رفتن به مطلب

تا حالا کدوم یکی از هنرمندان و هنرپیشه ها یا خواننده ها رو دیدین؟

ارسال های توصیه شده

من خیلیا رو تو رشت دیدم، حتی بعضیاشون هم دانشگاهیم بودن

از هیچکدومشون خوشم نمیومد

یه بار اون زنه فک کنم فامیلیش دریامج باشه تو گلسار با پسرش بود ازم آدرس خواستن یه چی دادم برن گم و گور بشن!

لینک به دیدگاه
من خیلیا رو تو رشت دیدم، حتی بعضیاشون هم دانشگاهیم بودن

از هیچکدومشون خوشم نمیومد

یه بار اون زنه فک کنم فامیلیش دریامج باشه تو گلسار با پسرش بود ازم آدرس خواستن یه چی دادم برن گم و گور بشن!

تو چقد جنست خرابه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من حمید لولایی رو دیدم..

طرفای بلوار کشاورز..فکر کنم خونه شون اونجا بود چون یه روز صبح بود و نون بربری خریده بود..البته اون موقع هنوز خیلی مشهور نبود مثل الان...

عمو پورنگ هم دیدم

لینک به دیدگاه

زیــاد دیدم.همه رو یــادم نیست. :banel_smiley_4:

ولی هیچ وقت در مورد بازیگرها نرفتم جلو و باهاشون حرف بزنم.

خواننده ها رو چــرا،چون کنسرت کسایی که صداشون رو دوست دارم،رفتم.

لینک به دیدگاه
منم چند نفري رو ديدم! ولي خيلي دوس ندارم به اينجور آدما توجه کنم :w58:

منم اولین باریکه ایرج رادو دیدم از رو قد بازی اصلا سلام نکردم...اون مثل همیشه لبخند رو لبش داشت ولی من اصلا به روی خودم نیاوردم...وقتی از کنارم با اون لبخند رد شد خیلی خجالت کشیدم...دفعه بعد که دیدمش چن سال گذشته بود بهش گفتم که اولین بار این کارو کردم و خیلیم پشیمون شدم خندید گفت عیبب نداره بعضی وقتا ادم رو مود سلام کردن نیست............!!!!!!!!!!!!!:ws44:

لینک به دیدگاه
:jawdrop:

از شما باید پرسید کیو ندیدی؟

چه قدر کنترل هیجانی ات زیاده من هر بار یکی رو دیدم نیشم تا پشت سرم باز میشه:4chsmu1:

می دونی نفس ترینشون کیه؟

پرویز پرستوییه

وقتی دیدمش اشک تو چشام جمع شد

با زن و دختر بزرگش دیدمش خیلی خیلی افتاده بود اینقدر که دلم می خواست برم ماچش کنم:icon_redface:

راستی خمسه همسایه ما بود تا پارسال یه دختر کوچولوی مو فر فری م داشت که هر روز باهاش میره پارک!

تازه بازم بود...دیگه مغزم یاری نکرد...پرستویی رو هم دیدم البته باهاش برخورد نداشتم فقط از دور دیدمش ...وقتی که جلوی تاتر شهر تحصن بود که مترو رو از 10 متریش رد نکنن:banel_smiley_4: اونم بود صحبتم کرد....واقعا که نفسه منم خیلی دوسش دارم

لینک به دیدگاه

من با داوود رشیدیو علی اسیوند و حمیرا ریاضیو یه چنتای دیگه تو یه سریال 4 سال پیش بودیم تو انزلی/کارگردانش عبدالله باکیده بود

با داوود رشیدی نشستیم قلیون کشیدیم.

چه قلیونیم بودش:ws47:

شیلنگ نداشتیم با شیلنگ بنزین قایق موتوری درس کردم:ws28:

ولی خداییش داوود رشیدی آخر شخصیته:icon_gol:

پرویز پرستویی. رضا کیانیان. رامبد جوان.مهناز افشار .............. زیاد دیدم یادم نمیاد

حبیب و خردادیان رو هم دیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...