رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آقا winsock fix رو هم نصب کردم میگه هیچ اطلاعات ورودی ثبت شده ای پیدا نمی کنم

دستور netsh winsock reset

netsh winsock reset catalog

و

netsh int ip reset reset.log

رو هم امتحان کردم نشد

راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
من برای وصل شدن به اینترنت فقط مرورگر رو وا می کنم بعد پسورد و نام بعد تموم

اما الان که اینکار ومی کنم بعد از log in شدن (یعنی بعد وارد نام کاربری و پسورد ) این پیغام رو میده

تو فایرفاکس میگه :

the proxy server is refusing connection

تو کروم میگه :

no data error 324

و می نویسه سرور موقع ارسال داده اتصال را می بندد

یعنی اشکال از کجاست

خود کارت شبکه و کابل و اتصالات درسته ping کردم

میتونه از ویروس باشه ؟

راستش من اصلا متوجه مشکلت نشدم.

به نت وصل نمیشی!؟ چه اروری میده!؟ دقیق بنویس.

سرویس ADSL داری یا چیز دیگه!؟

آقا winsock fix رو هم نصب کردم میگه هیچ اطلاعات ورودی ثبت شده ای پیدا نمی کنم

دستور netsh winsock reset

netsh winsock reset catalog

و

netsh int ip reset reset.log

رو هم امتحان کردم نشد

راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟

این دستورات چیکار میکنن کلا؟ :ws3: :icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
راستش من اصلا متوجه مشکلت نشدم.

به نت وصل نمیشی!؟ چه اروری میده!؟ دقیق بنویس.

سرویس ADSL داری یا چیز دیگه!؟

این دستورات چیکار میکنن کلا؟ :ws3: :icon_pf (34):

خب وقتی تو خوابگاه هستم با کابل به اینترنت وصل میشم یعنی به سرور دانشگاه وصل میشم یوزر وپسورد رو میدم بعد تموم

اما الان وقتی یوزرو وپس رو میزنم همینکه میخواد مثلا صفحه گوگل رو بیاره بالا پیغام خطا میده که تو پست قبلی گفتم

الان هرکاری می کنم نمیشه

مشکلم با tcp/ip هستش

البته بگما این مشکل من نیس مال لب تاب دوستمه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب وقتی تو خوابگاه هستم با کابل به اینترنت وصل میشم یعنی به سرور دانشگاه وصل میشم یوزر وپسورد رو میدم بعد تموم

اما الان وقتی یوزرو وپس رو میزنم همینکه میخواد مثلا صفحه گوگل رو بیاره بالا پیغام خطا میده که تو پست قبلی گفتم

الان هرکاری می کنم نمیشه

مشکلم با tcp/ip هستش

البته بگما این مشکل من نیس مال لب تاب دوستمه :ws3:

آهان ینی مراحل چک کردن یوزر نیم و پسورد میاد!؟ بعد به اینترنت کانکت میشه!

ینی Internet Access نداری ولی یوزر نیم و پسورد رو قبول میکنه و میگه درسته!؟ :ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

ا... راستی اون دستور

از طریق این دستور می تونیم تنظیمات tcp/ip رو تغییر بدیم که این دستور میادwinsock رو ریست می کنه

اما افاقه نکرد:pichak29:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آهان ینی مراحل چک کردن یوزر نیم و پسورد میاد!؟ بعد به اینترنت کانکت میشه!

ینی Internet Access نداری ولی یوزر نیم و پسورد رو قبول میکنه و میگه درسته!؟ :ws52:

اره اونا میاد مشکل ارسال و دریافت داده هست

یعنی فرض کن بعد که مرحله verify یوزر وپسورد تموم شد درخواست صفحه مثلا گوگل که میرسه بهش این نمی تونه به همون ادرسی که از کامپیوتر مشتری دریافت کرده ارسال کنه

نمیدونم پورتش عوض میشه ادرسش یا کلا بسته میشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
اره اونا میاد مشکل ارسال و دریافت داده هست

یعنی فرض کن بعد که مرحله verify یوزر وپسورد تموم شد درخواست صفحه مثلا گوگل که میرسه بهش این نمی تونه به همون ادرسی که از کامپیوتر مشتری دریافت کرده ارسال کنه

نمیدونم پورتش عوض میشه ادرسش یا کلا بسته میشه

خب پس احتمالا یه چیزی جلوی ارسال و دریافت رو میگیره.

معمولا قاعده ی دانشگاه ها به این صورته که وقتی به LAN دانشگاه وصل شدی (ینی قبل از اتصال به اینترنت) بتونی به وبسایت دانشگاه و سیستم آموزشی دسترسی داشته باشی. البته نمیدونم در همه ی دانشگاه ها هست یا نه ، ولی در دانشگاه ما و چند دانشگاه دیگه همچین سیستمی وجوود داره.

وقتی کابل LAN رو به لپتاپ وصل میکنی یا از طریق Wireless به سرور دانشگاه وصل میشی ، امکان اینکه بری به سایت دانشگاه هست!؟ قبلا بوده اصلا!؟ :ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب پس احتمالا یه چیزی جلوی ارسال و دریافت رو میگیره.

معمولا قاعده ی دانشگاه ها به این صورته که وقتی به lan دانشگاه وصل شدی (ینی قبل از اتصال به اینترنت) بتونی به وبسایت دانشگاه و سیستم آموزشی دسترسی داشته باشی. البته نمیدونم در همه ی دانشگاه ها هست یا نه ، ولی در دانشگاه ما و چند دانشگاه دیگه همچین سیستمی وجوود داره.

وقتی کابل lan رو به لپتاپ وصل میکنی یا از طریق wireless به سرور دانشگاه وصل میشی ، امکان اینکه بری به سایت دانشگاه هست!؟ قبلا بوده اصلا!؟ :ws52:

اره اون امکان رو گذاشتن و هست ولی نه نمیاره ببین این کلا مشکل ارسال داده داره

تو گوگل کروم همین ارور رو میده no data

• Like 2
لینک به دیدگاه
اره اون امکان رو گذاشتن و هست ولی نه نمیاره ببین این کلا مشکل ارسال داده داره

تو گوگل کروم همین ارور رو میده no data

خب آخه من هنوز توجیه نشدم! :ws3:

ببین : شما الان کابل LAN رو به لپتاپ وصل کردین! خب!؟ به سرور دانشگاه وصل شده. از یه کانکشن که برای اتصال به اینترنت استفاده میکنین. یه چیزی شبیه به کانکشن وی پی ان! درسته!؟ آخه یه جا گفته بودی میتونی به سرور دانشگاه ping کنی و پاسخ بگیری.

خب اگه تا اینجا درسته ، به این سوال جواب بده.

یوزر نیم و پسورد verify میشن و کادر اتصال به taskbar میره و غیب میشه!؟

وقتی کابل LAN رو وصل کردی میتونی وارد سایت دانشگاه بشی!؟ اگه نمیتونی با هیچ مرورگری نمیتونی!؟ مطمئنی در مسیر مرورگر ها ، Proxy setting انجام ندادی!؟ مثلا از freegate یا Ultra استفاده کرده باشی! البته یکم ابتداییه ولی خب احتماله دیگه!

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب آخه من هنوز توجیه نشدم! :ws3:

ببین : شما الان کابل LAN رو به لپتاپ وصل کردین! خب!؟ به سرور دانشگاه وصل شده. از یه کانکشن که برای اتصال به اینترنت استفاده میکنین. یه چیزی شبیه به کانکشن وی پی ان! درسته!؟ آخه یه جا گفته بودی میتونی به سرور دانشگاه ping کنی و پاسخ بگیری.

خب اگه تا اینجا درسته ، به این سوال جواب بده.

یوزر نیم و پسورد verify میشن و کادر اتصال به taskbar میره و غیب میشه!؟

وقتی کابل LAN رو وصل کردی میتونی وارد سایت دانشگاه بشی!؟ اگه نمیتونی با هیچ مرورگری نمیتونی!؟ مطمئنی در مسیر مرورگر ها ، Proxy setting انجام ندادی!؟ مثلا از freegate یا Ultra استفاده کرده باشی! البته یکم ابتداییه ولی خب احتماله دیگه!

نه ببین قبلا باید یه کانکشن از نوع vpn می ساختیم که خیلی دردسر تولید می کرد ولی الان طوری تنظیم کردن که به محض وا کردن صفحه مرورگر خودش صفحه یورز و پسورد رو میاره که وقتی میزنیم میریم تو و دیگه تموم

بازم میگم الان هیچ کانکشن یا حتی ست کردن ای پی انجام ندادیم خیلی ساده فقط با وا کردن مرورگر

send ,receive اطلاعات رو هم داریم اونارو نیگا کردم ولی سرعتش درحد اینکه بتونه داده انتقال بده نیس

اتصال توtaskbar هست ایکونش ولی اون علامت مثلا توپ برای ویستا و علامت مربع توسیاه برا سون رو نداره

proxy هارو هم نیگا کردم هیچی نبود اونا نیک نخوردن

از الترا هم استفاده نمی کنه اونام غیر فعال بود

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه ببین قبلا باید یه کانکشن از نوع vpn می ساختیم که خیلی دردسر تولید می کرد ولی الان طوری تنظیم کردن که به محض وا کردن صفحه مرورگر خودش صفحه یورز و پسورد رو میاره که وقتی میزنیم میریم تو و دیگه تموم

بازم میگم الان هیچ کانکشن یا حتی ست کردن ای پی انجام ندادیم خیلی ساده فقط با وا کردن مرورگر

send ,receive اطلاعات رو هم داریم اونارو نیگا کردم ولی سرعتش درحد اینکه بتونه داده انتقال بده نیس

اتصال توtaskbar هست ایکونش ولی اون علامت مثلا توپ برای ویستا و علامت مربع توسیاه برا سون رو نداره

proxy هارو هم نیگا کردم هیچی نبود اونا نیک نخوردن

از الترا هم استفاده نمی کنه اونام غیر فعال بود

خببببببب

وقتی مرورگر رو باز میکنی و صفحه ی یوزر نیم و پسورد میاد یعنی اینکه کانکشن داری دیگه!

میتونی از اون صفحه یه عکس بگیری!؟

فایروال ها رو هم چک کن ببین چجوری تنظیم شدن سطح امنیتیشون چطوره.

مثلا گاهی اوقات فایروال هایی مثل مک آفی و . . . اجازه ی هیچ ارسال و دریافتی رو نمیدن.

وقتی به اینترنت وصل شدی cmd رو باز کن و به یه سرور مثل 4.2.2.4 پینگ کن ببین جوابی دریافت میکنی یا نه.

ping 4.2.2.4
  • Like 2
لینک به دیدگاه

درود.

این virtual memory را تا چه حجمی باید اضافه کنم؟؟!!!

هرچی اضافه میکنم بعد از یک مدت دوباره هشدار میده که حجمش کم است !!!!!!!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام.بهترین مودم وایرلس چیه؟با چه قیمتی؟

من خودم دو-سه سالی هست که tp-link8811دارم

به نظرم خوبه،اما وایرلس نیستش،TP-LINKمدل وایرلس هم داره

کلا از برندش راضی هستم:ws2:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من خودم دو-سه سالی هست که tp-link8811دارم

به نظرم خوبه،اما وایرلس نیستش،TP-LINKمدل وایرلس هم داره

کلا از برندش راضی هستم:ws2:

نه usb مانندش منظورم بود.من تعریف d link رو زیاد شنیدم.ولی واسه یکماه دنبال یه چیز ارزونترم.

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه usb مانندش منظورم بود.من تعریف d link رو زیاد شنیدم.ولی واسه یکماه دنبال یه چیز ارزونترم.

D-Link من یک مدل طوسی رنگ داشتم

در عرض شیش ماه کاملا سوخت

اما این رو در حد تیم ملی ازش کار میکشم آخ نگفته!آپلودهای سایت همه با این انجام گرفته

32-35ومن هست اگر اشتباه نکنم:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
D-Link من یک مدل طوسی رنگ داشتم

در عرض شیش ماه کاملا سوخت

اما این رو در حد تیم ملی ازش کار میکشم آخ نگفته!آپلودهای سایت همه با این انجام گرفته

32-35ومن هست اگر اشتباه نکنم:ws52:

:ws27: مودم خودم هم tp link هست،ولی دنبال یه مودمی هستم که در مسافرت های تابستونی بدردم بخوره

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws27: مودم خودم هم tp link هست،ولی دنبال یه مودمی هستم که در مسافرت های تابستونی بدردم بخوره

مسافرت تابستانی؟:ws52:مگه تاجر یا توریستی؟:ws52:

هدف رو کامل مشخص کن تا راحت تر کمکت کنیم خب

• Like 1
لینک به دیدگاه
خببببببب

وقتی مرورگر رو باز میکنی و صفحه ی یوزر نیم و پسورد میاد یعنی اینکه کانکشن داری دیگه!

میتونی از اون صفحه یه عکس بگیری!؟

فایروال ها رو هم چک کن ببین چجوری تنظیم شدن سطح امنیتیشون چطوره.

مثلا گاهی اوقات فایروال هایی مثل مک آفی و . . . اجازه ی هیچ ارسال و دریافتی رو نمیدن.

وقتی به اینترنت وصل شدی cmd رو باز کن و به یه سرور مثل 4.2.2.4 پینگ کن ببین جوابی دریافت میکنی یا نه.

باشه عکس میگیرم

ببین این تنظیمات طوریه که اگه یه مدت اطلاعاتی ارسال یا دریافت نکنی خودبخود غیر فعال میشه

اما فایروال و انتی ویروس، اونارو دیروز نیگا کردم هیچی تو لب تابش نبود free تر از free:ws3:

ping هم دیروز کرده بودم برا ادرس ای پی سرور دانشگاه هیچ بسته ای lost نشده بود ولی برای گوگل وقتی از دستور

ping -t

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

استفاده کردم همش time out میداد یعنی هیچی

• Like 2
لینک به دیدگاه
مسافرت تابستانی؟:ws52:مگه تاجر یا توریستی؟:ws52:

هدف رو کامل مشخص کن تا راحت تر کمکت کنیم خب

مگه تاجرها یا توریست ها فقط سفر میرن:banel_smiley_4::ws3:

15 خرداد شارژ دو ماهه من تمام میشه.انشاالله 7 تیر میخواهم برم سفر،یعنی برای کمتر از 25 روز من باید دو ماهه شارژ کنم و از طرف دیگه در سفر هم دسترسی به نت با سرعت خوب نیاز دارم.حالا شما در شرایط من چه میکردید؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...