رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بچه ها من نتم رو عوض کردم ( ای دی اس ال مخابرات گرفتم) و از اون به بعد انتی ویروسم اپ دیت نمیشه :no:

چه کنم؟

ip بعضی از isp های ایرانی از طرف avast تحریم شدن

به خاطر همین به سرورشون نمیتونی وصل شی

موقع اپدیت از پروک.سی یا socks استفاده کنی مشکلت حل میشه !

• Like 4
لینک به دیدگاه
نمیدوم :ws3:

شاید واسه firewall و این حرفا باشه...برو چک کن

اینم پیدا کردم:

1) check your firewall and make sure avast is in the exclusion list

2) give it a few more tries. mabe server is clogged (but i doubt since i use avast 5 and no problem with the updates

3) have you checked / scanned with malwarebytes and superantispyware? some malware/viruses do not allow any updates to your antivirus programs.

try updating and eventually scanning at SAFE MODE with networking

4) if you dont have malwarebytes and superantispyware yet, i suuggest you download them at CNET,

5) you might need to do it under safe mode with networking if downloading is not allowed by your system

برای فایروال باشه باید چی کار کرد؟

دستت درد نکنه

ip بعضی از isp های ایرانی از طرف avast تحریم شدن

به خاطر همین به سرورشون نمیتونی وصل شی

موقع اپدیت از پروک.سی یا socks استفاده کنی مشکلت حل میشه !

فری گیت یا فیل تر شکن هایی مثل اون هم میشه استفاده کرد؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
برای فایروال باشه باید چی کار کرد؟

دستت درد نکنه

فری گیت یا فیل تر شکن هایی مثل اون هم میشه استفاده کرد؟

تاحالا avast نداشتم اما اگه تنظمات پروکسی Setting داشته باشه فک کنم میشه

توی این مسیر نگاه کن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به Proxy Type هم دقت کن

اینجور نرم افزارها که گفتی http pr-o-xy هستند که توی توضیحات گفته باید 2 بذاری

بازم میگم Avira Free :ws3:

موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

اصلا این کارا چیه برو یه دفعه یه آنتی ویروس kaspersky بگیر خیال خودت و همه رو راحت کن

من خودم همین آنتی ویروسو دارم خیلی توپه بیشتر ویروس هارو میشناسه و میتونه پاکشون کنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود...

یه سوال داشتم اینکه چرا وقتی با ریستر کسپراسکای 2012 لیسانس آنتی ویروس رو تمدید میکنی بعد چند ساعت دوباره اکسپایر میشه؟:ws52:

قبلا با همین روش کسپراسکای 2010 رو تمدیدمیکردم مشکلی نداشت...

• Like 1
لینک به دیدگاه
درود...

یه سوال داشتم اینکه چرا وقتی با ریستر کسپراسکای 2012 لیسانس آنتی ویروس رو تمدید میکنی بعد چند ساعت دوباره اکسپایر میشه؟:ws52:

قبلا با همین روش کسپراسکای 2010 رو تمدیدمیکردم مشکلی نداشت...

احتمالا لایسنست مشکل داره که اکسپایر میشه

آنتی ویروستو خریدی یا دانلود کردی؟

من که خودم دانلود کردم هیچ مشکلی نداشته

• Like 2
لینک به دیدگاه
احتمالا ریستر مشکل داره که اکسپایر میشه(یا لیسانس)

آنتی ویروستو خریدی یا دانلود کردی؟

من که خودم دانلود کردم هیچ مشکلی نداشته

میتونم یه سایت بهت معرقی کنم که بری دانلود کنی حجمش هم مناسبه

اگه خواستی بگو!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
میتونم یه سایت بهت معرقی کنم که بری دانلود کنی حجمش هم مناسبه

اگه خواستی بگو!!

3 تا ریستر تست کردم تاثیری نداشت...دانلود کردم خوب میخریدم که لایسنس نمیخواد...ورژن شما چیه؟...فکرنکنم با دانلود نرم افزار مشکلم حل بشه...به هر حال ممنونم از پاسخگوییت رفیق...

• Like 2
لینک به دیدگاه
3 تا ریستر تست کردم تاثیری نداشت...دانلود کردم خوب میخریدم که لایسنس نمیخواد...ورژن شما چیه؟...فکرنکنم با دانلود نرم افزار مشکلم حل بشه...به هر حال ممنونم از پاسخگوییت رفیق...

از کجا دانلود کردید؟

شاید اشکال از خود آنتی ویروسه!

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه مشکلی پیدا کردم هر کd وارد هست کمک کنه... من چند روزه مادربردم رو عوض کردم و این مادربرد رو خریدم ( msi g41 m-p26 ) حالا همه درایورهای صدا و تصویر رو نصب کردم ولی الان که میرم تو اسکایپ طرف مقابل تصویرم رو داره ولی صدا مو نداره حالا رفتم تو قسمت Recording Control گزینه ی Microphone تیک خورده حالا هر کاری میکنم تیکش برداشته نمیشه الان من نه تو گوگل تالک میتونم برم نه تو اسکایپ نه با نرم افزار ( Dual Audio Recorder ) میتونم صدایی ظبط کنم .یه نکته ی دیگه هم اینه که تو قسمت Master Volume گزینه ی Microphone تیک نداره!!! منتظر کمک شما دوستان هستم....

3.5mm
میکروفون

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

میخوام رو لپم علاوه بر وین 7 ، وین سرور هم نصب کنم . یعنی هر دو رو داشته باشم . درایو وین سرور رو میخوام درایوی بذارم که 10 گیکی روش برنامه نصبه و لازمش دارم . اگر درایو رو فرمتشم نکنم با 7 بیام بالا برنامه های اون درایو بدون مشکل اجرا میشه ؟

لینک به دیدگاه
سلام

میخوام رو لپم علاوه بر وین 7 ، وین سرور هم نصب کنم . یعنی هر دو رو داشته باشم . درایو وین سرور رو میخوام درایوی بذارم که 10 گیکی روش برنامه نصبه و لازمش دارم . اگر درایو رو فرمتشم نکنم با 7 بیام بالا برنامه های اون درایو بدون مشکل اجرا میشه ؟

چرا از مجازی سازها مثل vmware و virtual box استفاده نمکنید؟

اگرم میخوایم خیالتون راحت باشه با Gpartition یا partition magic اون حجمی رو که میخواید یه درایو جدا بسازید و حجمشو از درایو حاضر بردارید

• Like 1
لینک به دیدگاه
چرا از مجازی سازها مثل vmware و virtual box استفاده نمکنید؟

اگرم میخوایم خیالتون راحت باشه با Gpartition یا partition magic اون حجمی رو که میخواید یه درایو جدا بسازید و حجمشو از درایو حاضر بردارید

مجازی سازها سرعتاشون پایینه . اذیت میکنن .

منم با سرور زیاد کار دارم برای همین میخوام نصب کنم .

مرسی برای راه حل .

• Like 1
لینک به دیدگاه
از کجا دانلود کردید؟

شاید اشکال از خود آنتی ویروسه!

از سایت http://www.Downloadha.com...فکر نکنم مشکل از آنتی ویروس باشه...خوب سایتو معرفی نکردیااا بگواز کجا گرفتی که مشکل تمدیدلیسانس نداشتی:w02:...
لینک به دیدگاه

لایسنس اپدیت برای انتی ویروس های خودتون اگه لازم دارین برید به این ادرس

news.gerdoo.net

من همیشه از کی هایی که این سایت میزاره استفاده میکنم ومشکلی هم تو اپدیت کردن نداشتم تا حالا

• Like 1
لینک به دیدگاه
لایسنس اپدیت برای انتی ویروس های خودتون اگه لازم دارین برید به این ادرس

news.gerdoo.net

من همیشه از کی هایی که این سایت میزاره استفاده میکنم ومشکلی هم تو اپدیت کردن نداشتم تا حالا

دمت گرم سجاد جون:a030::icon_gol:...خود خودشه همونی که من میخواستم:ws50:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان.

کسی میدونهimage گرفتن چه شکلیه؟اصلا فایده اش چیه؟با چه نرم افزاریه؟آیا فقط با nero میشه انجامش داد؟

بهترین نرم افزاری که تاحالا دیدم براش و از کار باهاش لذت بردم ultraiso هستش

در کل در برخی موارد که دیسکها امکان کپی ندارند و نمیشه فایل های درون اون رو کپی کرد از image گرفتن استفاده میشه

معمول ترین استفاده مردم ازش برای زمانی بود که بازی ها رو باید با CDشون اجرا میکردی :ws3: برای همین که همیشه Cd توی دستگاه نباشه میامدن image میگرفتن و به راحتی استفاده میکردن(البته در قدیم الان دیگه کسی یه دیسک رو روی هاردش کپی نمیکنه اکثرا image تهیه میکنن)

میتونید یه جور دسته بندی هم در نظر بگیرید که مطمئن باشید اگر از چیزی image تهیه میکنید فایل های درونش به طور معمول قابل مشاهده نیست و از آسیب های مثل پاک کردن اشتباهی محتویات در امان خواهد بود

و در آخر اینکه فقط مخصوص دیسک ها نیستن یعنی شما هر فایل یا مجموعه فایل ها رو به صورت image داشته باشید برای حمل و نقل راحتتر و در نهایت استفاده آسان تر

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام. امیدوارم کسی بتونه در این زمینه به من کمک کنه.

در حدود یک سال و سه چهار ماه پیش (اواخر 89) کامپیوترم بدون هیچ دلیل خاصی به نظر من قاطی کرد. یعنی دیگه ویندوز بالا نمیومد. بعدش با هزار بدبختی و چندین بار بیرون بردن برای تعمیر و چندین و چند بار عوض کردن ویندوز، بالاخره تا یه حدی درست شد. ولی از اون موقع تا الان یه سری از مشکلات دائمی شده.

1- تقریبا هر روز چند بار هارد شروه به تق تق کردن می کنه و ویندوز هنگ می کنه و اکثرا بلواسکرین میاد. اگرم نیومد یه وقتهایی خودش درست میشه یه وقت هایی هم نه و مجبور میشم ریست کنم.

کلا بلواسکرین زیاد پیش میاد متاسفانه نه نرم افزار جدیدی اضافه کردم نه سخت افزار جدیدی.

2- هر از چند وقتی ویندوز بالا نمیاد و هارد دیسک ارور میده و باید سی دی ویندوز بذارم که یه وقتهایی جواب میده و یه وقتهایی نه و باید بارها بارها ریست کنم یا حتی کیس رو از پشت خاموش کنم یعنی برقش و قطع کنم و بازم ممکنه جواب نده و مجبور نشم باطری مادربورد رو در بیارم. فکر کنم اسمش باطری بایوسه.

3- تقریبا یه وقتهایی کابلهایی که با یو ای بی به کیس وصل میشه رو نمیشناسه. مثل مودم و فلش و پرینتر و این جور چیزا. تقریبا از 7-8 ماه پیش همین قضیه باعث شد هارد اکسترنالم دچار مشکل شه یعنی با هزار زحمت فایلها رو برگردوندم. از اون به بعد هم دیگه هارد رو نمیشناسه ولی هارد رو وقتی به لپتاپ وصل میکنم میشناستش ولی به عنوان لوکال هارد. عجیبه.

4- من به دلیل رشته ام مجبورم با نرم افزارهای سنگین گرافیکی کار کنم. ولی تقریبا الان چند ماهیه که کامپیوتر فقط تبدیل به ابزاری برای اینترنت و کارهای سبک شده و مجبورم برای کارای خودم از لپتاب استفاده کنم. یعنی احتمال پیش آمدن تمام اتفاقات بالا چند برابر یا حتی میتونم بگم 100 درصد میشه.

5- این اواخر احتمال شل شدن سیم های هارد و .... خیلی زیادتر شده یعنی یه وقتهایی که بالا نمیاد سیمها رو که دست میزنم درست میشه. ولی خوب این اتفاق قبلا به این سرعت و پشت سر هم پیش نمی اومد.

در کل دیگه خسته شدم از دیروزم دیگه مونیتور روشن نمیشه یعنی کیس ولی تصویر نداره و چراغ مونیتور خاموش روشن میشه.

امیدوارم کسی بدون که مشکل از کجائه. من یک ساله درگیره این دستگاهم. دیگه شمارش تعداد دفعاتی که ویندوز عوض کردم از دستم در رفته. اون باطری مادر بورد رد هم عوض کردم.

این اتفاقات ضربه سنگینی به کارم و فایل هام داره میزنه و هر لحظه این انتظار رو دارم که ببینم هاردم سوخته و فایلهام از بین رفته.

در تیر ماه 89 یعنی حدود 8 ماه قبل شروع شدن این اتفاقات من این کیس رو خریدم تو این 8 ماه فوق العاده بود به معنای واقعی.

این همه چیزهایی است که الان به ذهنم میرسه. امیدوارم بتونید کمکم کنید.

عذر می خوام که اینقدر طولانی شد. در حقیقت این یه مشکل تقریبا یک سال و نیمه است.

متشکرم و امیدوارم شاد باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
بهترین نرم افزاری که تاحالا دیدم براش و از کار باهاش لذت بردم ultraiso هستش

در کل در برخی موارد که دیسکها امکان کپی ندارند و نمیشه فایل های درون اون رو کپی کرد از image گرفتن استفاده میشه

معمول ترین استفاده مردم ازش برای زمانی بود که بازی ها رو باید با CDشون اجرا میکردی :ws3: برای همین که همیشه Cd توی دستگاه نباشه میامدن image میگرفتن و به راحتی استفاده میکردن(البته در قدیم الان دیگه کسی یه دیسک رو روی هاردش کپی نمیکنه اکثرا image تهیه میکنن)

میتونید یه جور دسته بندی هم در نظر بگیرید که مطمئن باشید اگر از چیزی image تهیه میکنید فایل های درونش به طور معمول قابل مشاهده نیست و از آسیب های مثل پاک کردن اشتباهی محتویات در امان خواهد بود

و در آخر اینکه فقط مخصوص دیسک ها نیستن یعنی شما هر فایل یا مجموعه فایل ها رو به صورت image داشته باشید برای حمل و نقل راحتتر و در نهایت استفاده آسان تر

موفق باشید

ممنونم از پاسختون.

1 سوال دیگه واسم پیش اومد:ws52:.وقتی از یک فایلی image گرفته بشه حجمش کمتر از حجم واقعیش میشه.یک فایل image شده رو چحجوری میشه تشخیص داد؟آیکن خاصی داره؟این برنامه ای که واسش معرفی کردید جز دسته برنامه های رایت هست؟

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...