رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام عزیزان

من امسال رشته مهندسی معماری قبول شده ام ولی مرخصی هستم

درسای ریاضی و فیزیکش رو میخواستم بدونم چیا داره

huh.gif

تو این چارت ها که مربوطه به معماری کارشناسی(همون که من قبول شدم) حرفی از ریاضی و فیزیکاش زده نشده؟

این چارت ها کاملا به نظرتون؟!

ریاضی فیزیکاش کو؟؟؟اتوکد و تری دی مکسش کو؟؟؟؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ضمن اینکه ریاضیم یه مقدار ضعیفه. طراحی دوست دارم.تو فامیلمون هم معمار زیاد داریم ولی وقت ندارن متاسفانه

ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیزم

شرمنده سوالتو جای بدی پرسیده بودی انتقالش دادم

شما هیچ واحد فیزیکی تو معماری پاس نمی کنی

واحد ریاضی هم تنها دو واحد درسیه

این چارتا دقیقا مفاد درسی ای هستن که شما خواهید گذروند

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها در مورد موضوع مقاله نویسی چیزی به ذهنتون می رسه؟

توی این تاپیک چند تا موضوع برا نظرسنجی گذاشته شده ببین کدوم به دردت می خوره

• Like 2
لینک به دیدگاه

صاحب تایبیک و همه عزیزان ببخشن منو از همتون عذر میخوام ولی ببخشید این سوالا جوابش برام خیلی مهمه

من ازاد قبول شدم و یه ضرب کارشناسی رو

چند سوال دارم محبت کنین جوابمو بفرمایید

من دختر عموم کاردانی خونده بعد رفته کارشناسی میگفت ریاضی عمومی و مهندسی واستاتیک و....داره.درسته؟؟؟؟؟

من ریاضیم نابوده

استاتیک رو که شنیدم سخته

من همه بیش نیازا رو برام زدن:banel_smiley_4:متاسفانه

یعنی با این حساب من تو دانشگاه انشاا...یه ریاضی بیش دارم و یه فیزیک بیش و یه استاتیک؟؟؟؟؟؟؟

دوستم مکانیک میخونه میگه له شدم و خیلی سخته و....داستان چیه؟

من اتوکد و تری دی مکس رو بلدم چون مدرک فنی حرفه ایش رو 16 سالگی گرفتم+قوانین شهرداری و...

اون دو واحد ریاضیه که فرمودین چیه؟چجوریاس؟؟درس میدن؟؟چون این رفیق من میره دماوند میگه استاداش میگن این و اینی که قبلا ها خوندین و بلدین رو استفاده کنید تا این مسائل رو حل کنید بهشون هم بگی یادمون رفته یا یه توضیح بدید میگن میندازیمت بری دوباره بگیریش ادم شی!!!!

سطح درساتون چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثه ریاضی و فیزیک و اینا میمونه؟؟؟؟؟؟

ببخشید شرمنده که زیاد شد.عذر میخوام ولی خب برام جوابا مهمه

با این چیزایی که رفیق من تعریف کرد از مکانیک خوندنش راستشو بخواین ترسیدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 4
لینک به دیدگاه
صاحب تایبیک و همه عزیزان ببخشن منو از همتون عذر میخوام ولی ببخشید این سوالا جوابش برام خیلی مهمه

من دختر عموم کاردانی خونده بعد رفته کارشناسی میگفت ریاضی عمومی و مهندسی واستاتیک و....داره.درسته؟؟؟؟؟

من ریاضیم نابوده

استاتیک رو که شنیدم سخته

یعنی با این حساب من تو دانشگاه انشاا...یه ریاضی بیش دارم و یه فیزیک بیش و یه استاتیک؟؟؟؟؟؟؟

من اتوکد و تری دی مکس رو بلدم چون مدرک فنی حرفه ایش رو 16 سالگی گرفتم+قوانین شهرداری و...

اون دو واحد ریاضیه که فرمودین چیه؟چجوریاس؟؟درس میدن؟؟چون این رفیق من میره دماوند میگه استاداش میگن این و اینی که قبلا ها خوندین و بلدین رو استفاده کنید تا این مسائل رو حل کنید بهشون هم بگی یادمون رفته یا یه توضیح بدید میگن میندازیمت بری دوباره بگیریش ادم شی!!!!

با این چیزایی که رفیق من تعریف کرد از مکانیک خوندنش راستشو بخواین ترسیدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ترم اول فقط ریاضی پیش رو می دن بهت تون با فیزیک پیش....

استاتیک در ترم های آینده بهتون می دن....که همین درس پیش نیاز درسهایی مثه بتنه....

استاتیک سخته....

ولی اگه قراره با حرف دیگران بترسین که نباید هیچ درسی رو بخونین...

ببینین....سطح درس های فرمولی نسبت به خیلی از درس هایی که بچه های عمران و مکانیک پاس می کنن آسون تره....

اون ریاضی عمومی که فرمودین تو کاردانی به کارشناسیه و یک موردشم برای بچه های پیام نور...

یک ریاضی آمارم باید داشته باشیم فک کنم..که سه واحدیه..یادم نی همین بود اسمش یا نه...اونم در یک حده متوسطه...

واقعا نسبت به بچه های عمران دروس حل مسائل ما آسون تره...

خیلی خوبه نرم افزار هارو بلدین...چون می تونه یک امتیاز باشه براتون که کارتون نسبت به هم کلاسی هاتون یک مرحله جلوتره...

• Like 2
لینک به دیدگاه

من ریاضیم نابوده

استاتیک رو که شنیدم سخته

دوست من چرا اینقد نگرانی

درسته استاتیک سخته ولی از شما در حد عمرانیا استاتیک نمی خوان در حدی که مفهموش رو بدونی و چند تا مسئله حل کنی

اگه درکتون ضعیف باشه فهمیدنش براتون سخته ولی با تمرین و خوندن یاد می گیرین

تو معماری دو تا ساختمان دارین 1 و 2 و طراحی فنی و سازه های فولادی و بتنی که سازه فولادی بیشتر به ریاضی احتیاج داره و البته یه درس استاتیک

می تونم بگم حدود 12 واحد دروس فنی باید پاس کنید

اون ریاضی که ما به عنوان ریاضیات آمار خوندیم در حد ریاضیات دبیرستان بود

رشته پر زحمتیه و باید حتما روش کار کنین ولی اصلا ترس نداره خیلی شیرینو قشنگه

• Like 3
لینک به دیدگاه

فک کنم منظورمو درست نرسونده باشم یا کامل نرسونده باشم

یعنی که شما دوستان عین زمان کنکورتون دارید درس میخونین تو دانشگاهاتون یا نه؟یه نمه از اون فشردگی راحتین؟

یعنی دمتون گرم از باسخگوییتون

من نامردم تا لیسانسم اینجا فعالیت نکنم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بعد خیلی عذر میخوام یعنی کل همه درسا تا لیسانسش همین دوتا چارته یا بیشتره؟!
نه همین هاست دیگه.... چارت ترمی مشخصه...با اضافه ی عمومی ها..... بعضی از درسا تعداد واحداشون بالاست....یک درس طرح 5 واحده که در ترم های آینده باهاش رو به رو می شین...البته از مقدمات های طراحی شروع میشه بعد میرسین به طرح ها...یا تو دروس نظری..مبانی نظری 3 یا 4 واحده...تعداد واحد های دروس بالاست:icon_redface: راستی اینجا جاشه...هر چی می خوای بپرس....
  • Like 2
لینک به دیدگاه
فک کنم منظورمو درست نرسونده باشم یا کامل نرسونده باشم

یعنی که شما دوستان عین زمان کنکورتون دارید درس میخونین تو دانشگاهاتون یا نه؟یه نمه از اون فشردگی راحتین؟

یعنی دمتون گرم از باسخگوییتون

من نامردم تا لیسانسم اینجا فعالیت نکنم:icon_gol:

تو معماری بیشتر کارهات عملی...

خوندنی هم هست ولی نه به اون شدت....

مدیریت درست اشاره کردن...زحمت زیاد داره...ولی شیرینه...

بیشتر واحد هایی که می گذرونی مخصوصا از ترم های 4 به بعد.....عملی هستن....یعنی باید پروژه تحویل بدین....

• Like 3
لینک به دیدگاه

نه دیگه

خب اونقدرا هم که میفرمایید خنگ نیستم:sad0:

خنگ بودم که تو اتلیه مهندس د لیری کار نمیکردم:w16:

بخاطر مدرسه هتلی که داشتیم و منحل شد یه مقدار ریاضیمون لنگ موند(معلم فرار کرد)واسه اونه یه مقدار ریاضیم میلنگه و کارم به تک ماده کشید وگرنه در بهم بدن حلله

دروس ریاضی دار رو تو دانشگاه استاد درس میده بهتون؟؟؟؟؟؟

چون این بنده خدا میگه یه کتاب داده گفته اینو بخونین امتحان بدین هیچی هم حالیش نشده بود سر جلسه امتحانم نرفت

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه دیگه

بخاطر مدرسه هتلی که داشتیم و منحل شد یه مقدار ریاضیمون لنگ موند(معلم فرار کرد)واسه اونه یه مقدار ریاضیم میلنگه و کارم به تک ماده کشید وگرنه در بهم بدن حلله

چون این بنده خدا میگه یه کتاب داده گفته اینو بخونین امتحان بدین هیچی هم حالیش نشده بود سر جلسه امتحانم نرفت

بستگی به استادت داره

ولی آره معمولا استاد درس می ده

درسایی هم نیستن که سرسری ازشون بتونن رد بشن برا معماری مهمه

نگران چیزی نباش توکل کن برو جلو

معماری هم بیشتر عملیه تا تئوری تو همین دروس هم معمولا ازتون پروژه می خوان تا بدونن درسو فهمیدین

به حرفای ترسناک و نا امید کننده هم گوش نده

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه دیگه

بستگی داره دوست عزیزم...

یک سر برو از بچه های سال بالایی دانشگاهتون بپرس...اونجوری می تونی مطمئن بشی که استاداتون چه جورین:w16:

بیشتر بچه های معماری مثه شما هستن...کلا ما از ریاضی خوشمون نمی آد با اینکه بیشترمون دیپلم ریاضی فیزیک هستیم....:ws3:

به ما که تو دانشگاه درس دادن استادا...:icon_redface:

ولی بعضی استادا هم همونجوری هستن که گفتین...

• Like 3
لینک به دیدگاه

اخییش

دکمه تشکر برا شماها کمه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

امیدوارم تو لحظات امتحان و استرستون ارامش درونی بیدا کنید که منو خیلی اروم کردین چون من نقشه کشی دستی هم کلاس رفتم بخاطر علاقه ام(اماتوری)

• Like 3
لینک به دیدگاه
اخییش

دکمه تشکر برا شماها کمه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

امیدوارم تو لحظات امتحان و استرستون ارامش درونی بیدا کنید که منو خیلی اروم کردین چون من نقشه کشی دستی هم کلاس رفتم بخاطر علاقه ام(اماتوری)

بابا تو که اوستایی خودت

نقشه کشی و اتوکد و تری دی

می ترکونی :ws37:

ایشالا موفق باشی عزیز

ورودتو با جامعه معماران تبریک می گم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

حالا تعریف از خود نباشه یه بروژه هم کامل طراحی کردم که اگه این سایت جایی داشته باشه میذارمش البته مال 3 سال قبله(16 سالگیم)

این سوالا رو هم به هیچکس دسترسی نداشتم گفتم تا نرفتم سواد کوه دانشگاهه ازتون بیرسم تا برم اونجا ای دی اس الشو ردیف کنم و باز بیام اذیتتون کنم و مزاحمتون باشم:flowerysmile:

:w72:

میگم که من فقط مرگم همون ریاضی و فیزیکشه که میفرمایین نداره انچنان و خدا رو شکر دیگه

شادم کردین ننه خدا شادتون کنه:hapydancsmil:

فک میکردم درسام مثه رشته مکانیکه:wow:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بعد تو 4 سال میشه تمومش کرد؟؟؟

چون من یه ترم مرخصی بودم میخوام ببینم بشینم کنکور بدم دوباره یا نه همینو برم

یه ترم مرخصی بودم که خودمو معاف کنم که کردم

بازم ببخشید خیلی حرف زدم:vahidrk:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بعد ببخشید شماها کارای عملیتون مثلا یه نقشه رو چجوری امتحان میدین؟؟؟؟چون مثه دینی که نیست تو یه ساعت بنویسی بره

خودمم میدونم زیادی سوال کردم.هی مینویسم میفرستم میگم این اخریش بود بعد یه سوال میاد تو مخم عین مته رو اعصابم منم نمیتونم خودمو نگه دارم نبرسم چون شب خوابم نمیبره

بازم شرمندم

• Like 2
لینک به دیدگاه
بعد ببخشید شماها کارای عملیتون مثلا یه نقشه رو چجوری امتحان میدین؟؟؟؟چون مثه دینی که نیست تو یه ساعت بنویسی بره

خودمم میدونم زیادی سوال کردم.هی مینویسم میفرستم میگم این اخریش بود بعد یه سوال میاد تو مخم عین مته رو اعصابم منم نمیتونم خودمو نگه دارم نبرسم چون شب خوابم نمیبره

بازم شرمندم

کارهای عملی یک وقت تعیین می شه شما کارها رو پلات می گیرین....می برین پیش استاد...اونجا می بینه و نمره می ده....

اصولا هم وقت تحویل پروژه بعد از امتحان های نظری تون هست:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

راستی آره...تو چهار سالم می تونی تموم کنی....

این رشته ی خوبیه....حالا ببین اگه رشته ی دیگه دوس داری می تونی امتحان بدی...

ولی با توجه به اینکه نرم افزار هارو بلدی..این رشته واست خوبه...

ولی باز نگی ما گفتیم ها.....

ببین خودت چی دوست داری....ولی با ذونستن نرم افزار ها زمینه ی خوبی داری...:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه

او نه من معماری خیییییلی دوست دارم

فقط خواستم ببینم ارزش داره وقت بذارم از سواد کوه(نیم ساعت اونور تر از دماوند)

بخونم کنکور بدم جای نزدیکتر قبول بشم مثه parandیا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون اونور شم باید دید دیگه.اگه نشه جفت مرخصی هام میره

کسی که معاف شده باشه هم محدودیت داره برا تحصیل؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...