رفتن به مطلب

دهه خاکی عمر ما!

spow

ارسال های توصیه شده

اون روزا تکرار شدنی نیست هوتن

نه صفا وسادگیش ونه مصیبتای بیشمارش

صف نفت

صف کوپن ارزاق

سرماهای وحشتناک

اژیرهای قرمز

الان وقتی میبینم طرف برا اهنگ موبایلش اهنگ اژیر میزاره تنم مورمور میشه چون نمیدونه چه خاطراتی رو داره برامون زنده میکنه

پیش دانشگاهی بودم , یادم سر کلاس شیمی نشسته بودیم , یه دفعه صدای جت هایی که احتمالا آزمایشی پرواز میکردند ( اگه درست گفته باشم , من تو این زمینه اطلاعاتم صفره ) شنیده شد , خدایی وحشتناک بود احساس کردم سقف کلاس داره رو سرم خراب میشه

رنگ معلمم عوض شد یه لحظه ساکت شد , انگار چیزی رو به یاد آورد آره خاطرات جنگ و کشته شدن دانش آموزا ش و همکاراش جلوی چشم خودش :ws44:

لینک به دیدگاه
پیش دانشگاهی بودم , یادم سر کلاس شیمی نشسته بودیم , یه دفعه صدای جت هایی که احتمالا آزمایشی پرواز میکردند ( اگه درست گفته باشم , من تو این زمینه اطلاعاتم صفره ) شنیده شد , خدایی وحشتناک بود احساس کردم سقف کلاس داره رو سرم خراب میشه

رنگ معلمم عوض شد یه لحظه ساکت شد , انگار چیزی رو به یاد آورد آره خاطرات جنگ و کشته شدن دانش آموزا ش و همکاراش جلوی چشم خودش :ws44:

اره درست گفتی

جت هارو تو یه پریود مشخص برای تست ودوره های خلبانی (اینو دقیق نمیدونم)پرواز میدن

هرموقع از جلوی پالایشگاه شهرمون رد میشم اولین خاطره ای که به یادم میاد سه تا بمبی بود که جلو چشم من رو پالایشگاه افتاد

هنوز هم تو نیروگاه جای ترکشهای زمان جنگ مشخصه

هیی happy22.gif

لینک به دیدگاه
اره درست گفتی

جت هارو تو یه پریود مشخص برای تست ودوره های خلبانی (اینو دقیق نمیدونم)پرواز میدن

هرموقع از جلوی پالایشگاه شهرمون رد میشم اولین خاطره ای که به یادم میاد سه تا بمبی بود که جلو چشم من رو پالایشگاه افتاد

هیی happy22.gif

:ws44:

من از خاطرات جنگ فقط اتوبوس هایی رو یادمه که رزمنده ها رو به جبهه میبرد:icon_pf (34):

خوب کوشولو بودم چیزی یادم نمیاد :banel_smiley_4:

اره استادمون در مورد بمباران پالایشگاه ها خیلی حرف برامون زد , کاری که مهندسا وکارکنان پالایشگاه تو جنگ انجام دادند کم از کار سربازایی که تو خط مقدم بودن نیست !

اما چرا از اون روزا کم میگن , درسته یادآوری خاطرات تلخ اون زمان سخته

اما خوب ما هم باید بدونیم وافعا چه خبر بوده , باورتون میشه وقتی همچین تاپیکایی رو میبینم کلی ذوق میکنم :w16:

لینک به دیدگاه
:ws44:

من از خاطرات جنگ فقط اتوبوس هایی رو یادمه که رزمنده ها رو به جبهه میبرد:icon_pf (34):

خوب کوشولو بودم چیزی یادم نمیاد :banel_smiley_4:

اره استادمون در مورد بمباران پالایشگاه ها خیلی حرف برامون زد , کاری که مهندسا وکارکنان پالایشگاه تو جنگ انجام دادند کم از کار سربازایی که تو خط مقدم بودن نیست !

اما چرا از اون روزا کم میگن , درسته یادآوری خاطرات تلخ اون زمان سخته

اما خوب ما هم باید بدونیم وافعا چه خبر بوده , باورتون میشه وقتی همچین تاپیکایی رو میبینم کلی ذوق میکنم :w16:

هیلاری عزیز حقایق لخت وعورند

گفتنشون خیلی چیزارو دچارتناقض میکنه

برو فیلم اژانس شیشه ای رو ببین هرچند من فیلم ایرانی سعی میکنم نبینم ولی ارزش دیدن داره این فیلم

ممنون گلم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
هیلاری عزیز حقایق لخت وعورند

گفتنشون خیلی چیزارو دچارتناقض میکنه

برو فیلم اژانس شیشه ای رو ببین هرچند من فیلم ایرانی سعی میکنم نبینم ولی ارزش دیدن داره این فیلم

ممنون گلم:icon_gol:

این فیلمو دیدم

میفهمم چی میگی:ws44:

موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اره درست گفتی

هیی happy22.gif

آره

وقتی پالایشگاهو میزدن یکی دو هفته میسوخت...

یادمه 13 بدر رفته بودیم بیرون چند تا هواپیمای عراقی اومدن بمب هایی رو که قرار بود تو شهر بریزن ریختن تو بیابون و رفتن

لینک به دیدگاه
پس من چرا هيچي يادم نمي ياد!!!:ws44: يعني من آلزايمر دارم!!!:ws52::ws52:

فقط صداي آژير خطر يادم هست!!!:ws52:

:there:

حتما خیلی کوشولو بودی :babygirl:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...