رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

36yyhquilutvnmltv3y0.jpg

عافای عزیز طراحی خیلی زیباست.

چند تغییر کوچک برای زیبایی بیشتر میتونی انجام بدی.

اول اینکه اون دایرۀ سفید که روی مستطیل آبی گذاشتی رو یه کم کوچکتر کنی تا نوشته هایی که در قسمت آبی قرار گرفته فضای بیشتری برای نشان دادن داشته باشن.

از نظر کنتراست هم اگر بتونی یک افکت سایه روشن آبی سفید به نوشته های اون قسمت بدی و یک کمی فونتش رو بزرگتر کنی چشمگیرتر میشه.

بعد نوشتۀ "بخش" اگر کمی کوچکتر بشه و کلمۀ "خانواده" کمی به سمت بالا ببری جا برای اون تغییری که اول گفتم بازتر میشه.

بقیه ش هم خیلی زیباست. :a030:

توصیه میکنم از این تاپیک حتما دیدن کنی.

::کارت ویزیت :: زیبا ، هنری ، خلاقانه ::

در کارهای هنری دیدن کارهایی که دیگران در اون زمنیه طراحی کردن نصف تمرین برای انجام یک پروژه ست.

بهت کمک میکنه تا با ایده های صدها نفر در دنیا که متفاوت از هم می اندیشند آشنا بشی.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون فرناز جون از راهنمایی مفیدت ............. حتما رعایت میکنم:a030:

خواهش میکنم عزیزم

خوشحالم که با جدیت و دقت و سلیقه کار طراحی رو دنبال میکنی.

موفق باشی :a030:

لینک به دیدگاه

درود اسماعیل جان

کارت ویزیت ها خیلی خوب شدن.

کل کارهات رو دیدم متوجه شدم که تسلط خوبی روی نرم افزار داری و میتونی طراحی ها رو با جزئیات و نکته سنجی مناسب انجام بدی.

در مورد لی آوت کارهات هم همینطور.

خیلی دقیق با فکر مناسب چیدمان شده.

برای همین من وقتی کسی به حد و پایۀ تو میرسه انتظارم ازش یه پله بالاتر میره.

از الان به بعد باید کمی جسارت در طراحی هات رو بالا ببری و سعی کنی طراحی هایی متفاوت و نو ارائه بدی.

البته به این معنا نیست که از چهارچوب خارج بشی ... بلکه کمی از حالت کلیشه بیرون بیای.

برای این کار هم باید اتود زیاد بزنی.

یکی از کارهایی که میتونی بکنی اینه که کارهای قدیمت رو مثلا مثل همین کارها رو یک بار دیگه با یه طرح دیگه کار کنی.

برای این کار قبل اینکه طرح بزنی 90% کار رو توی ذهنت طراحی کن.

خدا رحمت کنه استاد ممیز رو، میگفتن برای طراحی یک کار 50% کارهای دیگران رو ببینید، 40% تو ذهنتون اتود بزنید و ده درصد مابقی رو کار اصلیتون رو بذارید.

برای همینه که اتود ذهنی کم از اتود واقعی نداره.

برای اینکه کارهات کمی متفاوت و جدید بشه کافیه فقط یه مورد کوچیک تو کارت رو عوض کنی.

مثلا روی Lay Out نوشته هات فکر کن

یا روی کادر وسط که گذاشتی تغییرش بده بالا پایینش کن.کج و کوله کن. از کادر ببرش بیرون ، بچرخونش یا یک سری شکلهای جدید وارد فضاش کن

یا یکسری خطوط یا بافت به پس زمینه بده

فکر کنم اون تاپیک که تو گالری نواندشان هست بتونه کمک شایسته ای بکنه

توصیه میکنم تمام کارتها رو ببین که طراحها حتی ممکنه ایده شون رو روی جنسیت کاغذ و متریال ایجاد کردن باشن با یک چیدمان سادۀ فونت .:a030:

موفق باشی

لینک به دیدگاه
درود اسماعیل جان

کارت ویزیت ها خیلی خوب شدن.

کل کارهات رو دیدم متوجه شدم که تسلط خوبی روی نرم افزار داری و میتونی طراحی ها رو با جزئیات و نکته سنجی مناسب انجام بدی.

در مورد لی آوت کارهات هم همینطور.

خیلی دقیق با فکر مناسب چیدمان شده.

برای همین من وقتی کسی به حد و پایۀ تو میرسه انتظارم ازش یه پله بالاتر میره.

از الان به بعد باید کمی جسارت در طراحی هات رو بالا ببری و سعی کنی طراحی هایی متفاوت و نو ارائه بدی.

البته به این معنا نیست که از چهارچوب خارج بشی ... بلکه کمی از حالت کلیشه بیرون بیای.

برای این کار هم باید اتود زیاد بزنی.

یکی از کارهایی که میتونی بکنی اینه که کارهای قدیمت رو مثلا مثل همین کارها رو یک بار دیگه با یه طرح دیگه کار کنی.

برای این کار قبل اینکه طرح بزنی 90% کار رو توی ذهنت طراحی کن.

خدا رحمت کنه استاد ممیز رو، میگفتن برای طراحی یک کار 50% کارهای دیگران رو ببینید، 40% تو ذهنتون اتود بزنید و ده درصد مابقی رو کار اصلیتون رو بذارید.

برای همینه که اتود ذهنی کم از اتود واقعی نداره.

برای اینکه کارهات کمی متفاوت و جدید بشه کافیه فقط یه مورد کوچیک تو کارت رو عوض کنی.

مثلا روی Lay Out نوشته هات فکر کن

یا روی کادر وسط که گذاشتی تغییرش بده بالا پایینش کن.کج و کوله کن. از کادر ببرش بیرون ، بچرخونش یا یک سری شکلهای جدید وارد فضاش کن

یا یکسری خطوط یا بافت به پس زمینه بده

فکر کنم اون تاپیک که تو گالری نواندشان هست بتونه کمک شایسته ای بکنه

توصیه میکنم تمام کارتها رو ببین که طراحها حتی ممکنه ایده شون رو روی جنسیت کاغذ و متریال ایجاد کردن باشن با یک چیدمان سادۀ فونت .:a030:

موفق باشی

مرسی فرناز جان

من کارام همیشه در یک طیف رنگیه مشخصه!

همیشه از چند رنگ بیشتر استفاده نمیکنم. و از استفاده از عکس در همه کارهام (کارت ویزیت . پوستر . فلکس و ... ) متنفرم. همیشه بدون عکس بهتر کار میکنم. آخه عکس دست طراح رو میبنده!

مرسی بابت نظرات مفیدت. حتما بکار میگیرم. خیلی خوشحال شدم که نظر دادی. خودمم حس میکردم دیگه باید تغییر کنم. :ws53:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

با اجازه ..... دوتام من میزارم .. :دی

البته همش به نام سایت خودمه که هنوز روبه راه نشده .. ( سر نزنین بعد فحشم بدینا :دی)

Card%2001-2.png

تو این 1 سوتی دادم .. حال ندارم رند کنم دوباره .. گیر ندین .. !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...