رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنون خودش 1 بود ، فلش پلیر رو نصب کنم ببینم درست میشه :ws37:

سلام

Cache پاک کنین، شاید حل بشه.

History >>> Clear Resent History

تیک Cache و Cookies رو بزنین، بقیه غیر فعال، زمانش هم از وقتی مشکل داره، Everything هم بذارین اتفاق خاصی نمیفته.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

Cache پاک کنین، شاید حل بشه.

History >>> Clear Resent History

تیک Cache و Cookies رو بزنین، بقیه غیر فعال، زمانش هم از وقتی مشکل داره، Everything هم بذارین اتفاق خاصی نمیفته.

چندتا تیک دیگه هم داشت برداشتم ولی بازم درست نشد :sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
الان فلش پلیر نصب نیست برای کارایی ویندوز مشکلی پیش نمیاد؟

از اینجا میتونین دانلود کنین:

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون خودش 1 بود ، فلش پلیر رو نصب کنم ببینم درست میشه :ws37:

بزار من تیر آخرو بزنم :ws3:

اول این دو تا کارو انجام بده:

1- طبق عکس زیر برو گزینه troubleshooting information رو بزن و بعدش تو پنجره ای که باز میشه reset firefox رو بزن. الان حتما باید درست بشه مشکلت. اگه همچین گزینه ای نبود برو روش دوم.

2- تو همین عکس اون گزینه آبیه که نوشته restart with addons disabled رو بزن. اگه مشکل از پلاگینا باشه باید درست بشه. اگه این کارو کردی و درست شد یعنی یکی از پلاگینا مورد داره. یکی یکی پلاگینا رو فعال کن و امتحان کن.هر کدومو فعال کردی و بعدش باز این شکلی شد یعنی اون خرابه.

ouue68vktwz9cmk3nj.jpg

و اما تیر آخر: فایرفاکس رو پاک کن و یه بار دیگه نصب کن :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام من بازی pes 2010 رو رو کامپیوترم ریختم قبلا در ویندوز 7 من ارور نمیداد و راحت وارد بازی میشد ولی الان این ارور رو میدی you must install hdcs ... چند تا کارم که توی دیوی دی هاش نوشته بود برا حل مشکلش نوشته بود کردم ولی درست نشد.میشه کمک کنید بگید باید چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه
:w58: بهم ریخته دیگه آخه چی بگم!!!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

اینم عکس

حجم بسته های send و recive اینترنت شما به احتمال زیاد با پهنای باند شرکت طرف قراردادتون تو منطقتون همخوانی نداره(احتمالا پارس انلاین هستین!)

به پشتیبانیتون زنگ بزنید و بگید حجم رو تو تنظیمات براتون کاهش بده درست میشه

خودتونم میتونید این کارو بکنید ولی بهتره با پشتیبانی فنی شرکت طرف قراردادتون هماهنگ بشید

• Like 3
لینک به دیدگاه
حجم بسته های send و recive اینترنت شما به احتمال زیاد با پهنای باند شرکت طرف قراردادتون تو منطقتون همخوانی نداره(احتمالا پارس انلاین هستین!)

به پشتیبانیتون زنگ بزنید و بگید حجم رو تو تنظیمات براتون کاهش بده درست میشه

خودتونم میتونید این کارو بکنید ولی بهتره با پشتیبانی فنی شرکت طرف قراردادتون هماهنگ بشید

پشتیبانی رو تازه عوض کردیم الان مخابرات هست!!!!

البته یه چیز رو یادم رفت بگم با لپ تاپ هم همین مشکل رو دارم :icon_redface: :hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پشتیبانی رو تازه عوض کردیم الان مخابرات هست!!!!

البته یه چیز رو یادم رفت بگم با لپ تاپ هم همین مشکل رو دارم :icon_redface: :hanghead:

ببین تاریخ سیستمت درسته..؟؟/:ws38::ws3:

.............................

آقا من خودم یه مشکلی دارم تو visual studio هر برنامه ای رو که مینویسم صفحه ی کنسول باز میشه و این پیام میاد:press any key to continue

تو C Free هم مینویسم همینجوریه ، حالا چیکار کنم../؟؟؟؟؟؟؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببین تاریخ سیستمت درسته..؟؟/:ws38::ws3:

.............................

آقا من خودم یه مشکلی دارم تو visual studio هر برنامه ای رو که مینویسم صفحه ی کنسول باز میشه و این پیام میاد:press any key to continue

تو C Free هم مینویسم همینجوریه ، حالا چیکار کنم../؟؟؟؟؟؟؟

2007 هست!!!!!!!!!! کسی که ویندوز رو عوض میکنه بخاطر آنتی ویروس گفت تاریخ به روز نباشه بهتره!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

2007 هست!!!!!!!!!! کسی که ویندوز رو عوض میکنه بخاطر آنتی ویروس گفت تاریخ به روز نباشه بهتره!!!

پس مشکل 100% از همونه ، i'm sure!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

مطمینید؟؟؟

الان چند سال تاریخ رو عقب تر میذاریم ، پس چرا الان اینطور شده ؟

اگه مشکل آنتی ویروس داری برو کسپراسکای 2013 رو بگیر که رایگان هم هستش و نیازی هم نیستش که تاریخ سیستمت رو دستکاری کنی،این مشکل ایمیل هم برای خودم پیش اومده بود وقتی تاریخ رو به روز کردم درست شد تو خود انجمن های یاهو پیدا کردم ، هنوز هم کسی دلیلش رو نمیدونه که چرا اینجوری میشه..!!/

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگه مشکل آنتی ویروس داری برو کسپراسکای 2013 رو بگیر که رایگان هم هستش و نیازی هم نیستش که تاریخ سیستمت رو دستکاری کنی،این مشکل ایمیل هم برای خودم پیش اومده بود وقتی تاریخ رو به روز کردم درست شد تو خود انجمن های یاهو پیدا کردم ، هنوز هم کسی دلیلش رو نمیدونه که چرا اینجوری میشه..!!/

ممنون خیلی لطف کردید، آنتی ویروسم رو عوض میکنم

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام من بازی pes 2010 رو رو کامپیوترم ریختم قبلا در ویندوز 7 من ارور نمیداد و راحت وارد بازی میشد ولی الان این ارور رو میدی you must install hdcs ... چند تا کارم که توی دیوی دی هاش نوشته بود برا حل مشکلش نوشته بود کردم ولی درست نشد.میشه کمک کنید بگید باید چی کار کنم؟

لطفا کمک کند

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...