رفتن به مطلب
Mohammad-Ali

علت رسوب ته الکل

پست های پیشنهاد شده

سلام 

مقداری الکل ضد عفونی هست که دقت که کردم ته پت الکل رسوب زرد رنگی می بندد 

علت چیست؟

مواد تشکیل دهنده الکل 70 درصد : اتانول 70 درصد ، گلیسیرین ، آب دیونیزه ، اسانس

633276632_WhatsAppImage2020-12-09at12_57_51.jpg.be4b3ebab3a4ad332829c42d6383f944.jpg1186597575_WhatsAppImage2020-12-09at12_57.51(1).jpg.fe5941c849d65f19864f649afa7b1aad.jpg

ویرایش شده در توسط Mohammad-Ali

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ندیده بودم این تاپیکو........

نمیشه گفت اسانسش رسوب کرده چون کسی این مقدار اسانس نمیزنه و گلیسیرینم نا محلول نمیشه و فقط میتونم بگم ته پت (منظورم ظرفشه) آلوده بوده و موقع پر کردن متوجه نشدن و پر شده ندیدن.....

از این الکل های آبی رنگ که با ایزوپروپیل یا اتانول میسازن برای لوازم شخصی مثل گوشی موبایل استفاده نکن ....زیاد تفاوتی با هم ندارن یکسری گلیکول میزنن یکسری گلیسیرین و..... اما برای گوشی موشی استفاده نکن و به دستو بالتم زدی در اسرع وقت آب بکش ......

من از اینا اصلا استفاده نمیکنم ...........

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 14 ساعت قبل، Anabolic گفته است :

ندیده بودم این تاپیکو........

نمیشه گفت اسانسش رسوب کرده چون کسی این مقدار اسانس نمیزنه و گلیسیرینم نا محلول نمیشه و فقط میتونم بگم ته پت (منظورم ظرفشه) آلوده بوده و موقع پر کردن متوجه نشدن و پر شده ندیدن.....

از این الکل های آبی رنگ که با ایزوپروپیل یا اتانول میسازن برای لوازم شخصی مثل گوشی موبایل استفاده نکن ....زیاد تفاوتی با هم ندارن یکسری گلیکول میزنن یکسری گلیسیرین و..... اما برای گوشی موشی استفاده نکن و به دستو بالتم زدی در اسرع وقت آب بکش ......

من از اینا اصلا استفاده نمیکنم ...........

سلام خسته نباشید

چرا نباید برای گوشی یا دست استفاده کنم ؟ ایا علت اسانس و گلیسیرین داخلش است 

پیشنهاد شما کدام الکل است ؟ 

ویرایش شده در توسط Mohammad-Ali

لینک به ارسال