رفتن به مطلب

تصویر مدل نهایی خودروی ما فوق صوت

Fahim

ارسال های توصیه شده

تیم انگلیسی که امیدوار است رکورد سرعت را با راندن در سرعتی بالاتر از هزار و 609 کیلومتر بر ساعت بشکند مدل نهایی خودروی خود را در نمایشگاه بین المللی هوایی "فارنبرو" رونمایی کرد که مورد توجه علاقمندان قرار گرفت

کد خبر : 05969 تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۸۹ car.JPG

این تیم انگلیسی اعلام کرد شرکت صنعتی "همپسون" در سه ماه اول سال آینده ساخت نهایی این خودرو را آغاز خواهد کرد و به گفته "مارک چپمن" مدیر مهندسی ساخت Bloodhound، اکنون این خودرو از شبکه تولیدی ویژه ای برخوردار شده است.

وی امیدوار است بتوان تا انتهای سال 2011 یا اوایل سال 2012 این خودرو را در مسیر اتومبیلرانی ویژه ای در دریاچه ای خشک شده واقع در آفریقای جنوبی مورد آزمایش قرار دهند.

برای ثبت رکورد سرعت جهان، این خودرو باید رکورد هزار و 228 کیلومتر بر ساعت که در سال 1997 به ثبت رسیده است را بشکند. اما ساختار فوق العاده آیرودینامیکی خودروی Bloodhound که از ترکیب راکت هیبریدی فالکون و موتور جت"تایفون" ساخته شده است، می تواند این خودروی آبی و نارنجی رنگ را به سرعت هزار و 610 کیلومتر بر ساعت نیز برساند.

بر اساس گزارش بی بی سی، این مدل نهایی که اکنون در نمایشگاه هوایی "فارنبرو" به نمایش گذاشته شده از قطعات "پلی استیرن" و فایبر گلس ساخته شده و وزن آن در حدود 950 کیلوگرم است در حالی که خودروی نهایی پس از تولید وزنی برابر 6 تن خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

تیم انگلیسی که امیدوار است رکورد سرعت را با راندن در سرعتی بالاتر از هزار و 609 کیلومتر بر ساعت بشکند مدل نهایی خودروی خود را در نمایشگاه بین المللی هوایی "فارنبرو" رونمایی کرد که مورد توجه علاقمندان قرار گرفت

کد خبر : 05969 تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۸۹ car.JPG

این تیم انگلیسی اعلام کرد شرکت صنعتی "همپسون" در سه ماه اول سال آینده ساخت نهایی این خودرو را آغاز خواهد کرد و به گفته "مارک چپمن" مدیر مهندسی ساخت Bloodhound، اکنون این خودرو از شبکه تولیدی ویژه ای برخوردار شده است.

وی امیدوار است بتوان تا انتهای سال 2011 یا اوایل سال 2012 این خودرو را در مسیر اتومبیلرانی ویژه ای در دریاچه ای خشک شده واقع در آفریقای جنوبی مورد آزمایش قرار دهند.

برای ثبت رکورد سرعت جهان، این خودرو باید رکورد هزار و 228 کیلومتر بر ساعت که در سال 1997 به ثبت رسیده است را بشکند. اما ساختار فوق العاده آیرودینامیکی خودروی Bloodhound که از ترکیب راکت هیبریدی فالکون و موتور جت"تایفون" ساخته شده است، می تواند این خودروی آبی و نارنجی رنگ را به سرعت هزار و 610 کیلومتر بر ساعت نیز برساند.

بر اساس گزارش بی بی سی، این مدل نهایی که اکنون در نمایشگاه هوایی "فارنبرو" به نمایش گذاشته شده از قطعات "پلی استیرن" و فایبر گلس ساخته شده و وزن آن در حدود 950 کیلوگرم است در حالی که خودروی نهایی پس از تولید وزنی برابر 6 تن خواهد داشت.

بسیار جالب و خواندنی بود!!!

سرعت صوت

کاش من راننده این ماشین بودم:ws50:

لینک به دیدگاه
بسیار جالب و خواندنی بود!!!

سرعت صوت

کاش من راننده این ماشین بودم:ws50:

باشه باهاشون صحبت میکنم که بذارن تو دنباله ماشینه بدوویی! :ws3:

ولی این وسیله ها کلا راننده نداره فکر کنم! :ws52:

لینک به دیدگاه
باشه باهاشون صحبت میکنم که بذارن تو دنباله ماشینه بدوویی! :ws3:

ولی این وسیله ها کلا راننده نداره فکر کنم! :ws52:

میدونم راننده ندارن. منظورم اون سرعت بود

1610:ws27::ws27::ws27:

سرعت دیوانه کننده ایه

کاش توی ماشین بودم :ws27:

لینک به دیدگاه
که چی بشه؟!

من نظرم با تو فرق داره! لذت مسیر و از دست میدی که آخه!

فقط برا هیجانش میارزه فقط!

دقیقا" همون هیجانش منظورمه

خیلی باحاله

تصورش رو کن

من تا حالا توی ماکسیمایی هم بودم که 200 تا سرعتش بود .. در این جاده های ایران:ws3:

عجب حالی داد

:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

خجالت نمیکشی انقد سرعت میری؟! میدونستی همین ایرانی که اینجوری میگی، مثلا توش نبودی و تو امریکا بودی، این سرعت میرفتی، چوب تو آستینت میکردن؟! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خجالت نمیکشی انقد سرعت میری؟! میدونستی همین ایرانی که اینجوری میگی، مثلا توش نبودی و تو امریکا بودی، این سرعت میرفتی، چوب تو آستینت میکردن؟! :banel_smiley_4:

آخه خیلی باحال بود :ws3:

فرمون رو محکم نگه داشته بود دوست پسر خالم که ماشین منحرف نشه:ws3:

لینک به دیدگاه

اگه گواهینامت رو باطل میکردن مینداختنت زندان، متوجه میشدی که حال دادن یعنی چی! وقتی که برا بیمع کردنت مجبور میشدی چند برابر پول بدی، دیگه فکر این کارا نمیکردی! :banel_smiley_4:

خیلی چیزای دیگم حال میده! مثلا من تورو بکشم، خوبه؟! :ws3:

لینک به دیدگاه
اگه گواهینامت رو باطل میکردن مینداختنت زندان، متوجه میشدی که حال دادن یعنی چی! وقتی که برا بیمع کردنت مجبور میشدی چند برابر پول بدی، دیگه فکر این کارا نمیکردی! :banel_smiley_4:

خیلی چیزای دیگم حال میده! مثلا من تورو بکشم، خوبه؟! :ws3:

:ws3:

من پشت فرمون نبودم که!

دوست پسر خالم بود

ولی خودمم تنها خلافم در رانندگی همین سرعته فقط:ws3:

خیلی تند رانندگی میکنم

البته تقریبا زیاد مسلط هستم

هر جا که جاداشته باشه میرم:ws3:

لینک به دیدگاه

هر جا جا داشته باشه یا هرجا که چشمی نباشه ببینتت؟!:banel_smiley_4:

آقا این کارا آخر و عاقبت نداره به خدا! من تجربشو دارم! نکنید این کارو پشیمون میشید. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
هر جا جا داشته باشه یا هرجا که چشمی نباشه ببینتت؟!:banel_smiley_4:

آقا این کارا آخر و عاقبت نداره به خدا! من تجربشو دارم! نکنید این کارو پشیمون میشید. :icon_pf (34):

چشم

من پشیمون شدم دیگه

نادم هستم

صورتم رو شطرنجی کنید :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...