رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام.واقعا دینامیک گاز با دکتر نیازی شیرینه.من ترم 6 گرفتم.همونجا میفهمیدم و یدونه فرمول هم واسه امتحانش حفظ نکردم.پروژه رو با متلب نوشتم.ولی قسمت اصلی نمرش بود.چه حالی کردم.17.76:ws3:

وای دلم واسه دکتر نیازی خیلی تنگ شده .........من دینامیک گاز و دوست داشتم چون دکتر یجوری درس میداد و با مسائل زندگی قاطیش میکرد ....دکتر نیازی توانایی اینو داره که جهان بینی ادمو تغییر بده ......

اخه میدونی من متلب هم بلد نبودم :ws3:......چون برنامه نویسیم داغونه :w16:

انتقالو بدون پروژه ازش شدم 15 بازم متلب بود :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من یه خاطره جالب از دو درس معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی بگم

زمانی که ترم سوم بودم شب قبل از امتحان معادلات دیفرانسیل من به شدت دچار تب و لرز شدم به طوریکه تا صبح کابوس میدیدم باور کنید خواب یک معادلاتی رو میدیدم که اگه اون معادلات رو به خود فیثاغورث هم میدادی نمیتونست حلشون کنه خلاصه صبحش با هزار بدبختی رفتم سر جلسه امتحان ساعت 10 صبح امتحانم بود

از شانس بد من اون روز اهواز سردترین هوا رو داشت و سوز سرما تا استخوان آدم رو کباب میکرد یادش بخیر استاد ما بچه آبادان بود و خیلی سالار بود اومد بالای سر من و متوجه شد من حالم خوب نیست بهم گفت بچه حواست رو جمع کن اگه وقت کم آوردی من واست از مراقب وقت میگیرم خلاصه عصرش هم ساعت 4 امتحان ترمودینامیک 1 داشتم،معادلات رو 20 گرفتم ولی از شدت بیماری مجبور شدم ترمو رو حذف کنم

در مورد ریاضی مهندسی هم باید بگم که در ترم چهارم امتحان ما توی خرداد ماه بود و ساعت امتحان 2 بعد از ظهر از شانس بد من اون روز اهواز هوای شرجی(رطوبت بالا) داشت به طوریکه سنگهای کنار بلوار هم خیس شده بود و به زور نیشد نفس کشید امتحان شروع شد ولی از شدت گرما کولر های گازی هم خوب خنک نمیکرد

از شانس من نگون بخت ساعت 2.15 برق کل دانشگاه رفت و جالب این بود که کابلهای دانشگاه به کل دچار سوختگی شده بودن من فقط یادمه که تقلب ازاد شده بود و همه برگه هاشونو با هم رد و بدل میکردند من یک بطری آب معدنی رو روی کلم خالی کردم و شروع کردم به نوشتن و وقتی نتایج اعلام شد بالاترین نمره دانشکده رو گرفتم یعنی نمره 20.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...