رفتن به مطلب

رنگ قرمز مردان را عاشق مي کند !!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب چرا نیمه پر لیوانو نمیبینین؟ شاید لباسای قرمز خنثی میکنن و میشین یه دختر معمولی، فکر کنین اگه نبودن چی میشد

:whistle::whistle::ws3:

مادر عروس .:banel_smiley_4:

کی از شما نظر خواست حالا؟:w888: :3384s:

لینک به دیدگاه
در اين تحقيق مشخص شده است که رنگ قرمز مي تواند احساسات مردان را تحت تاثير قرار دهد و اين در حالي است که خود متوجه چنين تاثيري نيستند.

در اين تحقيق مشخص شده است که رنگ قرمز مي تواند احساسات مردان را تحت تاثير قرار دهد و اين در حالي است که خود متوجه چنين تاثيري نيستند. رنگ قرمز با عشق رمانتيک و شور و هيجان ارتباط داشته است ولي اين اولين بار است که اين ارتباط به صورت علمي ثابت مي شود. اطلاعات زيادي راجع به خاصيت فيزيکي و ماهيت آن انجام شده است ولي از نظر تاثير روانشناسي بحث کمتري در اين زمينه شده است و اين جالب است که چيزهايي مثل رنگ که در همه جا وجود دارد ، مي تواند بر رفتار انسان تاثير داشته باشد، حتي بدون آگاهي انسان از اين تاثير. در اين مطالعه تصاويري چند از زنان که بلوز آنها به صورت ديجيتالي قرمز يا آبي شده بود در معرض ديد مردان قرار داده شده و از مردان راجع به جذابيت هر تصوير سوال شد ونهايتا مشخص شد که در مقايسه با ساير رنگها ، رنگ قرمز تاثير به سزايي در جذابيت براي مردان به عهده دارد.

اما بايد خاطرنشان کرد که رنگ قرمز تاثيري بر ارزيابي مردان در مورد زکاوت ، مهرباني و ...زنان ندارد و بعلاوه چنين تاثيري در ديدگاه زنان نسبت به زنان ديگر مشاهده نشده است. اين ارتباط و تاثير در حيوانات نخستين نيز ملاحظه شده است. به عنوان مثال بوزينه ها و شامپانزه هاي مونث در هنگام تخمک گذاري قرمز مي شدند واين بارزترين علامت جنسي براي مردان بود. چنين پاسخ موازي به رنگ قرمز در مردان انسان و حيوان مي تواند ادعاي زنان در مورد رفتار حيوان گونه مردان پيرامون مسائل جنسي را تا حدودي تصديق کند.!

لذا بر خلاف تصور عام که فکر مي کنند نظر مردان راجع به زنان بسيار فرهيخته و انديشمندانه است بايد گفت که اين ارزيابي تا حدودي نيز بدوي است. چنين يافته اي مي تواند توليد کنندگان لباس و طراحان صنعت مد را تحت تاثير قرار دهد.

يک نکته: در حاليکه اين مطالعه ثابت کرده که رنگ قرمز احساسات عاشقانه مردان را ارتقا مي بخشد ، مطالعات ديگر نشان مي دهد که تاثير رنگ ها وابسته به شرايط و زمينه نيز مي باشد. براي مثال بايد گفت که وجود رنگ قرمز در صحنه هاي هماوردي مثل مسابقات ورزشي و نوشتن امتحانات باعث بدتر شدن اجرا و ارائه مي گردد.

عاشق که نه .. ولی تحریک چرا:a030:

لینک به دیدگاه
مامانم سال قبل رفته بود مسافرت هر چی برام لباس آورده بود قرمز و صورتی بود فک کنم نگرانم بوده :ws28:

:ws28:

خدا به سر شاهده دروغه :ws3:عملی نیست .

من تجربه کردم :whistle::persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
اصلنم اینجوری نیست

من هم امضام :ws3:قرمز بود

هم پیجم قرمز بود...سه چار تا از پسرا اومدن گفتن عوضش کن.......whistle.gif

قصد فقط اسپم نبود w58.gif

یه مدت به من می گفتن آواتارات تحریک کنندس :ws28:

لینک به دیدگاه
ما پسریم یا شما؟:banel_smiley_4:

عاشق که نه اما جلب توجه میکنه و تاثیر داره بی تاثیر هم نیست:ws37:

مثل اینکه راسته :whistle:

من دوباره میرم که کیف کفش قرمزم رو استفاده کنم :persiana__hahaha::persiana__hahaha:

فقط برای امتحان درستی این تاپیک هست هاااااا :ws3:نه که فک کنین من قصد خاصی دارم نههههههههههههههههههههه اصلااااااااااااا:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...