رفتن به مطلب

یه معلم ابتدایی چجوری میتونه از نظر مالی/موقعیت اجتماعی پیشرفت داشته باشه؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همه‌ی نو اندیشان.... من تازه عضو شدم. 

هفته پیش فهمیدم که آموزگاری ابتدایی دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم)قبول شدم.

دوست داشتم دبیری شیمی یا زیست قبول شم متاسفانه نشد. واسه همینی که قبول شدم هم خدارو شاکرم.

میخواستم بهم راهکار بدین که چجوری میتونم با رشته و شغلی که نصیبم شده، به موقعیت مالی و اجتماعی بالاتر برسونم خودمو؟

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، نیلارُز گفته است :

هفته پیش فهمیدم که آموزگاری ابتدایی دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم)قبول شدم.

دوست داشتم دبیری شیمی یا زیست قبول شم متاسفانه نشد. واسه همینی که قبول شدم هم خدارو شاکرم.

میخواستم بهم راهکار بدین که چجوری میتونم با رشته و شغلی که نصیبم شده، به موقعیت مالی و اجتماعی بالاتر برسونم خودمو؟

سلام بهتون تبریک میگم ایشالا که همیشه موفق باشید. معلمی شغل شریف و محترمی هست کلا آموزش دادن خیلی ارزشمنده.بخاطر همینم از همین الان خودتون رو آماده کنید تا در آینده نسل خوبی رو تحویل جامعه بدین. به نظرم اینکه دل به کارتون بدین و از صمیم قلب همه دانش آموزانتون رو دوست داشته باشید و براشون انرژی بگذارید هیچوقت جای دوری نمیره و حتما ثمره اش رو میبینید. هیچوقت از مطالعه جا نمونید و سعی کنید با خلاقیت تو آموزشهاتون بهترین باشید اینطوری خیلی زودهم شناخته میشید

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، نیلارُز گفته است :

هفته پیش فهمیدم که آموزگاری ابتدایی دانشگاه فرهنگیه زدن ان(تربیت معلم)قبول شدم.

بسیار عالی .شغل بسیار حساسی اسیت زیرا که با تربیت نسل اینده سر و کار خواهید داشت والبته نیازمند صبر و حوصله مکفی به دلیل سر و کله ردن با کودکان

لینک به دیدگاه

معلمی و پیشرفت مالی؟

معلمی یه پیشه و حرفه مالی نیست. معلمی هدفش و ارزشش با موفقیت مالی نه همخوانی داره و نه سنجیده میشه. اگر معلم به موفقیت مالی فکر بکنه ، همین فاجعه هایی که اتفاق افتاد و خیلی از تحصیل کردگان بیسواد از آب درمیان ، اتفاق می افته... 

لینک به دیدگاه

معلمی و پیشرفت مالی؟

معلمی یه پیشه و حرفه مالی نیست. معلمی هدفش و ارزشش با موفقیت مالی نه همخوانی داره و نه سنجیده میشه. اگر معلم به موفقیت مالی فکر بکنه ، همین فاجعه هایی که اتفاق افتاد و خیلی از تحصیل کردگان بیسواد از آب درمیان ، اتفاق می افته... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...