رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام..کار قشنگی شده..حالت رندرش به رویت میخوره...درسته یا من اشتباه میکنم؟:icon_redface:

ولی قشنگ شده

سلام

ممنون از نظرتون

رندرش با تری دی مکسه:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
دوستان ببخشید دیر شد :icon_redface:

(این و از رو آموزش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
انجام دادم!!)

a7a9z5r186dpwexzf3ov.jpg

whtpp98bjivb7xoj7i4c.jpg

سلام دوست عزیز:کارت خوب شده فقط تکسچرهات یکم تایلش بزرگه و اینکه یکم صحنه ات شفافیت لازم رو نداره..درکل خوبه و موفق باشی

لینک به دیدگاه
اینم دو تا داخلی

داخلیا رو هنوز کامل نخوندیم با نور محیطی رندر گرفتم هیچ نور دیگه نداره!

0eri3szdx47833owi43l.jpg

b8256wnaxwe2u2gxwe8v.jpg

ب نظرم کارت خوب شده اماهمونطورکخودت اشاره کردی اگه از ies یا نورمخفی و دیگرمنابع نوری هم استفاده میکردی صحنه ات طبیعی تر میشد.موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام به انجمن نواندیشان خوش آمدید.:icon_gol:

تبریک میگم مدلینگ رو خوب انجام دادید اما در تکسچرینگ و نورپردازی باید زمان بیشتری رو صرف کنید. یک مقدار هم نیاز هست که در پست پرو کردن بیشتر دقت کنین چون حتی اگر رندرینگ رو هم ضعیف انجام داده باشید با پست پرو میتونید اون ضعف هارو بپوشانید. منتظر کارهای بعدیتون هستیم...:a030:

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
سلام به انجمن نواندیشان خوش آمدید.:icon_gol:

تبریک میگم مدلینگ رو خوب انجام دادید اما در تکسچرینگ و نورپردازی باید زمان بیشتری رو صرف کنید. یک مقدار هم نیاز هست که در پست پرو کردن بیشتر دقت کنین چون حتی اگر رندرینگ رو هم ضعیف انجام داده باشید با پست پرو میتونید اون ضعف هارو بپوشانید. منتظر کارهای بعدیتون هستیم...:a030:

موفق باشید.

سلام ممنونم از نظرتون فقط پست پرو چیه متوجه نشدم؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
سلام ممنونم از نظرتون فقط پست پرو چیه متوجه نشدم؟؟؟:w58:

پست پروداکشن به زبان ساده یک سری کارها و ویرایش هایی هستش که با فتوشاپ روی رندرها انجام میشه و اونهارو زمین تا آسمون تغییر میده!!:a030: سعی میکنم به زودی چندتا از این آموزش هارو براتون قرار بدم تا بیشتر باهاش آشنا بشین.:icon_gol:

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
پست پروداکشن به زبان ساده یک سری کارها و ویرایش هایی هستش که با فتوشاپ روی رندرها انجام میشه و اونهارو زمین تا آسمون تغییر میده!!:a030: سعی میکنم به زودی چندتا از این آموزش هارو براتون قرار بدم تا بیشتر باهاش آشنا بشین.:icon_gol:

موفق باشید.

ممنون میشم اگه آموزششو قراربدید آخه من فقط با فتوشاپ میزان:icon_redface: نور رندمو گاهی تغییر میدم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام دوستان این اولین کار وی ری من هست

میدونم خیلی ایراد داره

اما دوست دارم نظراتتون رو بدونم:ws37:

تبریک میگم به عنوان اولین کار خیلی خوب شده:icon_gol:

فقط یه مقدار باید بیشتر روی نورپردازی کار کنید،مثلا توی این کار الان نور خورشید سوخته،سایه ها زیاد طبیعی نیستن مثلا اون تابلوی روی دیوار انگار معلقه توی فضا!

از خاصیت ambient توی رندر حتما استفاده کنید کار رو خیلی طبیعی تر میکنه:a030:

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تبریک میگم به عنوان اولین کار خیلی خوب شده:icon_gol:

فقط یه مقدار باید بیشتر روی نورپردازی کار کنید،مثلا توی این کار الان نور خورشید سوخته،سایه ها زیاد طبیعی نیستن مثلا اون تابلوی روی دیوار انگار معلقه توی فضا!

از خاصیت ambient توی رندر حتما استفاده کنید کار رو خیلی طبیعی تر میکنه:a030:

موفق باشید:icon_gol:

خوب که نشده اما لطف دارید شما سامیار عزیز:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

برای بهتر شدن نور خورشید چکار باید بکنم؟؟ ambient جواب میده؟؟

یکی از مشکلاتی که داشتم این بود که آبجکت نداشتم یعنی vol ها رو نداشتم مجبور بودم دونه دونه آبجکت ها رو دانلود کنم:hanghead:

یه چیزی دیگه من تو رندر قبلی که متریال قرمز داده بودم به پایه های صندلی اما نمیدونم چرا تو رندر جدید رنگش سفید شد:hanghead:

لینک به دیدگاه
خوب که نشده اما لطف دارید شما سامیار عزیز:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

برای بهتر شدن نور خورشید چکار باید بکنم؟؟ ambient جواب میده؟؟

یکی از مشکلاتی که داشتم این بود که آبجکت نداشتم یعنی vol ها رو نداشتم مجبور بودم دونه دونه آبجکت ها رو دانلود کنم:hanghead:

یه چیزی دیگه من تو رندر قبلی که متریال قرمز داده بودم به پایه های صندلی اما نمیدونم چرا تو رندر جدید رنگش سفید شد:hanghead:

با شدت نورش کار کنین، آره ao روی جزئیات خیلی تاثیر میزاره

به نظر میرسه متریالش با مت کمد یکیه!

لینک به دیدگاه
با شدت نورش کار کنین، آره ao روی جزئیات خیلی تاثیر میزاره

به نظر میرسه متریالش با مت کمد یکیه!

آهان باشه حتما.. مرسی سامیار بات راهنماییت:icon_gol::icon_gol::ws37:

متریالش رو متفاوت داده بودم تو عکس زیر مشخصه

نمیدونم چرا یه خورده اصلاح کردم و دوباره که رندر گرفتم متریالش عوض شد:w58:

l0rzffwfu9f94uiqq.jpg

لینک به دیدگاه
آهان باشه حتما.. مرسی سامیار بات راهنماییت:icon_gol::icon_gol::ws37:

متریالش رو متفاوت داده بودم تو عکس زیر مشخصه

نمیدونم چرا یه خورده اصلاح کردم و دوباره که رندر گرفتم متریالش عوض شد:w58:

احتمالا باید تغییر کرده باشه چون سفید خام نیست که بگی کلا متریال نداره! یک بار چکش کنین و یه تست رندر بگیرید ببینید درست میشه؟

لینک به دیدگاه
احتمالا باید تغییر کرده باشه چون سفید خام نیست که بگی کلا متریال نداره! یک بار چکش کنین و یه تست رندر بگیرید ببینید درست میشه؟

آره حتما چک میکنم دوباره... ممنون:icon_gol::ws37:

الان که دارم دقت میکنم خیلی چیزا عوض شده در صورتی که من تغییر ندادم... حداقل از عمد تغییر ندادم:w58: مثلا گلبرگای گلدون رنگش تغییر کرده یا اون تابلو و ساعتی که رو دیوار گذاشتم کنار آیینه اصن معلوم نیس:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...