رفتن به مطلب

محبت

Fakur

ارسال های توصیه شده

از محبت چه ها نمیشه. سرکه ها مل میشه و خار ها گل میشه و هزار جور شگفتی که تنها از دست محبت بر میاد. اما :

به نظر شما محبت کردن به غیر خود تا کجا خوبه؟

لینک به دیدگاه

راستش الان خیلی اعصابم خورد و خیلی هم عصبانی ام چون دقیقا امروز یکی نه تنها محبت های منو ندید بلکه ازم طلبکارم هست !:w00: الان به این نتیجه رسیدم که اصلا محبت نکنم بهتر !:ws44:

اما چون عصبانی ام و احتمالا نظرم بعدا عوض میشه میگم :

تا جایی که طرف پر رو و پر توقع نشه

قدر شناس باشه و به قول مریم خانم اگه محبت نکرد دیگه بدی هم نکنه !

لینک به دیدگاه

راجع به محبت مادر هم نظر بدید. مادر در همه حال محبت میکنه. میگم با این دلی که یک مادر داره بهشت هم براش کمه.

میشه انسان به دنیا با چشم مادرش نگاه بکنه؟

دنیا رو با چشم مادر دیدن ممکنه؟

لینک به دیدگاه

بستگی داره آن کسیکه غیرخود مینامیم چه کسی باشه؟

یک وقت خانواده آدم، یک وقت رفقا، یک وقت همسایه ها و یک وقت هم رهبری فرزانه.

محبت به هرکسی باید مطابق با ظرفیت آن طرف صورت گیرد.

هرچه ظرفیت بیشتر،محبت بیشتر.

لینک به دیدگاه

محبت قفط به کسانی که قلبی سلیم و روانی سالم و نیتی پاک دارن، مجازه که بی حد و حصر باشه

بقیه رو باید با احتیاط پیش رفت

لینک به دیدگاه
راجع به محبت مادر هم نظر بدید. مادر در همه حال محبت میکنه. میگم با این دلی که یک مادر داره بهشت هم براش کمه.

اره موافقم مادرا واقعا عجیب هستن .مخبت بی پایانی دارن

نه نمیشه با چشم مادر نگاه کرد.

ولی من به 1 چیز اعتقاد دارم محبت زیادی خوب نیست.اولا فک میکردم تنها چیزی که اگه توش افراط بشه بد نیست مخبت هست ولی حالا نه.

لینک به دیدگاه

محبت یعنی دوست داشتن.

یعنی اینکه تمام انسان ها رو دوست داشته باشی. و هر انسانی رو مناسب با شرایط خودش و خودت.

به نظرم بهترین پاسخ به قدر نشناسی طرف مورد محبت ادامه و شدت محبته !

محبت یک روش جادوییه که دشمن تو رو دوستت می کنه!

کسی که محبت رو در ازای توقعی انجام میده به دیگران محبت نمی کنه ! به خودش محبت می کنه !

لینک به دیدگاه
از محبت چه ها نمیشه. سرکه ها مل میشه و خار ها گل میشه و هزار جور شگفتی که تنها از دست محبت بر میاد. اما :

من دقیق منظورتونو از این غیر خود نفهمیدم.... :JC_thinking: به خاطر همین نمیتونم جواب بدم...:JC_thinking:

آیا لازم هست که در کودکی به انسان یاد داده بشه که در مقابل محبت شاکر باشه و یا این یک حالت ژنتیکی ست؟

مطمئنا لازمه....من خودم کوشولو ام....:ws37:ولی از الان به فکر تربیت بچه مم.... :ws37:

بنیاد انسان ها از زمان بسته شدن نطفه گذاشته میشه....تو تک تک مراحل رشد یه انسانی که مسئولیتشو پذیرفتی باید دقت کنی....

محبت صرفا ابراز عشق نیست....به نظر من آدم باید نسبت به اطرافش حساس باشه...و هواسش به محبت های ریز و درشتی که لحظه به لحظه ممکنه تو زندگیش وارد شه باشه و شاکر....:icon_gol:

هر موقع خواستم در این مورد نظر بدم زبونم بند اومده.....:ws44:

فقط مادر نه.....در بحث محبت هیچ وقت پدر رو از قلم نندازید....:icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من دقیق منظورتونو از این غیر خود نفهمیدم.... :JC_thinking: به خاطر همین نمیتونم جواب بدم...:JC_thinking:

مطمئنا لازمه....من خودم کوشولو ام....:ws37:ولی از الان به فکر تربیت بچه مم.... :ws37:

بنیاد انسان ها از زمان بسته شدن نطفه گذاشته میشه....تو تک تک مراحل رشد یه انسانی که مسئولیتشو پذیرفتی باید دقت کنی....

محبت صرفا ابراز عشق نیست....به نظر من آدم باید نسبت به اطرافش حساس باشه...و هواسش به محبت های ریز و درشتی که لحظه به لحظه ممکنه تو زندگیش وارد شه باشه و شاکر....:icon_gol:

هر موقع خواستم در این مورد نظر بدم زبونم بند اومده.....:ws44:

فقط مادر نه.....در بحث محبت هیچ وقت پدر رو از قلم نندازید....:icon_gol: :icon_gol:

آخي

ليلي جون چرا آواتارت انقدر غمگينه؟؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...