رفتن به مطلب

خاطرات شهرسازی + راهنمایی به سال پایینی ها

ارسال های توصیه شده

من نمیدونم سطح دانشگاه شما چه حد هست اما اینی که گفتی که امسال سال اولی هست که این رشته رو آورده ،خوب امتیاز منفی هستاما کلا من بجای شما بودم با شناختی که از خودم دارم ،راجب اینکه اگه بخونم برای سال آینده تا چه حد نتیجه میگیرم،تصمیم میگرفتمفکر نکنم ماها که از وضعیت تحصیلی شما خبر نداریم بتونیم مشورت سازنده ای بدیم

كاملا موافقم

اگه ميدوني نتيجه خيلي خوبي ميگيري دوباره كنكور بده اما اگه شك داري همونجا ادامه بده و خودت مطالعاتت رو افزايش بده و سعي كن زياد نمونه كار ببيني. از سال سوم هم برو سر كار حالا كاراموز هم باشي خوبه.

بعد براي فوق خيلي تلاش كن تا يه جاي خوب قبول بشي.

لینک به دیدگاه
كاملا موافقم

اگه ميدوني نتيجه خيلي خوبي ميگيري دوباره كنكور بده اما اگه شك داري همونجا ادامه بده و خودت مطالعاتت رو افزايش بده و سعي كن زياد نمونه كار ببيني. از سال سوم هم برو سر كار حالا كاراموز هم باشي خوبه.

بعد براي فوق خيلي تلاش كن تا يه جاي خوب قبول بشي.

منم با حرف بچه ها موافقم اگر توی وجود خودت می بینی که سال بعد جای خیلی بهتری قبول می شی خوب بخون و امتحان بده

اگه هم نه درست رو بخون به دروس عملیت ارزش بیشتری بده ، نرم افزارت رو قوی کن و از همین الان حالا به هر طریقی کارآموزی ، فی سبیل الله برو سر کار و سعی کن برای ارشد خوب بخونی و یک جای خوب قبول بشی .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان شهرساز.از این تاپیکی که زدین خیلی ممنونم.حالا که بحث راهنمایی به ما ترم پایینی هاست،میخوام از شما ترم بالایی ها راجع به یه چیزی نظر بخوام.من امسال شهرسازی دانشگاه آزاد قبول شدم.با وجود اینکه همه رشتمو(بخاطر اینکه نمیدونن چیه) مسخره میکنن اما کاملا" از رشتم راضیم.ولی از دانشگام کاملا" ناراضیم و خیلی پشیمونم که با اینکه سال اولم بود که کنکور داده بودم و دانشگاه آزاد هم قبول شده بودم پاشدم اومدم.خودتون حتما" در جریان پایین بودن سطح علمی دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه های دولتی هستید.الانم من موندم که چیکار کنم.خودم که فکر میکنیم توی این دانشگاه دیگه هیچ جای پیشرفتی برام نمیمونه و از این موضوع حسابی ناراحت وافسرده ام.از یه طرف فکر کردن به اینکه اگه انصراف بدم و به فکر یه دانشگاه دیگه باشم چقدر از نظر زمانی توی زندگیم عقب میفتم ناراحتم میکنه.به نظر شما بهتره که من چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز

من هم بعد از کنکور وضعیتم مث شما بود.

البته من انصراف دادم و دوباره برای کنکور خوندم.

یک سال پشت کنکور موندن خیلی سخته...........اما من چون انگیزه ی زیادی داشتم و چون از بچگی درسخون بودم مشکلی برام پیش نیومد و از نتیجم هم راضیم.

شما هم به تواناییتون نگاه کنید .با یکسال پشت کنکور موندن زیاد هم از زندگی عقب نمیمونید.

اگر بازم سوالی دارید در خدمت هستم:w16:

لینک به دیدگاه

سلام.از پست های همتون خیلی ممنونم.همتون نظرای خوبی بهم دادین.راجع به همشون فکر کردم.در مورد فکر کردن راجع به نتیجه گفته بودید و...به هر حال من با کمک شما تصمیممو گرفتم.تصمیم گرفتم همینو ادامه بدم.چون اصلا" از اینکه نتیجه میگیرم مطمئن نیستم.به نظرم چون الان دیگه دی ماهه و با زمان محدودی که تا کنکور بعد مونده انصراف دادنم ریسکه.فکر میکنم اومدنم از اولش اشتباه بود و همون موقع باید از اول شروع میکردم.به هر حال دیگه از اینکه توی جمع شما شهرسازام خوشحالم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام.از پست های همتون خیلی ممنونم.همتون نظرای خوبی بهم دادین.راجع به همشون فکر کردم.در مورد فکر کردن راجع به نتیجه گفته بودید و...به هر حال من با کمک شما تصمیممو گرفتم.تصمیم گرفتم همینو ادامه بدم.چون اصلا" از اینکه نتیجه میگیرم مطمئن نیستم.به نظرم چون الان دیگه دی ماهه و با زمان محدودی که تا کنکور بعد مونده انصراف دادنم ریسکه.فکر میکنم اومدنم از اولش اشتباه بود و همون موقع باید از اول شروع میکردم.به هر حال دیگه از اینکه توی جمع شما شهرسازام خوشحالم.:icon_gol:

ایشالا که موفق باشی :a030:

مطالعه فراتر از مطالب دانشگاهی رو فراموش نکن. تا جایی که میتونی کتابای مختلف شهرسازی رو مطالعه کن :a030:

شاید تاپیک زیر واست مفید باشه:

چه کتاب هایی را بخوانیم؟!؟!

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

من هم مشابه این مشکل رو داشتم. برای پایان نامم روی خیابون فردوسی کار می کردم کاملن هم حواسم بود که وقتی دارم عکس می اندازم سمت سفارتخونه و اینا نباشم که مشکل پیش نیاد داشتم از بانک مرکزی و اون حول و حوشا عکس مینداختم که یکدفه دیدم ناغافل 4 تا پلیس ریختن سرم حالا من تا بیام توضیح بدم که آقا من واسه پایان نامم داشتم عکس مینداختم طرف گرفت دوربینو قاپید شروع کرد به دیلیت کردن عکسا :icon_pf (34): منم دیدم با توضیح دادن چیزی درس نمیشه شرو کردم به جیغ جیغ:ws3: که این دوربین منه و عکسای شخصیم توشه و .... خلاصه که طرف با منت کوتا اومد و دوربینو پس داد اما عکسا رو بیشترشو دیلیت کرده بود منم از رو نرفتم گذاشتم یه نیم ساعتی واسه خودم اون حوالی چرخیدمو دوباره از اول عکس گرفتم:shad:

لینک به دیدگاه

لازم به توضیحه که من پست قبلیو در ادامه ی خاطرات گیر افتادن بچه ها و دستگیری و ... آوردم :whistle: الان که خودم میخونمش احساس میکنم یکم بیچاره خیلی یکه و تنها افتاده این وسط

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...