رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

xbcg8sp43gheok77oftc.jpg

inam ye kare 20 daghighe ke vaghte nahar too sherkat keshidamziad khoob nashode vali hala dige

رندرتون خوب شده ولی چیزی نداره که بخوام در موردش نظر بدم .. اهان اون پایین انگار از هم فاصله داره

ابجکتا هم خوبه ولی اون تخت خواب فقط رنگی شده متریالش مشخص نیست

پ ن : به امید دیدن کارایی که بیشتر وقت روش گذاشته باشین و یه کار حرفه ای از شما باشه ... !

لینک به دیدگاه
رندرتون خوب شده ولی چیزی نداره که بخوام در موردش نظر بدم .. اهان اون پایین انگار از هم فاصله داره

ابجکتا هم خوبه ولی اون تخت خواب فقط رنگی شده متریالش مشخص نیست

پ ن : به امید دیدن کارایی که بیشتر وقت روش گذاشته باشین و یه کار حرفه ای از شما باشه ... !

راستش اون پايين رو بعد رندر ديدم دگه وقت دوباره رندر گرفتنش رو نداشنم :w16:

لینک به دیدگاه
سلام

کارتون عالی‌ شده...

با وی ری کار کردید؟

بله با وي ري كاركردم كاره دقيق و حرفه اي نسيت ولي چون خيلي وقت بود تو نوانديشان كاري نگذاشته بودم گفتم اينجا آپلودش كنم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

جناب پوران مهر.میشه یه لطفی بکنید.تکسچرهای دیوار داخلیم یکم قدیمی شده .میشه چند تا جدید بزارید واسه دانلود.یا اگر سایت خاصی هست میشه ادرسشو بدی.ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
قشنگه ، اگه میشه در موردش توضیح بدین که با چی و چه زمانی رندر گرفتین مرسی

ممنون از لطفتون چشاتون قشنگ میبینه.

این با اسکچ اپ کار شد. و با موتور رندر su pudiom رندر گرفته شد.در مورد زمانش هم....راستش اگه با یه سیستم خوب رندر گرفته میشد شاید حدود 20 دقیقه طول میکشید ولی من چون لپ تاپم سوخت و با سیستم خونه که خیلی هم به روز نیست رندر گرفتم فکر کنم حدود 1 ساعت یا بیشتر زمان برد.

لینک به دیدگاه
ممنون از لطفتون چشاتون قشنگ میبینه.

این با اسکچ اپ کار شد. و با موتور رندر su pudiom رندر گرفته شد.در مورد زمانش هم....راستش اگه با یه سیستم خوب رندر گرفته میشد شاید حدود 20 دقیقه طول میکشید ولی من چون لپ تاپم سوخت و با سیستم خونه که خیلی هم به روز نیست رندر گرفتم فکر کنم حدود 1 ساعت یا بیشتر زمان برد.

اگر میخواین وارد بازار کار بشین ، هیچ چیزی مثل وی ری نیست ، هم کیفیت و هم سرعت ، اموزش خواصی هم نداره ، چندتا کار کنین دیگه راه میوفتین

مهمترین چیز تو کار به نظرم نور و سایه و زاویه دوربین هست ..:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

این کار اتاق والدین هست ، زیاد ابجکت نریختم تو کار اینجوری حس بهتری میداد، مسابقات هفتگی کافه دیزاین

وایر و رندر اصلی و پست پروداکشن

راینو ، مکس 2012 ، وی ری ، فوتوشاپ

تنظیمات رو بالا نگرفتم ، تایم رندر 18 مین

2.jpg

org.jpg

zzzz1.jpg

لینک به دیدگاه
اگر میخواین وارد بازار کار بشین ، هیچ چیزی مثل وی ری نیست ، هم کیفیت و هم سرعت ، اموزش خواصی هم نداره ، چندتا کار کنین دیگه راه میوفتین

مهمترین چیز تو کار به نظرم نور و سایه و زاویه دوربین هست ..:a030:

کاملا درسته

هیچ چیز وی ری نمیشه

اموزشش رو دارم و تقریبا دارم شروع میکنم.ولی متاسفانه مثل اینکه هنوز وی ری با 7 مشکل داره

لینک به دیدگاه
کاملا درسته

هیچ چیز وی ری نمیشه

اموزشش رو دارم و تقریبا دارم شروع میکنم.ولی متاسفانه مثل اینکه هنوز وی ری با 7 مشکل داره

نه منم 7 دارم ولی هیچ مشکلی ندارم .. !

لینک به دیدگاه
qokcgrlfeq1jgdaq8gx.jpg

مدلینگ این کار با اسکچ اپ.رندر با su pudiom زمان رندر هم حدود 6 ساعت

سلام شما که این همه وقت میذاری طرح میکشی و با این زمان زیاد رندر میگیری یا با یه برنامه ای کار کن که زحمتت رو نشون بده یا خودت رو تو همین برنامه اونقدر بالا ببر که زحمتت قابل لمس باشه

من با su pudiom آشنایی ندارم ولی کاملا مشخصه که نور پردازیت خیلی مشکل داره

نورایی که روی دیوار افتاده رنگ رو سوزونده

تعداد نورا اونقدر زیاده که عملا همه سایه ها از بین رفته

یه نورم پایین کابینت افتاده که نمیدونم چیه !؟ باگه یا مدلینگ کار اشکال داره فقط امیدوارم نور نباشه :ws52:

لینک به دیدگاه
سلام شما که این همه وقت میذاری طرح میکشی و با این زمان زیاد رندر میگیری یا با یه برنامه ای کار کن که زحمتت رو نشون بده یا خودت رو تو همین برنامه اونقدر بالا ببر که زحمتت قابل لمس باشه

من با su pudiom آشنایی ندارم ولی کاملا مشخصه که نور پردازیت خیلی مشکل داره

نورایی که روی دیوار افتاده رنگ رو سوزونده

تعداد نورا اونقدر زیاده که عملا همه سایه ها از بین رفته

یه نورم پایین کابینت افتاده که نمیدونم چیه !؟ باگه یا مدلینگ کار اشکال داره فقط امیدوارم نور نباشه :ws52:

درسته حرفتون.اون قسمت دیوار روبرو به خاطر انعکاس نوری که از سقف داده شده روی سطح بازتاب شده و ظاهرا انعکاس زیاد بوده که مثل اینه عمل کرده.پایینه دیوارها برای خودم هم سواله.هنوز دلیلی براش پیدا نکگردم.ظاهرا که باگه پودیومه

لینک به دیدگاه
qokcgrlfeq1jgdaq8gx.jpg

مدلینگ این کار با اسکچ اپ.رندر با su pudiom زمان رندر هم حدود 6 ساعت

مرسی کارت عالیه ، فقط این چندتا رو رعایت کن ، کف بامپ نداره ، اون کابینتا هم فکر کنم زیادی رفلکت دادی که بالاش اینجور سوخته

یه چیز دیگه اینکه قرار نیست شما همه چیز رو توی رندر فیکس کنی ، منظورم اینه شما میتونی همین کار رو بیاری تو فوتوشاپ و با کمتر از 5 دقیقه ویرایش با همون فرمانای فوتو شاپ کارت رو 2برابر زیباتر کنی

یه چیز دیگه همیشه نیاز نیست کارت رو اینقدر روشن کنی که بسوزه ! انگاری خورشید تو اتاقه :ws3:

مثلا اینو 2 تا ویرایش کردم که کلیت دستت بیاد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشی :a030:

qokcgrlfeq1jgdaq8gx.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...