رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینترنت اکسپلورر9 داشتم الان خراب شده ارور میده و صفحه باز نمیکنه.دوباره خواستم نصب کنم میگه نمیشه چون روو سیستمت نصب شدشو داری.چطوری میشه پاکش کرد IE رو؟گزینه unistall نداره تو لیست برنامه ها هم نیست از اونجا پاکش کنم.دستی خواستم پاک کنم ارور میده پاک نمیشهوتکلیف چیست؟

لینک به دیدگاه

سلام

همون طور که میدونید میشه فایل های آپدیت nod رو برداشت و اگه خواستی یه جا دیگه کپی کرد ...

حالا سوال من این میشه این کارو با آنتی ویروس Avira کرد ؟

ممنون:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

همون طور که میدونید میشه فایل های آپدیت nod رو برداشت و اگه خواستی یه جا دیگه کپی کرد ...

سلام. راستش من Avira ندارم ولی تا جایی که میدونم ، فایل های UPDATE این آنتی ویرووس اسمی شبیه به VDF یا IVDF دارن. Avira امکان Manual Update رو برای آنتی ویرووسش باز گذاشته . کاری که شما میتونید بطور مهندسی معکوس! انجام بدین اینه که به سایت Avira برین و آخرین ورژن فایل VDF رو چک کنید و ببینید چه نوع فایل هایی در داخل اون هست. فرض کنین در آخرین ورژن فایل VDF که فایل آپدیت هست ، فایلی به اسم 123.x موجود باشه. کاری که شما میکنید اینه که پوشه ی آنتی ویرووس Avira رو بطور کامل جستجو میکنید که این فایل رو پیدا کنید. خب جایی که این فایل رو پیدا کردید احتمالا جاییه که فایل های آپدیت ذخیره میشن. شما حتی میتونید فایل های VDF رو هر دفعه از سایت Avira دانلود کنید و بجای Online Update بطور Manual آپدیت کنید.

نمیدونم این روش جستجو ، اصولی هست یا نه ولی شما یه امتحان کن ببین چی پیش میاد.

لینک :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

روی detail کلیک کن و ببین در هر بسته ی Update ، چه نوع فایل هایی هست و اونارو مطابق با ورژن و تاریخ آخرین آپدیت آنتی ویرووست جستجو کن.

موفق باشی.flowerysmile.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام باز سوال

گفته بودم دیرایو c ام قاطی کرده

برداشتم حدود 200 مگ اطلاعات پاک کردم

باز کمی اطلاعات ریختم حدود 100 مگ دیشب جا داشت

یه سی دی اومدم رایت کنم نمی دونم چی شده

یه هو اروووررر داد (رایت سی دی به سی دی)

الان دروایو c ام کلا 200 کیلو بایت فضا خالی زده

همش اروررر میده

به نظرتون چی کار کنم

یه دفعه این 100 مگ از کجا اومده :jawdrop:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام باز سوال

گفته بودم دیرایو c ام قاطی کرده

برداشتم حدود 200 مگ اطلاعات پاک کردم

باز کمی اطلاعات ریختم حدود 100 مگ دیشب جا داشت

یه سی دی اومدم رایت کنم نمی دونم چی شده

یه هو اروووررر داد (رایت سی دی به سی دی)

الان دروایو c ام کلا 200 کیلو بایت فضا خالی زده

همش اروررر میده

به نظرتون چی کار کنم

یه دفعه این 100 مگ از کجا اومده :jawdrop:

اکثر این تغییر حجم ها بخاطر فضای فایل های Temp هست که باید تخلیه شن. گاهی مشکلات نرم افزار های پر حجم مثل Office هم مزید بر علت میشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اکثر این تغییر حجم ها بخاطر فضای فایل های Temp هست که باید تخلیه شن. گاهی مشکلات نرم افزار های پر حجم مثل Office هم مزید بر علت میشه.

اخه موقع رایت سی دی این طوری شد :ws44:

تا

add رو زدم چند تا اهنگ کپی کرد همش ارور داد :icon_pf (34):

مجبور شدم کنترل الت و دلیت رو بزنم با هزار بدبختی نرو رو فطع کنم :icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام مجدد

این نمای کلی از دروای c ام هستش که فایل های هیدن هم توش هستن

906jeyljgqs62z1egot0.jpg

سه حساب سر انگشتی دیدم نزدیک به سه گیگ جا گرفتن فایل هیدن

این فایل هیدن ها چی هستن :ws44:

از کجا بفهمم اینا به درد بخور هستن بیا نه

• Like 1
لینک به دیدگاه

جوابتو تو فايل بالا نوشتم. نميدونم چرا نميتونستم اون متن رو به کسي بفرستم يا تو همين صفحه پست بزارم. خودت اونو تو همين صفحه بزار ;)

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام موقع انتخواب بعضی از قسمتها برای دانلود یا وارد شدن توی نت محل انتخواب یه چیزی مثه یه جرقه زده میشه اما وارد نمی شه ...

ویندوزم ایکس پی هست

ممنون میشم اگه کمکم کنین:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

رفقا ، اين چي مي گه :icon_pf (34):

فايل هاي wmv و avi رو نمي خونه ،‌ البته بعد از ويروس كشي ديدم يه نمونه wmv رو خوند( اين فايل رو قبلا تست نكرده بودم) ولي avi و مخصوصا اين فايل هايي كه مي خوام رو نه ،‌نمي خونه ،

attachment.php?attachmentid=3288&stc=1&d=1310103911

سپاس جهت همكاري :ws3:

ERROR.JPG

لینک به دیدگاه
سلام

سلام. راستش من Avira ندارم ولی تا جایی که میدونم ، فایل های UPDATE این آنتی ویرووس اسمی شبیه به VDF یا IVDF دارن. Avira امکان Manual Update رو برای آنتی ویرووسش باز گذاشته . کاری که شما میتونید بطور مهندسی معکوس! انجام بدین اینه که به سایت Avira برین و آخرین ورژن فایل VDF رو چک کنید و ببینید چه نوع فایل هایی در داخل اون هست. فرض کنین در آخرین ورژن فایل VDF که فایل آپدیت هست ، فایلی به اسم 123.x موجود باشه. کاری که شما میکنید اینه که پوشه ی آنتی ویرووس Avira رو بطور کامل جستجو میکنید که این فایل رو پیدا کنید. خب جایی که این فایل رو پیدا کردید احتمالا جاییه که فایل های آپدیت ذخیره میشن. شما حتی میتونید فایل های VDF رو هر دفعه از سایت Avira دانلود کنید و بجای Online Update بطور Manual آپدیت کنید.

نمیدونم این روش جستجو ، اصولی هست یا نه ولی شما یه امتحان کن ببین چی پیش میاد.

لینک :

روی detail کلیک کن و ببین در هر بسته ی Update ، چه نوع فایل هایی هست و اونارو مطابق با ورژن و تاریخ آخرین آپدیت آنتی ویرووست جستجو کن.

موفق باشی.flowerysmile.gif

سلام ...

در پی این سوال و با توجه به راهنمایی هاتون روشش رو پیدا کردم ، با سرچ در اینترنت به این سایت دست یافتم :ws3::

بازم ممنون :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

برای باز شدن مرورگر IE پس از استارت pc چگونه و کدوم گزینه در تنظیمات را باید فعال کرد که مرورگر فورا و بدون کلیک بالا بیاد . ؟ مرسی ( WINDOWS xp )

• Like 4
لینک به دیدگاه
رفقا ، اين چي مي گه :icon_pf (34):

فايل هاي wmv و avi رو نمي خونه ،‌ البته بعد از ويروس كشي ديدم يه نمونه wmv رو خوند( اين فايل رو قبلا تست نكرده بودم) ولي avi و مخصوصا اين فايل هايي كه مي خوام رو نه ،‌نمي خونه ،

attachment.php?attachmentid=3288&stc=1&d=1310103911

سپاس جهت همكاري :ws3:

ورژن هشت KM player با بعضی فرمت ها سازگاری نداره

ببین مشکلت با نسخه هفتش اگه حل نشد یه سری فایل هست باید بهش اضافه کنی تا درست کارکنه

• Like 3
لینک به دیدگاه
اخه موقع رایت سی دی این طوری شد :ws44:

تا

add رو زدم چند تا اهنگ کپی کرد همش ارور داد :icon_pf (34):

مجبور شدم کنترل الت و دلیت رو بزنم با هزار بدبختی نرو رو فطع کنم :icon_pf (34):

موقع رایت سی دی با Nero به فضای معادل سی دی برای بافر کردن نیاز داری

درایوت رو خالی کن مشکلی برای رایت بوجود نمیاد

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای باز شدن مرورگر IE پس از استارت pc چگونه و کدوم گزینه در تنظیمات را باید فعال کرد که مرورگر فورا و بدون کلیک بالا بیاد . ؟ مرسی ( WINDOWS xp )

:icon_pf (44):

با استفاده از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید به طور دلخواه هر نرم افزاری را که بر روی سیستم شما نصب شده است را به صورت اتوماتیک و پس از شروع ویندوز اجرا نمایید.

برای این کار روی برنامه مورد نظر کلیک راست کرده و Copy را انتخاب کنید.سپس بر روی دکمه استارت رفته و کلیک راست کنید و Open را بزنید. در پنجره باز شده وارد فولدر Programs شوید و فولدر Starup را باز کنید و در آن کلیک راست کنید و گزینه paste shortcut را انتخاب کنید و از فولدرها خارج شوید.

از این به بعد هر بار ویندوز باز میشود آن برنامه به طور اتوماتیک اجرا میشود.

• Like 4
لینک به دیدگاه
:icon_pf (44):

نقل قول:

با استفاده از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید به طور دلخواه هر نرم افزاری را که بر روی سیستم شما نصب شده است را به صورت اتوماتیک و پس از شروع ویندوز اجرا نمایید.

برای این کار روی برنامه مورد نظر کلیک راست کرده و copy را انتخاب کنید.سپس بر روی دکمه استارت رفته و کلیک راست کنید و open را بزنید. در پنجره باز شده وارد فولدر programs شوید و فولدر starup را باز کنید و در آن کلیک راست کنید و گزینه paste shortcut را انتخاب کنید و از فولدرها خارج شوید.

از این به بعد هر بار ویندوز باز میشود آن برنامه به طور اتوماتیک اجرا میشود.

خیلی ممنون انجام شد و درست شد

اگه لطف بکنید حالا یه برنامه بر عکسش هم بگین

در داخل ان فولدر الان فقط ie وجود داره و طبق ترفند فوق باز میشه وتشکر . الان یه نرم افزار دارم که توی استارت اپ نیست اما خود بخود با باز شدن ویندوز میاد بالا و مزاحم میشه و جون ضروریه نمیتونم حذفش کنم چکار کنم که این یکی اتوماتیک اجرا نشه . ( موقع نصبش هم گزینه ای ندیدم که مانع اینکار بشه ) .مرسی

• Like 2
لینک به دیدگاه

معمولا تو تنظیمات خود او نبرنامه برین یه گزینه هست که انتخاب کنی تو استارت آپ اجرا شه یا نشه

----------------------------------------------------------------------

با این برنامه هم فکر کنم کارت راه میوفته

اگه نیوفتاد برنامه مشابه این زیاده

• Like 3
لینک به دیدگاه
معمولا تو تنظیمات خود او نبرنامه برین یه گزینه هست که انتخاب کنی تو استارت آپ اجرا شه یا نشه

----------------------------------------------------------------------

با این برنامه هم فکر کنم کارت راه میوفته

اگه نیوفتاد برنامه مشابه این زیاده

[/code]

ممنون جناب مهندس . چون دانلود اون برنامه با مشکل مواجه میشد این ترفند را پیدا کردم

شما که استادی ولی برای استفاده بقیه گذاشتم

در ابتدا با كليك بر روی منوی start و انتخاب گزينه run و سپس وارد كردن عبارت msconfig وارد محيط system configuration utility شويد. سپس قسمت startup را انتخاب كنيد. در اين قسمت، ليست برنامه هایی كه در آغاز ويندوز به طور خود به خود اجرا می شوند را مشاهده می كنيد. ( در ليست‌ فايل اجرایی برنامه ها را خواهيد ديد ) براي متوقف كردن شروع هر كدام از برنامه ها به هنگام بالا آمدن ويندوز، كافي است تيك روبروی فايل اجرايی آن برنامه را برداريد.

مراقب باشيد! و در اين مرحله از كار، دقت كافي به خرج دهيد. پس از اينكه برنامه های مورد نظر را از ليست حذف كرديد، بر روي ok كليك كنيد. سپس در پنجره جديد بر روی restart كليك كنيد تا سيستم شما از نو راه اندازی شود و تغييرات را ملاحظه كنيد

msconfig.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...