رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• 2 ماه بعد...
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این یه پروژه دانشجویی هست که اخیرا کار کردم (طرح 3):ws37:

سلام خیلی قشنگن:girl_yes2:به نظر شما 3Dmax بهتره یا sketchup?:2rqfst4:

833625gxwpzae1qqvqlb.jpg

سلام خیلی قشنگن:girl_yes2:به نظر شما 3Dmax بهتره یا sketchup?2rqfst4.gif

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام دوستان. میشه ایرادای این کار رو بگیرید؟ :icon_redface:

سلام عزیزم

سریع میرم سر اصل مطلب ، نویز رندر خیلی زیاد هست ، متریال ها کیفیت مناسبی ندارن ، نورپردازی به خوبی انجام نشده (اگر به سقف توجه کنی میبینی خیلی سیاه هست و تو ذوق میزنه )، همیشه سعی کن برای پایین دیوارها قرنیز استفاده کنی تو زیبایی کار تاثیر داره :ws37:

اگر با ویری رندر گرفتی به نظرم خوب نشده ، کارای قبلی ات رو که دیدم خیلی خیلی بهتر بودن :icon_redface: بیشتر به نظر میاد با دیفالت خود مکس باشه تا با ویری و منتال ری :ws38:

ببخش که اینقدر صریح گفتم میخوام اشکالات کار رو رفع کنی و نتیجه خوبی بگیری :w16:

لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
سلام عزیزم

سریع میرم سر اصل مطلب ، نویز رندر خیلی زیاد هست ، متریال ها کیفیت مناسبی ندارن ، نورپردازی به خوبی انجام نشده (اگر به سقف توجه کنی میبینی خیلی سیاه هست و تو ذوق میزنه )، همیشه سعی کن برای پایین دیوارها قرنیز استفاده کنی تو زیبایی کار تاثیر داره :ws37:

اگر با ویری رندر گرفتی به نظرم خوب نشده ، کارای قبلی ات رو که دیدم خیلی خیلی بهتر بودن :icon_redface: بیشتر به نظر میاد با دیفالت خود مکس باشه تا با ویری و منتال ری :ws38:

ببخش که اینقدر صریح گفتم میخوام اشکالات کار رو رفع کنی و نتیجه خوبی بگیری :w16:

سلام عزیزم. کار خوبی کردی ایراداش گفتی. خودمم واسه همین گذاشتم تا ایراد بگیرید :ws3:

خودمم نفهمیدم چرا سقفش سیاه میشد! اشکالش رو پیدا نکردم

با وی ری رندر گرفتم ولی هر کاری کردم نویزش کمتر نشد :ws52:

مرسی از نظرت. بازم تلاشمو میکنم تا بهتر شه

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم. کار خوبی کردی ایراداش گفتی. خودمم واسه همین گذاشتم تا ایراد بگیرید :ws3:

خودمم نفهمیدم چرا سقفش سیاه میشد! اشکالش رو پیدا نکردم

با وی ری رندر گرفتم ولی هر کاری کردم نویزش کمتر نشد :ws52:

مرسی از نظرت. بازم تلاشمو میکنم تا بهتر شه

به نظرم منبع های نوری ات کم هستن ، نورهای سقفی میتونی اضافه کنی ، چند تا ویری لایت (plane) هم بذار و تیک hidden کن و تو فضات بذار تا روشن تر بشه ، Gi رو روشن کردی ؟

خواهش عزیزم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
به نظرم منبع های نوری ات کم هستن ، نورهای سقفی میتونی اضافه کنی ، چند تا ویری لایت (plane) هم بذار و تیک hidden کن و تو فضات بذار تا روشن تر بشه ، gi رو روشن کردی ؟

خواهش عزیزم :icon_gol:

چشم عزیزم. آره gi روشنه

این نویز تو همه ی رندر هام هست، نمیدونم چرااااااااااااااااا؟ الان یکی دیگه میزارم تا ببینی!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام مینا جون

به عنوان کارهای اول خیلی خوبه عزیزم

ولی هنوز نیاز به تمرین بیشتر داری مخصوصا در زمینه نورپردازی ، نور محیط خیلی کم هست مخصوصا در رندر اولی، همیشه میتونی نور روز کار کنی و لامپ های محیط هم روشن باشه قرار نیست صد در صد همه چی طبیعی باشه :ws3:

رندر دوم نورپردازی بهتر شده ولی متریال و تناسبات به نظرم یکم غیرطبیعی شده ، مخصوصا لوستر :ws38:

نویز کار هم زیاد هست ( به سقف توجه کن )

برای موفق شدن در تری دی فقط و فقط نیاز به تمرین و مطالعه آموزش های مفید در این رابطه هست

ایشالله شاهد کارهای بهتر بعدی و پیشرفتت در همین جا باشیم hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
سلام مینا جون

به عنوان کارهای اول خیلی خوبه عزیزم

ولی هنوز نیاز به تمرین بیشتر داری مخصوصا در زمینه نورپردازی ، نور محیط خیلی کم هست مخصوصا در رندر اولی، همیشه میتونی نور روز کار کنی و لامپ های محیط هم روشن باشه قرار نیست صد در صد همه چی طبیعی باشه :ws3:

رندر دوم نورپردازی بهتر شده ولی متریال و تناسبات به نظرم یکم غیرطبیعی شده ، مخصوصا لوستر :ws38:

نویز کار هم زیاد هست ( به سقف توجه کن )

برای موفق شدن در تری دی فقط و فقط نیاز به تمرین و مطالعه آموزش های مفید در این رابطه هست

ایشالله شاهد کارهای بهتر بعدی و پیشرفتت در همین جا باشیم hapydancsmil.gif

مرسی مینا جونممممممممممممممممممhapydancsmil.gif

اره خورده ریزه کاری هایی داره که باید برطرف شه حتما (نویزها و در بعضی رندرها حالات دون دون :ws3:)

ولی تمرینو خیییییییلی موافقم ...درواقع اینا شروع کار تمرینم هستن...واسه همین ایراد اینا زیاد داره:girl_blush2:

مرسییییییییی که بهم ایرادامو میگیhapydancsmil.gif

اینم رندر دون دون دار:ws3: که نمیدونم چجور از بین ببرمشون:ws38:

j9n9fade8j5kwi3kfey.jpg

لینک به دیدگاه

این روش ها رو میتونی تست کنی :

چند نکته راجع به کنترل نویز در ویری:

نویز تصویر شما ارتباط مهمی با سمپلینگ داره. برای انتخاب نوع سمپلینگ در قسمت image sapler در وی ری اگر صحنه دارای جزییات زیاد هست از adaptive dmc و اگر صحنه دارای جزییات کم و صفحات وسیع هست از adaptive subdivision و اگر صحنه دارای افکتهای بلوری و محو و جزییات بسیار هست از fixed rate استفاده کنید.

همچنین اگر نوع محاسبات را light cache انتخاب کرده اید افزایش sample size باعث کاهش نویز و در عوض کاهش جزییات تصویر میشود.

اگه نمیتونید نویز تصویر رو از بین ببرید یک راه اینه که کنترل کار رو کاملا به وی ری بدید. با انتخاب adaptive dmc و مینیموم صفر و ماکزیمم 100.

brute force نسبت به انواع روشهای محاسباتی دیگه نویز بیشتری تولید میکنه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...