بدني استعفا داده و همچنان به عنوان مديرعامل استقلال فعاليت مي‌كند خوشحال بودند.

* ايمان صادقي و محمد محمدي دو دروازه‌بان استقلال زيرنظر بهزاد غلامپور كارهاي اختصاصي انجام دادند.

* محسن يوسفي پس از 30 دقيقه تمرين با ساير استقلالي‌ها با كسب اجازه از مربيان ورزشگاه دستگردي را ترك كرد.

* هواداران تيم استقلال در جريان تمرين امروز به محض مشاهده يكي از عكاسان باسابقه ورزشي كه چند روز پيش با صمد مرفاوي درگيري لفظي پيدا كرده به تشويق او پرداخته و او را عكاس استقلالي خطاب كردند.

* نيمي از بازيكنان استقلال كه در ديدار گذشته اين تيم در تركيب اصلي حضور داشتند حدود 20 دقيقه زودتر از ساير بازيكنان ورزشگاه دستگردي را ترك كردند.

* سيامك رحيم‌پور مربي تيم استقلال بعد از گذشت 40 دقيقه با لباس شخصي در تمرين اين تيم حاضر شد. وي براي تعيين زمان دادگاه در خصوص شكايت اميرقلعه‌نويي از او به يكي از دادسراهاي تهران رفته بود و به همين دليل با تاخير به محل تمرين رسيد.

* فابيو جانواريو هافبك برزيلي استقلال قبل از شروع تمرين امروز چهره‌اي مغموم و غمگين داشت. ظاهرا مسئولان و كادر فني تيم استقلال با مرخصي اين بازيكن براي آغاز سال جديد ميلادي هنوز موافقت نكرده‌اند و بازيكن برزيلي استقلال به همين دليل چهره‌اي در هم داشت.

تيم فوتبال استقلال فردا جهت آماده‌سازي براي رويارويي مقابل خوزستان تمريناتش را از ساعت 16 در ورزشگاه دستگردي پيگيري خواهد كرد. اين ديدار پنجشنبه برگزار مي‌شود

لینک به دیدگاه

منتظري به باشگاه استقلال رفت؛

مدافع استقلال خواستار پرداخت مبلغ قراردادش شد

پژمان منتظري مدافع تيم فوتبال استقلال، امروز(23 آذر ) به دفتر اين باشگاه رفت تا با مدير عامل اين تيم ديدار و گفتگو كند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ و به نقل از مدير روابط عمومي باشگاه استقلال، منتظري با مشكل مالي رو بروست و به همين دليل با حضور در باشگاه خواستار رسيدگي به وضعيت مالي خود شد.

منتظري چند فقره چك برگشت خورده را با خود به باشگاه استقلال برد تا مديريت تيم در اسرع وقت به شرايط وي رسيدگي كند و چكهاي اين بازيكن رانقد كند.

مدافع استقلال به مدير عامل تيمش اعلام كرد كه با مشكلات مالي بسياري روبروست واين مشكل سبب شده كه پيش از موعد نقد شدن چكها، نزد مديريت تيم برود و خواستار پرداخت پول شود. آشتياني اين بازيكن را نزد مدير مالي استقلال فرستاد تا پول نقد در اختيار وي قرار دهد واين بازيكن هرچه زودتر مشكلات خود را حل كند

لینک به دیدگاه

در جلسه آشتياني باسعيدلو؛

كمك مالي سازمان تربيت بدني به استقلال تا 10 روز ديگر مي رسد

واعظ آشتياني، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، دیروز یکشنبه ( 22 آذر ) به ديدار علي سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از يك مقام آگاه، در اين جلسه مدير عامل استقلال از مشكلات مالي و افزايش بودجه باشگاه استقلال سخن گفت و گزارشي از خروج و مخارج تيم به رئيس سازمان تربيت بدني ارائه داد.

قرار است، سازمان تربيت بدني در مورد مشكلات مالي استقلال اقدامات لازم را انجام دهد و اين طور كه از سوي مسئولان سازمان اعلام شده، استقلال تا 10 روز آينده مي تواند كمك مالي سازمان تربيت بدني را دريافت كند.

اينطور كه مسئولان اعلام كردند، بودجه اي كه سازمان در اختيار استقلالي ها قرار مي دهد، 500 ميليون است و براساس اعلام سعيدلو، اين مبلغ در امور مربوط به بازيكنان، به كار گرفته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

انجام ديدار هفته بيستم ليگ برتر؛

استقلال بعد از ظهر چهار شنبه عازم اهواز مي شود ....

اعضاي تيم استقلال پنج شنبه جاري در اهواز به مصاف فولاد خوزستان مي روند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ و به نقل از يك منبع آگاه، اعضاي اين تيم كه قرار بود بدليل آب و هواي معتدل جنوب زودتر از موعد مقرر به اهواز پرواز كنند ساعت 17 بعد ازظهر چهارشنبه به اين شهر سفر مي كنند تا پيش از بازي با فولاد يك جلسه تمرين را در اين شهر برگزار كنند.

گفتني است، اعضاي اين تيم قرار است بلافاصله پس از اتمام بازي به تهران باز گردند البته ازآنجا به بليط يفر به اهواز همواره با تاخير و مشكلات بسياري رو به روست اعضاي تيم استقلال نيمه شب به تهران باز مي گردند.

ساعت دقيق پرواز آبي ها 30/23 دقيقه پنج شنبه شب است و البته اعلام شده كه پرواز تيمها براي بازگشت از اهواز همواره با تاخير انجام مي شود

لینک به دیدگاه

برنامه بازيهاي استقلال تا هفته بيست و هفتم

استقلال 14 بهمن ميهمان سرخپوشان است.....

سازمان ليگ برنامه ليگ برتر را از هفته بيست و دوم تا بيست و هفتم اعلام کرد كه بر اين اساس شهرآورد تهران روز چهارشنبه 14 بهمن برگزار خواهد شد.

استقلال روز پنج شنبه همين هفته (26 آذرماه جاري) در اهواز به مصاف فولاد مي رود و روز سه شنبه آينده اول دي ماه نيز در تهران با ملوان انزلي روبرو خواهد شد.

برنامه بازيهاي استقلال از هفته بيست و دوم تا بيسن و هفتم به شرح زير است؛

*‌ هفته بيست ودوم

يکشنبه - 20 دي ساعت 15:00

سايپا – استقلال ورزشگاه آزادي تهران

*‌ هفته بيست و سوم

جمعه 25 دي ساعت 15:15

استقلال تهران - تراکتورسازي ورزشگاه آزادي تهران

*‌هفته بيست و چهارم

شنبه 3 بهمن ساعت 14:45

استيل آذين - استقلال ورزشگاه آزادي تهران

*‌ هفته بيست و پنجم

پنجشنبه 8 بهمن ساعت 15:45

استقلال – ابومسلم ورزشگاه آزادي تهران

*‌ هفته بيست و ششم

چهارشنبه 14 بهمن ساعت 14:30

پيروزي - استقلال ورزشگاه آزادي تهران

* هفته بيست و هفتم

چهارشنبه 28 بهمن ساعت16:45

استقلال تهران - مس کرمان ورزشگاه آزادي تهران

لینک به دیدگاه

شعار عليه مرفاوي و كتك خوردن برهاني A0760458.jpg

حاشيه ديدار فولاد و استقلال

شعار عليه مرفاوي و كتك خوردن برهاني

هواداران تيم استقلال تهران قبل از گل تساوي اين تيم در ديدار برابر فولاد، عليه صمد مرفاوي شعار سر دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس،‌ هواداران تيم استقلال در دقايق پاياني بازي ودر حالي كه استقلال با يك گل از فولاد عقب بود، عليه صمد مرفاوي شعار سر داده و خواستار جدايي وي از اين تيم شدند اما بلافاصله پس از اينكه سيد صالحي دروازه فولاد را باز كرد موضع هواداران استقلال عوض شد و آنها مرفاوي را تشويق كردند.

* ‌تيم استقلال در دقيقه 92 توسط سيد صالحي به گل رسيد و خوشحالي اين بازيكن جالب توجه بود.

وي پس از به ثمر رساندن گل به سمت صمد مرفاوي رفت و در حالي كه اين مربي مغموم روي نيمكت نشسته بود او را در آغوش گرفت.

* يكي از اعضاي تداركات فولاد پس از گل تساوي تيم استقلال به سمت آرش برهاني رفت و با وي به طور فيزيكي درگير شد. همين مسئله باعث ايجاد درگيري ميان بازيكنان دو تيم شد تا جايي كه سرپرست فولاد و غلامحسين مظلومي مدير تيم استقلال نيز وارد عمل شده و بازيكنان را از يكديگر جدا كردند.

*‌ يكي از طرفداران تيم فولاد خوزستان پس از پايان بازي به داخل زمين آمد و به مجيد جلالي بابت كسب نتيجه تساوي در دقايق پاياني اعتراض كرد.

* هنگامي كه مربيان دو تيم قصد داشتند با گزارشگران سيما مصاحبه كنند مجيد جلالي محل را ترك كرد و پس از اينكه به رختكن تيمش رفت مجددا براي انجام مصاحبه به داخل زمين بازگشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...