رفتن به مطلب

گپ و گفتگوی دوستانه مهندسان عمران

ارسال های توصیه شده

من كه سوادم اونقدر نيست كه در موردش بحث دقيق كنم ...

ولي فكر كنم اولن بايد نوع اتصالش معلوم بشه يعني كدام گره ها صلب هستند ...

و بعدشم بازم فكر نكنم مقاومت كنه چون بايد حداقل يه باد بند در يك طرفش بخوره ...

نظر كارشناسيش باشما ؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه

یه سوال فنی: من چه گونه میتونم از از شر این "عضو جدید" خلاص شم و به یه کاربر عادی تبدیل شم؟؟؟ :ws3:

زیاد نگران نباش بزودی ازش راحت میشی:there: فقط باید حمت مضاعف و کار مضاعف در تالار عمران کنی :a030:

شما که تاره عضو شدی پس منتظر حضور فعالانه تر شما هستیم ..:w73:

در ضمن اگه پیشنهادی هم برای بهتر شدن تالار عمران داشتید در خدمتیم....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام خدمت بجه های گل عمران مخصوصا سرباز عزیز که بهش یه قولایی داده بودم ولی متاسفانه کارمون جور نشد که عملیش کنم...رضا هستم...از بچه های باشگاه مهندسان...که الان به نواندیشان کوچ کردم...امیدوارم بتونیم لحظه های خوب و عمرانی در کنار هم داشته باشیم

لینک به دیدگاه
سلام خدمت بجه های گل عمران مخصوصا سرباز عزیز که بهش یه قولایی داده بودم ولی متاسفانه کارمون جور نشد که عملیش کنم...رضا هستم...از بچه های باشگاه مهندسان...که الان به نواندیشان کوچ کردم...امیدوارم بتونیم لحظه های خوب و عمرانی در کنار هم داشته باشیم

به به سلام آقا رضا عزیز خوش اومدی داداشی ...

ببینم اومدید که بمونید دیگه ..

یه موقع ما رو تنها نزارید ..

ای بابا اگه هم میشود من آمادگیشو نداشتم ... بهتر شد جور نشد .

خب باز چه خبر ؟

دوستانمون تو مهندسان خوبند ؟

لینک به دیدگاه
به به سلام آقا رضا عزیز خوش اومدی داداشی ...

ببینم اومدید که بمونید دیگه ..

یه موقع ما رو تنها نزارید ..

ای بابا اگه هم میشود من آمادگیشو نداشتم ... بهتر شد جور نشد .

خب باز چه خبر ؟

دوستانمون تو مهندسان خوبند ؟

چی بگم ... خوبن...سلام میرسونن...بیدهندی شد مدیر عمران رسول هم شد دستیارش...سپهر و والکانو کلا رفتن...یعنی دیگه پیداشون نیست...سپهر تو فرهیختگانه...یاسر هم که ازدواج کرد...بقیه هم کم وبیش میان ... tm-civil از بقیه فعالتره...فرشید و آبفا هم هستن تو تالار مربوطه خودشون...سرباز 121 هم که تو اندیشان مدیر عمرانه...رضا هم که نیومده تو نو اندیشان پستش ادیت شد:ws3:...خلاصه که میگذره دیگه:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام داداش رضا

خیلی خوش اومدی

امیدوارم لحظات خوبی رو درکنار هم داشته باشیم

موفق باشی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام داداش رضا

خیلی خوش اومدی

امیدوارم لحظات خوبی رو درکنار هم داشته باشیم

موفق باشی:icon_gol::icon_gol:

چرا که نه .... نواندیشان عین الک 200 میمونه که ریزدونه ترین و نکته سنج ترین بچه های باشگاه مهندسانو جدا کرده ریخته تو خودش...ممنون بابت خوش امدگویی گرمتون:icon_gol::icon_gol::icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
چی بگم ... خوبن...سلام میرسونن...بیدهندی شد مدیر عمران رسول هم شد دستیارش...سپهر و والکانو کلا رفتن...یعنی دیگه پیداشون نیست...سپهر تو فرهیختگانه...یاسر هم که ازدواج کرد...بقیه هم کم وبیش میان ... tm-civil از بقیه فعالتره...فرشید و آبفا هم هستن تو تالار مربوطه خودشون...سرباز 121 هم که تو اندیشان مدیر عمرانه...رضا هم که نیومده تو نو اندیشان پستش ادیت شد:ws3:...خلاصه که میگذره دیگه:icon_redface:

هییییییییییییییییییییییی.

یادش بخیر ..:ws21:

آره از سپهر خبر داشتم و یه جورایی هنوز هم خبر دارم آخه هرچی باشه همشهریمه :w16:

سرباز 121 بعد اینکه سپهر رفت و مدیران ارشد هم باهاش مشکل پیدا کردند خونش و عوض کرد ولی هنوز یاد دوستان قدیمیش هست تا که امروز شما رو دوباره دید ..

یادش بخیر ولکانو- رسول - یاسر - فری- فاطمه- - tm civil(مه طلا سابق) و رضا افشار پور دوستای خوب من تو تالار مهندسان بودند.

خب رضا جان میدونم تازه اومدی و باید بزارم تا عرقت خشک شه ولی اگه پیشنهادی داره حتما بگو اگه خواستی بزودی با بچه ها آشنا میکنم تا راحتر کار کنیم

لینک به دیدگاه
هییییییییییییییییییییییی.

یادش بخیر ..:ws21:

آره از سپهر خبر داشتم و یه جورایی هنوز هم خبر دارم آخه هرچی باشه همشهریمه :w16:

سرباز 121 بعد اینکه سپهر رفت و مدیران ارشد هم باهاش مشکل پیدا کردند خونش و عوض کرد ولی هنوز یاد دوستان قدیمیش هست تا که امروز شما رو دوباره دید ..

یادش بخیر ولکانو- رسول - یاسر - فری- فاطمه- - tm civil(مه طلا سابق) و رضا افشار پور دوستای خوب من تو تالار مهندسان بودند.

خب رضا جان میدونم تازه اومدی و باید بزارم تا عرقت خشک شه ولی اگه پیشنهادی داره حتما بگو اگه خواستی بزودی با بچه ها آشنا میکنم تا راحتر کار کنیم

والله رضا که علمش در حدی نیست که بخواد نظر بده ولی چشم...حتما اگه دیدم نظری دارم که به درد تالار بخوره دریغ نمی کنم:w16:...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها!!

ميچرخيدم تو انجمن، گفتم يه سر هم اينجا بزنم!! بالاخره ما با هم همكاريم ديگه!!

خوشيد؟! تالارتون به راهه يا نه؟!

سلام خوش اومدین ....:ws53:

با هم همکاریممم؟:ws52:

تالار هم تا حدی به راهه خوب الان هم داریم با دوستان برنامه تابستون رو میچینیم:w16:

اگه خواستید تشریف بیارید خوشحال میشیم " برنامه پیشنهادی برای تالار عمران " :w73:

لینک به دیدگاه
ممنون!! خب خدا رو شکر!!

اگه نمیخواین خب همکار نباشید!! همین مونده دیگه عمرانیا ناز کنن!! :ws3:

:banel_smiley_4: ظاهرا شما عمرانی ها رو دسکم گرفتین ....:167:

خب دیگه چیکار کنیم هرکسی رو نمیتونیم بعنوان همکار قبول کنیم:there:

:ws47::ws47:

لینک به دیدگاه
پس چی؟! خوبه که حد کارتون رو میدونید که به شهرسازا نمیخوره!! :ws28: بازم جای امیدواری هست!!

ببینم شما مارو با شهرسازا مقایسه میکنید:167:

لینک به دیدگاه
واقعا یعنی انقد خودتونو بالا میدونید؟!! خوبه اعتماد به نفستون ستودنی هستش!!

بوی تخریب میاد...بی خیال بابا...من اونور که بودم هزار بار این مساله رو ذکر کردم...پست اونورمو عینا منتقل می کنم اینجا...البته چون اونور یکم کل کل زیاد بود لحنم یکم تنده:ws3:

نکته جالب قضیه مثل بقیه تاپیک هایی که با این مضامین زده می شن اینه که بعضی از شماها هنوز روی رشته های خودتون شناخت درستی ندارین و بعد میایین در مورد رشته های بقیه اظهار نظر می کنین...از 90% شماها هم بپرسن می گین رشته خودمون سخت ترینه...هیچ کس نمی تونه بگه چه رشته ای از همه سخت تره چون شناخت کافی روی رشته های همدیگه ندارین شاید کسی که رشته مبارزه با بیماریها می خونه با مسائلی سر و کار داشته باشه که بچه های مهندسی هسته ای هم ازش سر در نیارن پس بهتره به جای این کارا به این فکر کنیم که رشته ای که داریم توش درس می خونیم چه بازار کاری در دنیای آینده پیش روی ما قرار می ده

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام!! دکتر چقد جدی گرفتی!! بابا یه شوخیه برا دور هم بودن. وگرنه کسی نظری نداد که این سخت تره یا اون آسونتره که!!!

یادش بخیر یه زمانی کاریکاتور آلپاچینو آواتارم بود!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...