رفتن به مطلب

از افراد بی شخصیت بترس

ارسال های توصیه شده

هیچ وقت شحصیت کسی رو زیر سوال نبرید دفعه اول واسه اون فرد سخته از دفعه دوم عادی میشه خرد شدن براش:ws44:

مبهم جان منظور ما این نیست که شخصیت کسی رو زیر سوال ببریم

ولی بعضی مشکل دارن

مثلا من یه مسئولی رو میشناسم که با خورد کردن کارمنداش و دیگر مسئولین همترازش میخواد خودشو پیش مدیراش ننر کنه

این بابا رو اگه رو بهش بدی کل کاسه کوزه بقیه رو میریزه بهم

فوق العاده دروغ گوئه کاری رو که کرده به گردن نمیگیره

اگه حرفی از کسی بشنوه صد جور میپیچوندش و به گوش کسایی میرسونه که برای اون فرد مشکل درست میشه و من الان مجبورم با این ادم کار کنم البته من زیردستش نیستم

ارتباط دوستانه رو باهاش قطع کردم فقط سلام -- علیک سلام

تموم کارهام رو باهاش مکتوب میکنم تا نزنه زیرش

اجازه دخالت تو محیط کاری هم بهش نمیدم و این مسئله رو با یه دعوا حل کردم یه روز که به نتیجه رسیدم دور ما نپلکه بهتره یه گیر اساسی بهش دادم یه دعوا راه انداختم حالا دیگه وقتی من جایی هستم پیداش نمیشه

شخصیت این ادم بدینگونه است که بین دو کار که براش علی السویه باشه اونی رو انتخاب میکنه که برای دیگرون زحمت بیشتری داشته باشه

شما میگی چیکارش کنیم؟

لینک به دیدگاه
خوب ما هم مینو میگیم دیگه اگه از اول باهاش درست رفتار شه که بی شخصیت نمیشه

به نظر من بیشتر اینا سرچشمه از این میگیره که با نظراتش و رفتارش بد برخورد شده :ws52:

:w16::w16:

ولی بعضی مشکل دارن

مثلا من یه مسئولی رو میشناسم که با خورد کردن کارمنداش و دیگر مسئولین همترازش میخواد خودشو پیش مدیراش ننر کنه

اگه حرفی از کسی بشنوه صد جور میپیچوندش و به گوش کسایی میرسونه که برای اون فرد مشکل درست میشه و من الان مجبورم با این ادم کار کنم البته من زیردستش نیستم

اجازه دخالت تو محیط کاری هم بهش نمیدم و این مسئله رو با یه دعوا حل کردم یه روز که به نتیجه رسیدم دور ما نپلکه بهتره یه گیر اساسی بهش دادم یه دعوا راه انداختم حالا دیگه وقتی من جایی هستم پیداش نمیشه

شخصیت این ادم بدینگونه است که بین دو کار که براش علی السویه باشه اونی رو انتخاب میکنه که برای دیگرون زحمت بیشتری داشته باشه

شما میگی چیکارش کنیم؟

این جز اون دستست که میهاد با دروغ شخصیت بقیه رو خورد کنه من حتی جواب سلام این جور ادما هم نمیدم

من با مخالفام کاری ندارن یکی بیاد مخالفتم کنه باز باهاش خوبم اما یکی بیاد مسخرم کنه یا زیر سوالم ببره محلش نمیزارم دیگه

بهترین کار بی محلیه:a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ولی بعضی مشکل دارن

شما میگی چیکارش کنیم؟

خوب اقای هوتن دیگه باسه این اقا کار از کار گذشته

این بر میگرده به دوران کودکی و همون طوری که گفتم باید فرزندانمونو طوری تربیت کنیم که فردا روز مثه این اقا نشه که دیگران دربارش بد فکر کنن

لینک به دیدگاه
:w16::w16:

این جز اون دستست که میهاد با دروغ شخصیت بقیه رو خورد کنه من حتی جواب سلام این جور ادما هم نمیدم

من با مخالفام کاری ندارن یکی بیاد مخالفتم کنه باز باهاش خوبم اما یکی بیاد مسخرم کنه یا زیر سوالم ببره محلش نمیزارم دیگه

بهترین کار بی محلیه:a030:

:icon_gol:

خوب اقای هوتن دیگه باسه این اقا کار از کار گذشته

این بر میگرده به دوران کودکی و همون طوری که گفتم باید فرزندانمونو طوری تربیت کنیم که فردا روز مثه این اقا نشه که دیگران دربارش بد فکر کنن

ولی یادمون باشه بعضی وقتا مجبوریم چندین سال در کنار همچین ادمایی کار کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...