رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من بازی pes 2010 رو رو کامپیوترم ریختم قبلا در ویندوز 7 من ارور نمیداد و راحت وارد بازی میشد ولی الان این ارور رو میدی you must install hdcs ... چند تا کارم که توی دیوی دی هاش نوشته بود برا حل مشکلش نوشته بود کردم ولی درست نشد.میشه کمک کنید بگید باید چی کار کنم؟

لطفا کمک کند

الان رو چه ویندوزی نصب میکنی ؟ ویستا ؟؟؟ قبلا چند بیتی بود ؟ الان چند بیتیه ؟

این مشکل فک کنم فقط رو سیستم های 64 بیتی پیش میاد. اگه 64 بیتی داری فک نکنم بتونی حلش کنی :icon_redface::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها برا رسم چارت در اکسل قانون خاصی هست...من قبلا میزدم به هنر خاصی احتیاج نداشت...ولی الان هر کار میکنم نمیشه..اشتباه در میاد

کسی میتونه راهنمایی کنه!:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. یه نرم افزار ریکاوری خوب سراغ ندارید که فایل های با پسوند های مختلف رو برگردونه و فقط فیلم و عکس نده؟ البته برای بازیابی فایل ها از اندروید.

من یه سری فایل داشتم رو تبلتم. وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر، یه درایو fat یا ntfs درست و حسابی نمیده که بتونم با نرم افزارای ریکاوری توش رو جستجو کنم. مگر اینکه تبلت رو به صورت mass storage وصل کنم که در اون صورت فقط کارت sd رو میشناسه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

بچه ها برا رسم چارت در اکسل قانون خاصی هست...من قبلا میزدم به هنر خاصی احتیاج نداشت...ولی الان هر کار میکنم نمیشه..اشتباه در میاد

کسی میتونه راهنمایی کنه!:whistle:

راهنماییش خیلی طولانی میشهههه:icon_pf (34):

چه نوع چارتی میخواین احداث کنین؟؟؟:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
راهنماییش خیلی طولانی میشهههه:icon_pf (34):

چه نوع چارتی میخواین احداث کنین؟؟؟:ws3:

مرسی انقد پیچیدم بش تا شد:whistle:...یه کم به تنبیه نیاز داشت:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

[h=2][/h]

سلام.یک سوال داشتم.سیستم دانشگاه ما کاسپر داره و کاسپر نمیذاره از دانلود منیجر استفاده کنیم.از طرفی براش پسورد گذاشتن که نتونیم غیر فعالش کنیم.چکار کنم تا بتونم از یک دانلود منیجر استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام.یک سوال داشتم.سیستم دانشگاه ما کاسپر داره و کاسپر نمیذاره از دانلود منیجر استفاده کنیم.از طرفی براش پسورد گذاشتن که نتونیم غیر فعالش کنیم.چکار کنم تا بتونم از یک دانلود منیجر استفاده کنم؟

سلام

برنامه ش نمیتونین نصب کنین؟

از نرم افزار های پرتابل می تونین استفاده کنین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا من به pc یه فلش رو که وصل میکنم نمیخونه و اصلا آیکونش رو نمیاره اما همون رو که به لپ تابم میزنم میخونه.

برای یکی از گوشیهامم همین مشکل وجود داره.

مشکل چیه؟:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید،چجوری فیلماروتوkm player بازکنم؟؟

کسی برای من دی وی دی کپی کرده تو هارد چون به روش معمولی کپی کرده چون دی وی دی کد داره باز نمیه باید چجوری بازش کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید،چجوری فیلماروتوkm player بازکنم؟؟

کسی برای من دی وی دی کپی کرده تو هارد چون به روش معمولی کپی کرده چون دی وی دی کد داره باز نمیه باید چجوری بازش کنم؟

سلام

یعنی چی کد داره؟

توی KMplayer راست کلیک کنین، گزینه ی Open و در آخر هم Open DVD File رو بزنین، ببینین فایلتون رو درست باز می کنه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا من به pc یه فلش رو که وصل میکنم نمیخونه و اصلا آیکونش رو نمیاره اما همون رو که به لپ تابم میزنم میخونه.

برای یکی از گوشیهامم همین مشکل وجود داره.

مشکل چیه؟:w02:

مشکل میتونه از پورت usb سیستمت باشه ،بهتره که با چندتا فلش دیگه یا کابلهای که از گوشی به PC وصل میشن رو امتحان کنی ،اصلا اگه هاب داری اونم یه تست بزن../

• Like 4
لینک به دیدگاه

مشکل میتونه از پورت usb سیستمت باشه ،بهتره که با چندتا فلش دیگه یا کابلهای که از گوشی به PC وصل میشن رو امتحان کنی ،اصلا اگه هاب داری اونم یه تست بزن../

با اکثر فلش ها مشکل نداره و اوکیه فقط یدونه از فلش هامو نمیخونه.

گوشی هم همینطور.فقط یکی دوتا گوشی هست که اونارو نمیخونه.

اما لپتاپم همه رو میخونه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
با اکثر فلش ها مشکل نداره و اوکیه فقط یدونه از فلش هامو نمیخونه.

گوشی هم همینطور.فقط یکی دوتا گوشی هست که اونارو نمیخونه.

اما لپتاپم همه رو میخونه.

امروز متوجه شدم با یک فلش مشکل نداره و با چندتا فلش مشکل داره....:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
امروز متوجه شدم با یک فلش مشکل نداره و با چندتا فلش مشکل داره....:banel_smiley_4:

من یه راه به نظرم میرسه که مشکل خود منو حل کرد حالا انجام بده شاید مشکلت حل بشه

برو تو RUN تایپ کن:devmgmt.msc بعدش یه پنجره که اومد روی Action اون بالا کلیک کن و بعدش روی Scan for hardware changes کلیک کن و ببین نتیجه چی میشه../

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام.

جدیدا مسنجر من شدیدا دروغگو شده!:w58:

تا مسنجرو باز میکنم مثلا میزنه 14 تا ایمیل جدید دارم...میرم یاهو رو باز میکنم ببینم چخبره:ws52:

بعد میبینم هیچی!یدونه بیشتر ایمیل نخونده ندارم:banel_smiley_4:

چرا اینجوری شده؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

برو تو RUN تایپ کن:devmgmt.msc بعدش یه پنجره که اومد روی Action اون بالا کلیک کن و بعدش روی Scan for hardware changes کلیک کن و ببین نتیجه چی میشه../

RUN تو کجاست؟:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
در استارت، قسمت سرچ، کلمه run را تایپ کنید و اینتر را بزنید

:a030:

دکمه Action رو که میزنم اتفاقی نمیوفته و دکمه Scan for hardware changes وجود نداره.

ja8hn8fgwar3lq555qb5.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...