رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

مرسی عزیزیم:icon_gol: آره میدونم نیست استادای ما میگردن یه موضوعاتی رو پیدا میکنن که اصلا نمونه هم نداشته باشه:ws37:به هرحال ممنون که وقت گذاشتی و گشتی:ws3:

استادت کیه؟؟؟

اینم شد موضوع؟!

فک کنم یه چیزی تو مایه های موزه باید باشه

تاریخ چی رو باید نشون بدی؟؟ خیلی کلیه تاریخ :w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

tina-arch مهمان
اوف این چیییییه؟؟؟؟؟؟نشنیده بوددم:ws52:

واسه فضولی هم که شده رفتم دنبالش ولی پیدا نکردم................:icon_redface:

استادت کیه؟؟؟

اینم شد موضوع؟!

فک کنم یه چیزی تو مایه های موزه باید باشه

تاریخ چی رو باید نشون بدی؟؟ خیلی کلیه تاریخ :w58:

استادمون خانم آقاجانی هست خیلیم سخت گیره :ws37:میشناسیش؟

نه موزه نیست خانه تاریخ تبریزه باید تاریخ شهرمونو خوب بشناسیم تا طراحی کنیم :ws52:

با موزه هم فرق داره باید از مفهوم خانه سنتی استفاده کنیم وبه شکل مدرن نشونش بدیم:4564:

لینک به دیدگاه

نه موزه نیست خانه تاریخ تبریزه باید تاریخ شهرمونو خوب بشناسیم تا طراحی کنیم :ws52:

با موزه هم فرق داره باید از مفهوم خانه سنتی استفاده کنیم وبه شکل مدرن نشونش بدیم:4564:

منم این ترم باید یک محله تاریخی از دزفول رو بررسی کنم وباالهام از گذشته به شکلی مدرن طراحی کنم......................

کار شما هم همینطوره که گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws37:

لینک به دیدگاه

آره می شناسمش استاد همیشه خندون:دی

عجب چیزایی

برای شناختن تاریخ تبریز کتاب تبریز خشتی استوار خوبه

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
منم این ترم باید یک محله تاریخی از دزفول رو بررسی کنم وباالهام از گذشته به شکلی مدرن طراحی کنم......................

کار شما هم همینطوره که گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws37:

بله تقریبا همینطوره منتها ما قرار نیست که یه جای مشخصی رو کارکنیم بلکه باید از کل مفهوم خانه و تاریخ هر دو باهم استفاده کنیم:JC_thinking::ws44:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
آره می شناسمش استاد همیشه خندون:دی

عجب چیزایی

برای شناختن تاریخ تبریز کتاب تبریز خشتی استوار خوبه

درسته همیشه میخنده و همیشه دستاشم توجیبشه:ws28:

بله این کتاب خوبیه و کلی کتابای دیگه هم راجع به تبریز هستکه خوندنشون وقت میخواد مثلا کتاب تبریز شهر اولین ها هم هست که 600 صفحست:ws44:

لینک به دیدگاه
بله تقریبا همینطوره منتها ما قرار نیست که یه جای مشخصی رو کارکنیم بلکه باید از کل مفهوم خانه و تاریخ هر دو باهم استفاده کنیم:JC_thinking::ws44:

خب روش کار مااینطوریه.........میگم شایدبه دردتون بخوره..............:w16:

من رفتم در محله های قدیمی و تاریخی شهر وخیلی نگاه کردم وعکس گرفتم..........وبه دنبال جوابا بودم...که مثلا چرا این گوشه دیوار پخ ؟علتش چی بوده و...

بعدش عناصری که در معماری قدیم شهر وجود داشته وعلتشون.................:w16:

بعدش وقایع وتاریخ منطقه حتی آداب و رسوم و فرهنگ وغذاها و...

حالا دارم جمع بندی میکنم وفکر که چطوری تبدیل کنم به معماری مدرن ......معماری که به درد مردم بخوره................:ws52:

همیییییییییین..........:hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
خب روش کار مااینطوریه.........میگم شایدبه دردتون بخوره..............:w16:

من رفتم در محله های قدیمی و تاریخی شهر وخیلی نگاه کردم وعکس گرفتم..........وبه دنبال جوابا بودم...که مثلا چرا این گوشه دیوار پخ ؟علتش چی بوده و...

بعدش عناصری که در معماری قدیم شهر وجود داشته وعلتشون.................:w16:

بعدش وقایع وتاریخ منطقه حتی آداب و رسوم و فرهنگ وغذاها و...

حالا دارم جمع بندی میکنم وفکر که چطوری تبدیل کنم به معماری مدرن ......معماری که به درد مردم بخوره................:ws52:

همیییییییییین..........:hanghead:

دقیقا منم تا حدودی این مطالعات رو انجام دادم ولی اینکه چجوری تو حجم نشونش بدیم سخته:ws38:

بعد اینکه جمع بندیتون تموم شد به منم نشون بدین وخیلی ممنون از راهنماییتون :icon_gol:

راستی شما برای کدوم درس اینکارارو کردین؟

لینک به دیدگاه
دقیقا منم تا حدودی این مطالعات رو انجام دادم ولی اینکه چجوری تو حجم نشونش بدیم سخته:ws38:

بعد اینکه جمع بندیتون تموم شد به منم نشون بدین وخیلی ممنون از راهنماییتون :icon_gol:

راستی شما برای کدوم درس اینکارارو کردین؟

حتما...............برای طرح3....................

من تاآخر هفته سعی میکنم یه جمع بندی انجام بدم.......................:ws37:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
حتما...............برای طرح3....................

من تاآخر هفته سعی میکنم یه جمع بندی انجام بدم.......................:ws37:

چه جالب آخه ماهم طرح 3هستیم:ws3:

خیلی ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
چه جالب آخه ماهم طرح 3هستیم:ws3:

خیلی ممنون:icon_gol:

ایوللللللل پس قربون دستت سریع کارت و بذار:ws3::w02:

منم میذارم............:w16:

چقده حرف میزنین شماها ,طرح یکسان پیدا کردینا ؛ حسودیمان گشت ,129fs370785.gif حالا اگه مطلب واسه خانه تاریخ یافتید و خوب بود ؛بگین تا طرح نهاییمو خانه تاریخ انتخاب کنم129fs370785.gif

آهان؛ راستی؛اومدم اینو بگم بهتون که؛ اگه خواستید میتونید تو این تاپیک :http://www.noandishaan.com/forums/forum993.html طرح هاتون رو بذارین و بچه ها بیان در مورد کارتون نظر بدن:w16:

لینک به دیدگاه
چقده حرف میزنین شماها ,طرح یکسان پیدا کردینا ؛ حسودیمان گشت ,129fs370785.gif حالا اگه مطلب واسه خانه تاریخ یافتید و خوب بود ؛بگین تا طرح نهاییمو خانه تاریخ انتخاب کنم129fs370785.gif

آهان؛ راستی؛اومدم اینو بگم بهتون که؛ اگه خواستید میتونید تو این تاپیک :http://www.noandishaan.com/forums/forum993.html طرح هاتون رو بذارین و بچه ها بیان در مورد کارتون نظر بدن:w16:

:ws3:چششششششششششم...........................:w16:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

اینی که گفته یعنی اینکه کم حرف بزنیم :w000:

در هر حال مطلب که فک نکنم پیدا بشه :ws38:ولی باشه حتما طرحامونو میذاریم:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها......لطفا اگه نمونه پلان و فرم فرودگاه دارید بذارید .........خیلی فوریه...............فقط لطفایه طور قابله درک باشه................:hanghead::ws52::icon_redface:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

نقشه ای که گذاشتین غیر حرفه ای هست و فقط کاربری و مسیرها رو به صورت ابتدایی نشون میده.

ضمن اینکه باید تعیین کنید که اینجا چند هکتار زمین رو می خواید طراحی کنید.

و اینکه چند تیپ ساختمون؟

با چه تراکمی؟

با چه گروه هدفی برای سکونت؟

به هرحال یه شرح خدماتی باید به شما ارائه شده باشه.

جاده هم اگر جاده ی عبوری باشه کار بسیار اشتباهی هست که وسط یک مجموعه ی مسکونی قرار بگیره!!!!

درسته پلانی که گذاشتم ساده س

من میخواستم از شما کمک بگیرم برای طراحی فرم ساختمانها چون خودم دوست دارم ساختمانها با اون مسیر و قسمتهای تجاری یه فرم یکپارچه باشه.اون مسیر ،مسیر اصلی ارتباطی مجتمع ومیتونه فرمش تغییر کنه.این سایت حدود 5 هکتار که بایدحداقل 100 واحد مسکونی داشته باشه.بازم میگم من بیشتر برای فرمش کمک میخوام:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها يكي از دوستاي من موضوع پايان نامه اش خونه معماري توي تجربيات جهان و ايران مطالبي ميخواد ميتونيد اطلاعاتي در اختيارش قرار بديد:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها......لطفا اگه نمونه پلان و فرم فرودگاه دارید بذارید .........خیلی فوریه...............فقط لطفایه طور قابله درک باشه................:hanghead::ws52::icon_redface:

سلام عزیزم ، من چند نمونه دارم، شب برات میزارم:icon_redface::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان گل

یه کمکی میخواستم از دوستان!

کسی اینجا نحوه نوشتن صورت وضعیت رو بلده؟؟؟

میتونه یه جزوه ای یا کتابی رو بهم معرفی کنه که به طور کامل آموزش داده باشه؟؟؟

نیاز فوری دارم ... مرسی

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...