رفتن به مطلب

کسب درامد میلیونی از ساختارهای پیش ساخته و ساده

ارسال های توصیه شده

سلام
خیلی کوتاه در مورد موضوع کسب درامد میلیونی از ساختارهای پیش ساخته و ساده صحبت میکنم به ۲ دلیل :‌۱. از حوصله خارج نشه. ۲. بحث به شدت مفصله ، افراد علاقه من میتونن پیگیری کنن.

اقتصاد امروز داراد چرخشی بسیار شدید به سمت بشین و پول درار سوق پیدا کرده و با این روش نیازمند رونمایی از اپلیکیشنهای متفاوتی شده. از جمله این اپلیکیشنها میشه به تلگرام و اینستاگرام اشاوه کنم. سوال مهم اینه که چطوری از این برنامه ها پول در میاد. 

توپیح میدم:

تلگرام : پول دراوردن از تلگرام از طریق فروش ممبر به کانالها و گروههای مختلف انجام میشه

اینستاگرام :‌از طریق فروش فالوور و لایک و کامنت به پیج ها انجام میشه

چط،ری میفروشن؟

کاری نداره که، سرچ میکنن اسمهای مختلفو میرت دایرکت یا پی وی، با ادمین صحبت میکنن و بهشون میفروشن

از کجا محصول میارن برا فروش؟

بازم کاری نداره، از یکی مثل من میخرن?

سرمایه اولیه میخواد؟

نخیر هیچی نمیخواد

سعی کردم عامیانه و ساده توضیح بدم ولی اگه کسی علاقه داشت که کار کنه سوال بپرسه رایگان توضیح میدم. لازمه بگم پکیج همین آموزشو دارن میدن ۲۰ میلیون تومن ولی من به همه ایرانی ها رایگان آمرزش تخصصی میدم.

لینک به دیدگاه

اینکه میگی کاری نداره ، خیلی خطرناکه. هر فعالیتی که موفق عمل میکنه ، پشتش خیلی کار شده. اولینش زمان بندی اجرای ایده است. دومیش داشتن نبوغ ذاتی و آگاهی و دانش هست. بعدی پشتکار و حرفه ای بودن در انواع مدیریت های مورد نیاز طرح هست و دهها مورد دیگر که حوصله این گفتگو مجالش را نمیده. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...