رفتن به مطلب

ناموس و غیرت

am in

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من ناموس حریم شخصی هر فرد یا خانواده یا ملت هستش

چیزی که انتظار داریم..دیگران با احترام باهاش برخورد کنند و اگر تجاوزی از طرف کسی صورت بگیره خودمونو مسئول میدونیم تا با صرف هزینه گزاف اون تجاوز رو دفع کنیم..........ناموس صرفا منحصر به شخص خاصی از اطرافیان ما نیست...........حتی منزل ما ناموس حساب میشه ...فرض کنید کسی با اجازه شما وارد منزلتون میشه.....خوب این اشکالی نداره...........ولی اگه همین شخص بخواد بدون اجازه شما وارد بشه.........اون وقت قضیه خیلی فرق میکنه.......ناموس چیزیه که جامعه انسانی بعنوان حریم شخصی شما براش احترام قائله.......

اما غیرت............مفهوم غیرت اینه که در برابر تجاوز به انچه ناموس یک انسان یا ملت حساب میشه بی تفاوت نباشیم........اینکه به کشوری تجاوز بشه و جوانی در دفاع شرکت نکنه.......این بی غیرتیه.........دقیقا مثل اینکه خواهر یا برادر یا حتی پدر پیر شما مورد بی حرمتی قرار بگیره و شما ناظر باشید و بی تفاوت ......مفهوم غیرت از نظر من اینه

کاملا درسته

موافقم بات

اما تو جامعه الان خیلیا هستن که از هرچی ناموسه و حریمه بدشون میاد

در نتیجه غیرتی هم ندارن

به نظرم بهتره یه بازنگری اساسی توی این دوتا واژه بشه!!!!!

لینک به دیدگاه
زدی تو کار تاپیک های ناموسی هااااااااااااااا

شیطون :a030:

:ws3:

تازگیا اتفاخاتی داره واسم میفته!!!!!!!!:w02:

چیشد، جواب اون سوالو بلت نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلت نیستین سوال جدید بپرسم

اونوخ میشه 3 تا به نفع من!!!!!!

لینک به دیدگاه
کاملا درسته

موافقم بات

اما تو جامعه الان خیلیا هستن که از هرچی ناموسه و حریمه بدشون میاد

در نتیجه غیرتی هم ندارن

به نظرم بهتره یه بازنگری اساسی توی این دوتا واژه بشه!!!!!

نمیدونم من کلی گفتم .........مثلا جیب ادما ناموسشونه .....الان کسی هست تو جامعه که دست بکنی تو جیبش خوشش بیاد؟

ولی فکر میکنم شما منظورت نوع خاصی از ناموسه .....مه خوب اگه بگی دقیقا منظورت چیه بهتر بحث میکنیم

مثلا همین امروز صبح من داشتم به یکی از همکارا اموزش میدادم............بهش میگفتم باند فرودگاه ناموسته کسی رفت توش همینجوری عین ماست نشین.........البته برا ما کنترلرا باند فرودگاه یا علمی تر بگم maneuvering area فرودگاه ناموسمونه..............رئیس فرودگاه هم بدون اجازه ما وارد نمیشه..............

لینک به دیدگاه
:ws3:

تازگیا اتفاخاتی داره واسم میفته!!!!!!!!:w02:

چیشد، جواب اون سوالو بلت نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلت نیستین سوال جدید بپرسم

اونوخ میشه 3 تا به نفع من!!!!!!

مردی تا شنبه صبر کن نمی خوام تو نت سرچ کنم برات کپی پیس کنم می خوام بپرسم و جواب بدم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نمیدونم من کلی گفتم .........مثلا جیب ادما ناموسشونه .....الان کسی هست تو جامعه که دست بکنی تو جیبش خوشش بیاد؟

ولی فکر میکنم شما منظورت نوع خاصی از ناموسه .....مه خوب اگه بگی دقیقا منظورت چیه بهتر بحث میکنیم

مثلا همین امروز صبح من داشتم به یکی از همکارا اموزش میدادم............بهش میگفتم باند فرودگاه ناموسته کسی رفت توش همینجوری عین ماست نشین.........البته برا ما کنترلرا باند فرودگاه یا علمی تر بگم maneuvering area فرودگاه ناموسمونه..............رئیس فرودگاه هم بدون اجازه ما وارد نمیشه..............

نه منظورم نوع خاصی نیست

مثلا سکوت و آرامش ناموسمونه ولی میبینیم که همه بهش تعدی میکنن

مثلا تو خیابون ماشینا آهنگ گذاشتن با چه وضعی

یا تو خونه همسایه بنایی داره

کلا گفتم

در کل بهتره یاد بگیریم داشتن ناموس چیز خوبیه و غیرت داشتن بهش چیز بهتریه

اما نه با اون وضع املانه ای که قبلا بوده و اشاره کردم بهش!!!!!!

لینک به دیدگاه
مردی تا شنبه صبر کن نمی خوام تو نت سرچ کنم برات کپی پیس کنم می خوام بپرسم و جواب بدم :icon_pf (34):

باوشه!!! :banel_smiley_4:

ولی همچنان داری میسوزیا

بپا گلات بیشتر نشه!!!!!!:w02:

لینک به دیدگاه
نه منظورم نوع خاصی نیست

مثلا سکوت و آرامش ناموسمونه ولی میبینیم که همه بهش تعدی میکنن

مثلا تو خیابون ماشینا آهنگ گذاشتن با چه وضعی

یا تو خونه همسایه بنایی داره

کلا گفتم

در کل بهتره یاد بگیریم داشتن ناموس چیز خوبیه و غیرت داشتن بهش چیز بهتریه

اما نه با اون وضع املانه ای که قبلا بوده و اشاره کردم بهش!!!!!!

ها درست میگی کاکو.............ولی بازار اسپم داغه.....فعلا این حرفا خریدار نداره

لینک به دیدگاه
ها درست میگی کاکو.............ولی بازار اسپم داغه.....فعلا این حرفا خریدار نداره

فعلا بازار اونم کساده

اسپمم حال نمیده مثه قبل!!!!!!

لینک به دیدگاه

به نظر من هر چیزی که واسه ادم ارزش داشته باشه و ادم بخاطرش بجنگه میشه اسم ناموس روش گذاشت..................0البته منظورم از جنگیدن وحشی بازی نیستا منظورم حفظ کردنش از خطره)

غیرتم قدیما چیز خوبی بود ولی جدیدا بهش میگن املی

مثلا اگه ..................... ولش کن میترسم بگن املی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...