رفتن به مطلب

علت رسوب ته الکل

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام 

مقداری الکل ضد عفونی هست که دقت که کردم ته پت الکل رسوب زرد رنگی می بندد 

علت چیست؟

مواد تشکیل دهنده الکل 70 درصد : اتانول 70 درصد ، گلیسیرین ، آب دیونیزه ، اسانس

633276632_WhatsAppImage2020-12-09at12_57_51.jpg.be4b3ebab3a4ad332829c42d6383f944.jpg1186597575_WhatsAppImage2020-12-09at12_57.51(1).jpg.fe5941c849d65f19864f649afa7b1aad.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ندیده بودم این تاپیکو........

نمیشه گفت اسانسش رسوب کرده چون کسی این مقدار اسانس نمیزنه و گلیسیرینم نا محلول نمیشه و فقط میتونم بگم ته پت (منظورم ظرفشه) آلوده بوده و موقع پر کردن متوجه نشدن و پر شده ندیدن.....

از این الکل های آبی رنگ که با ایزوپروپیل یا اتانول میسازن برای لوازم شخصی مثل گوشی موبایل استفاده نکن ....زیاد تفاوتی با هم ندارن یکسری گلیکول میزنن یکسری گلیسیرین و..... اما برای گوشی موشی استفاده نکن و به دستو بالتم زدی در اسرع وقت آب بکش ......

من از اینا اصلا استفاده نمیکنم ...........

لینک به دیدگاه
در 14 ساعت قبل، Anabolic گفته است :

ندیده بودم این تاپیکو........

نمیشه گفت اسانسش رسوب کرده چون کسی این مقدار اسانس نمیزنه و گلیسیرینم نا محلول نمیشه و فقط میتونم بگم ته پت (منظورم ظرفشه) آلوده بوده و موقع پر کردن متوجه نشدن و پر شده ندیدن.....

از این الکل های آبی رنگ که با ایزوپروپیل یا اتانول میسازن برای لوازم شخصی مثل گوشی موبایل استفاده نکن ....زیاد تفاوتی با هم ندارن یکسری گلیکول میزنن یکسری گلیسیرین و..... اما برای گوشی موشی استفاده نکن و به دستو بالتم زدی در اسرع وقت آب بکش ......

من از اینا اصلا استفاده نمیکنم ...........

سلام خسته نباشید

چرا نباید برای گوشی یا دست استفاده کنم ؟ ایا علت اسانس و گلیسیرین داخلش است 

پیشنهاد شما کدام الکل است ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...