رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

این اولین کار مکسمه، یعنی بیشتر در حد امتحان کردن نور و آوردن مبلمان و...:icon_redface:

هر کاری کردم که نور از پنجره بیاد داخل نشد ( شفافیت شیشه رو کم کردم و... اما باز نشد)، مجبور شدم یه نور روبروش بذارم تا سایه بنداره و شبیه نور آفتاب باشه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

hvx3eeubt0va84vpjmzv.jpg

استادمون فقط در حد معرفی ابزار و modify , یه سری کلیات یاد داده بهمون، هنوزم کلاسام تموم نشده، این کارم تو 5 ساعت هوینجوری واس خودم زدم:ws3:

کاشکی کسایی که اینجا کاراشونو میزارن،یکم در مورد اینکه چه طور کشیدن(به صورت کلی ) و چه نور و کجا گذاشتن و... توضیح میدادن :girl_angel:

خیلی عالیه واسه اولین کار ، تنظیماتت مشکل انچنانی نداره یعنی معمولیه ، فقط مشکل خامی متریال هست ، در مورد پنجره هم باید تیک After shadow توی قسمت refrect و توی اپشن اون پایین مایینا تیک Reflect on back side رو فعال کن ، واسه بهتر شدن کارت هم شدت رفلکت رو کمتر از نصف کن . منظورم بین سیاهی و سفیدی.

اینم یه کار قدیمی که متریالاش تغیر دادم ، تست پست پروداکشن بود. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

در مورد نور هاش هم سعی میکنم همه نور ها رو مثل طبیعت سر جا خودشون بذارم ، امتحان کنین جواب میده . تو این کار هم یه وی ری سان و 4 تا وی ری لایت هست.

tefl ok_out.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
خیلی عالیه واسه اولین کار ، تنظیماتت مشکل انچنانی نداره یعنی معمولیه ، فقط مشکل خامی متریال هست ، در مورد پنجره هم باید تیک After shadow توی قسمت refrect و توی اپشن اون پایین مایینا تیک Reflect on back side رو فعال کن ، واسه بهتر شدن کارت هم شدت رفلکت رو کمتر از نصف کن . منظورم بین سیاهی و سفیدی.

اینم یه کار قدیمی که متریالاش تغیر دادم ، تست پست پروداکشن بود. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

در مورد نور هاش هم سعی میکنم همه نور ها رو مثل طبیعت سر جا خودشون بذارم ، امتحان کنین جواب میده . تو این کار هم یه وی ری سان و 4 تا وی ری لایت هست.

مرسیییی بابت توضیحات hapydancsmil.gif

این تتظیمات که گفتین همه تو قسمت سمت راست مکس و تو تنظیمات نور هستش دیگه؟( Reflect on back side و...):ws3:

کارای شما که عالین :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
مرسیییی بابت توضیحات hapydancsmil.gif

این تتظیمات که گفتین همه تو قسمت سمت راست مکس و تو تنظیمات نور هستش دیگه؟( Reflect on back side و...):ws3:

کارای شما که عالین :girl_in_dreams:

نه توی قسمت متریال ، تنظیمات متریال شیشه . اونجا توی Reflect و Option موجوده ، بگردین پیدا میکنین :ws3: خواهش میکنم لطف دارین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام، یه رندر از پروژم که طرح مسکونی توی شهر بندرعباس هست ، هنوز روش کار میکنم و رندر شب و پست پروداکشن مونده اونارو هم ایشالا میذارم.
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
حجم اصلی :
اشکالاتشو بگین ممنون

ویرایش دوم ، رندر شب و رندر اصلی از نمای جنوب غربی

به نظر شما کدوم عکس رو به اندازه بزرگش تو شیتم بذارم ! اندازه اصلی عکسا 3000 بوده که کوچیک شده خیلی.

یه مقدار زیادی شلوغ پلوغه، نور هم به نظرم زیاده، چشم رو اذیت میکنم... چمن های بین اون سنگ ها هم کار رو خراب کرده....

لینک به دیدگاه

ونوس پیشنهاد میکنم آموزش

[h=2]نورپردازی یک اتاق پنجره دار[/h]رو از تاپیک

[h=1]بخش آموزش های vray[/h]دانلود کن و نگاه کن یه سری نکته توشه که به دردت می خوره

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نه توی قسمت متریال ، تنظیمات متریال شیشه . اونجا توی Reflect و Option موجوده ، بگردین پیدا میکنین :ws3: خواهش میکنم لطف دارین :icon_gol:

مرسییی؛ مرسییییی بابت توضیحات hapydancsmil.gif

ونوس پیشنهاد میکنم آموزش

نورپردازی یک اتاق پنجره دار

رو از تاپیک

بخش آموزش های vray

دانلود کن و نگاه کن یه سری نکته توشه که به دردت می خوره

باشه؛ الان دانلود میکنم؛دستت درد نکنه hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اولین کارام با مکسول ... خیلی خیلی راحته ولی تجربه میخواد واسه نور پردازی .. که اینجوری نویزی نشه کارتون :4564:

مالتی لایتش آدم رو میکشه .. دلش نمیاد رندر رو ببنده هی تغییر نور میده :ws3:

2 تا تست گذاشتم یکی آشپزخونس که یکی با وی ری هست و یکی مسکول ... مشخصه کدومه دیگه ! اون یکی هم یکم با پست پروداکشن کردم

زمان رندر هم واسه هر کدوم 30 مین بوده .

1 (2).jpg

1_out.jpg

1.jpg

aa.jpg

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اولین کارام با مکسول ... خیلی خیلی راحته ولی تجربه میخواد واسه نور پردازی .. که اینجوری نویزی نشه کارتون :4564:

مالتی لایتش آدم رو میکشه .. دلش نمیاد رندر رو ببنده هی تغییر نور میده :ws3:

2 تا تست گذاشتم یکی آشپزخونس که یکی با وی ری هست و یکی مسکول ... مشخصه کدومه دیگه ! اون یکی هم یکم با پست پروداکشن کردم

زمان رندر هم واسه هر کدوم 30 مین بوده .

مکسول دیگه چیه :w58:

این کار خیلی عالی شده ، دستت مرسی واقعا:hapydancsmil:

9586d1340269010-aa.jpg

لینک به دیدگاه

9586d1340269010-aa.jpg

یه موتور رندر مثل وی ری هست که ولی به صورت فیزیکالی نور پخش میکنه یعنی شما نور رو جایی که به صورت طبیعی هست بذارین تو کارتون ، رندرتون مثل عکس میشه .. البته سیستم خیلی خفن میخواد و تنظیمات دقیق.

اینارو نگا ...

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
یه موتور رندر مثل وی ری هست که ولی به صورت فیزیکالی نور پخش میکنه یعنی شما نور رو جایی که به صورت طبیعی هست بذارین تو کارتون ، رندرتون مثل عکس میشه .. البته سیستم خیلی خفن میخواد و تنظیمات دقیق.

اینارو نگا ... http://www.maxwellrender.com/index.php/gallery/images/architecture

اوهوم، خیلییی خیلییی خوبه،:w16:

اما یکم رفلکس کابینت و کف انگاری زیاده ،:ws52:

حالا باز کف خوبه ها،ااما کابینت بجا اینکه چوبی نشون بده،بیشتر شیشه ای نشون میده، :ws38:

لینک به دیدگاه
اوهوم، خیلییی خیلییی خوبه،:w16:

اما یکم رفلکس کابینت و کف انگاری زیاده ،:ws52:

حالا باز کف خوبه ها،ااما کابینت بجا اینکه چوبی نشون بده،بیشتر شیشه ای نشون میده، :ws38:

خانم مهندس شما دیگه چرا

الان کابینت با ورق hiclass مد شده همین رفلکس رو بهتون میده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خانم مهندس شما دیگه چرا

الان کابینت با ورق hiclass مد شده همین رفلکس رو بهتون میده :banel_smiley_4:

عههه؛ این از اوناااست ، پس خیلی قشنگه :ws3:

لینک به دیدگاه

چرا با دیالوکس نور پردازی نمیکنین ؟

ببخشید من زیاد حالیم نیستا ولی دیدم این کارو میکنن:ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
چرا با دیالوکس نور پردازی نمیکنین ؟

ببخشید من زیاد حالیم نیستا ولی دیدم این کارو میکنن:ws3:

دیالوکس چیه دیگه, یکی برا توضیح بده, من هنوز تو قرن 17 هستمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
دیالوکس چیه دیگه, یکی برا توضیح بده, من هنوز تو قرن 17 هستم:4564:
تا جایی که میدونم یه نرم افزار ه که باهاش محسط و نورپردازی میکنن

محیط خیابون و فضای سبز و سالن ورزشی وفضای داخلی حالا خونه گالری یا هر جارو دیدم

نمیدونم فضای دیگه ای هم میشه یا نه

تو با لامپ های مختلف با لوکس های مختلف از شرکت های مختلف به نور مورد نظرت محیطتت از نظر دمای رنگ و نورپردازی دلخواهت میرسی

بعد تری دی بهت میده و خروجی بصورت یه پی دی اف با همه مشخصات بهت میده

امکان اینکه از کد پلانت و بیاری توش هم هست

و چیزای دیگه

من کار یکی از بچه ها رو دیدم

برام جالب بود

کارش خیلی خوب درومده بود مشتاق شدم ازش گرفتم و بهم یاد داد

چیز باحالی بود

لینک به دیدگاه

سلام یه تست دیگه از مکسول .. یه کار قدیمی که دوباره با مکسول رندر گرفتم ..

2 تا کار با نور های متفاوت ، اون یکی هم وی ری خودمونه :ws3: گناه داره حیونکی دیگه کم کم میخوام ترکش کنم :whistle:

2.jpg

3.jpg

5.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...