رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من کدم 2013 فونت کاتبو نصب کردم اما تو style فونتای کاتبو نداره.دیگه در حالت عادی هم بدون کاتب فارسی مینویسم کلمه ها جدا جدان به هم نمیچسبن.چیکار کنم؟کمکم کنین5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

سلام......از tools انتخابش کردید؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread115986.html#post1293205

:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام......از tools انتخابش کردید؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread115986.html#post1293205

:ws3:

ببین همه این کارا رو کردم اما اصلا وقتی st رو میزنم فونتای فارسی نداره.از یه طرفم وقتی k میزنم فارسی تایپ میکنه اما دوتا اینتر که میزنم این شکلی میشه

0uctxv61kgbby31geduw.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببین همه این کارا رو کردم اما اصلا وقتی st رو میزنم فونتای فارسی نداره.از یه طرفم وقتی k میزنم فارسی تایپ میکنه اما دوتا اینتر که میزنم این شکلی میشه

0uctxv61kgbby31geduw.jpg

چون فونت فارسی نداره احتمالا توفونتات....

من این فونت روریختم واسه خودم وکار میکنم...ببین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 6
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان

سلام بچه ها. من بازم دو تا اتود دیگه زدم. اولی تو مایه های همون قبلیه است ولی یه کم تغیرش دادم!

لطفا نظر بدین. مرسی :icon_gol:

1.

eyggvj2lnpib2pzeqac1.jpg-

kj5esjfsto0lknkgr4po.jpg

bey3uhrdkwj8tetklfhs.jpg

2.

nm0iqbspbj5yajxgwg.jpg

fm7zq13idjpqxf3hlnmx.jpg

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها. من بازم دو تا اتود دیگه زدم. اولی تو مایه های همون قبلیه است ولی یه کم تغیرش دادم!

خیلی کارت بهتر شده عالی ولی اتود اولت همچنان ترکیب حجم نداره .. ممکن دوباره همون ایراد بش گرفته بشه ... که خب حل شدنی ..:icon_gol:

اتود دومت مدرنتره خوب میشد رمپ میومد تا روی اون حجم کم ارتفاع تر ینی حجمو میرسوندی به رمپ واون حجمی که سقفش مسطح هم یکم تغییر میخواد جون به حجم های دیگه فرق داره باید شبیه تر بشه ... در کل خوبه خیلی اتودت بهتر شده :icon_gol:

داره دستت میاد چی میخوای و کارت از اون گنگی درامده بنظر من خوبن ممکنه یه چندتا ایراد جزئی گرفته شه ولی اونم با تغییرات ساده حل میشه

افریییییییین:icon_gol:

................

پ.ن:عجله ای شد تو یه فرصت دیگه اگه شد کاملتر توضیح میدم

• Like 4
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
خیلی کارت بهتر شده عالی ولی اتود اولت همچنان ترکیب حجم نداره .. ممکن دوباره همون ایراد بش گرفته بشه ... که خب حل شدنی ..:icon_gol:

اتود دومت مدرنتره خوب میشد رمپ میومد تا روی اون حجم کم ارتفاع تر ینی حجمو میرسوندی به رمپ واون حجمی که سقفش مسطح هم یکم تغییر میخواد جون به حجم های دیگه فرق داره باید شبیه تر بشه ... در کل خوبه خیلی اتودت بهتر شده :icon_gol:

داره دستت میاد چی میخوای و کارت از اون گنگی درامده بنظر من خوبن ممکنه یه چندتا ایراد جزئی گرفته شه ولی اونم با تغییرات ساده حل میشه

افریییییییین:icon_gol:

................

پ.ن:عجله ای شد تو یه فرصت دیگه اگه شد کاملتر توضیح میدم

مرسی عسل جونم. آره خودمم فهمیدم اتود اولم هنوز ترکیب نشده!

پس منتظر میمونم تا یه فرصت پیدا بشه تا کاملتر توضیح بدی

همه اینا نتیجه زحمتای تو و بقیه دوستان بوده. خیلی خیلی مچکرم :w36:

لینک به دیدگاه

1.

kj5esjfsto0lknkgr4po.jpg

bey3uhrdkwj8tetklfhs.jpg

2.

nm0iqbspbj5yajxgwg.jpg

fm7zq13idjpqxf3hlnmx.jpg

سلام دوست عزیز...باید گفت واقعا تلاش و پشت کارت قابل تحسین خیلی عالیه و انشاالله تو همه مراحل زندگیت موفق باشی و همیشه با انرژی رو به جلو پیش بری....

کلیت حجمت نسبت به قبل خیلی بهتره و تناسب مناسب تر پیدا کرده..

من نظرم روی طرح اولیت هست چون هم از لحاظ عملکردی با اون چه که مد نظر توئه هماهنگ تر..و اینکه کلیت و ترکیب بندی مفهوم مشخص تری رو دنبال میکنه.....

من فکر میکنم از ترکیب 2 حجمی که در دو طرف داری شاید چیز جالبی ازش بوجود بیاد و اون حجم ها نزدیک تر شن تا یک فضای خالی بیشتری بوجود بیاد تا بتونای ورودی رو درش تعریف کنی....

خیلی هم خوب..موف باشی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
سلام دوست عزیز...باید گفت واقعا تلاش و پشت کارت قابل تحسین خیلی عالیه و انشاالله تو همه مراحل زندگیت موفق باشی و همیشه با انرژی رو به جلو پیش بری....

کلیت حجمت نسبت به قبل خیلی بهتره و تناسب مناسب تر پیدا کرده..

من نظرم روی طرح اولیت هست چون هم از لحاظ عملکردی با اون چه که مد نظر توئه هماهنگ تر..و اینکه کلیت و ترکیب بندی مفهوم مشخص تری رو دنبال میکنه.....

من فکر میکنم از ترکیب 2 حجمی که در دو طرف داری شاید چیز جالبی ازش بوجود بیاد و اون حجم ها نزدیک تر شن تا یک فضای خالی بیشتری بوجود بیاد تا بتونای ورودی رو درش تعریف کنی....

خیلی هم خوب..موف باشی:icon_gol:

مرسی عزیزم.

خوشحال شدم که نظرت و گفتی. رو حجمم اولم باز کار میکنم تا بهتر شه

بازم مرسی :rose:

لینک به دیدگاه

1.

kj5esjfsto0lknkgr4po.jpg

bey3uhrdkwj8tetklfhs.jpg

2.

nm0iqbspbj5yajxgwg.jpg

fm7zq13idjpqxf3hlnmx.jpg

ســــلام دوست گلم

من اتودای قبیلت رو دیدم

خیلی بهتر شدن خیلـــــــــــی

اما اوتد اولت به نظرم هنوز کامل نیس الان به چشم منی که بیننده از دید پرنده هستم مثه تیکه های پازل به نطر میاد شاید اگه توی شکست هایی که دادی تغییر ایجاد کنی و یا کلا عقب و جلو کنی حجمات رو از این حس پازل بودن خارج بشه

اما حجم دومت به نظرم قوی تر هس

اگه اون رمپی که گذاشتی رو بتنوی شاخص ترش کنی مثلا با همیش شیبی که میاد از به سقف حجم دیگه برسه باعث تداخل زمین ( سایت مجموعه) با سقف میشه و دیگه اینکه اون حجم 5 ضلعی که نوک تیز داره رو از اون حالت خارجش کنی شاید اگه جهت کشیدگیش رو تغییر بدی و کشیدگیش موازی حجم تکی بشه خیلی خوب بشه

در کل خیلی خوب هستن اتودات این نظر من بود:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

1.

kj5esjfsto0lknkgr4po.jpg

bey3uhrdkwj8tetklfhs.jpg

2.

nm0iqbspbj5yajxgwg.jpg

fm7zq13idjpqxf3hlnmx.jpg

سلام دوست من.

کارت خیلی بهتر شده.

خطوطت هدفمند تر شده و حجمت داره طبق یه اصولی شکل میگیره.

به نظر من حجم دومت بهتر از حجم اولت شده چون در طرح اولت تقارن نسبی وجود داره که این قشنگ نیست .

طرح دومت داره اوج میگیره و رو به بالا حرکت میکنه و بعد باز با رمپی به سمت پایین حرکت میکنه که این میتونه مفهوم حرکت و توالی رو تو کارت نشون بده .همچنین احجامت که در کنار هم قرار گرفتن هم ارنج بهتری دارن و هم پخته تر از قبل شدن.

البته باید خیلی بیشتر روش کار کنی تا بتونی انسجام بیشتری بهش بدی. :icon_gol::a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
ســــلام دوست گلم

من اتودای قبیلت رو دیدم

خیلی بهتر شدن خیلـــــــــــی

اما اوتد اولت به نظرم هنوز کامل نیس الان به چشم منی که بیننده از دید پرنده هستم مثه تیکه های پازل به نطر میاد شاید اگه توی شکست هایی که دادی تغییر ایجاد کنی و یا کلا عقب و جلو کنی حجمات رو از این حس پازل بودن خارج بشه

اما حجم دومت به نظرم قوی تر هس

اگه اون رمپی که گذاشتی رو بتنوی شاخص ترش کنی مثلا با همیش شیبی که میاد از به سقف حجم دیگه برسه باعث تداخل زمین ( سایت مجموعه) با سقف میشه و دیگه اینکه اون حجم 5 ضلعی که نوک تیز داره رو از اون حالت خارجش کنی شاید اگه جهت کشیدگیش رو تغییر بدی و کشیدگیش موازی حجم تکی بشه خیلی خوب بشه

در کل خیلی خوب هستن اتودات این نظر من بود:icon_gol:

سلام دوست خوبم. ببخش من اسمت و نمیدونم :icon_redface:

اول از همه مرسی که نظر دادی و کارام و دنبال کردی. خودمم نسبت به حجم اولم حس خوبی ندارم. سعی میکنم بهترش کنم.

بعد گفتی: اون حجم 5 ضلعی که نوک تیز داره رو از اون حالت خارجش کنی شاید اگه جهت کشیدگیش رو تغییر بدی و کشیدگیش موازی حجم تکی بشه خیلی خوب بشه

منظورت اینه؟

q521sic8vvnt6noazjjt.jpg

لینک به دیدگاه
gingulak مهمان
سلام دوست من.

کارت خیلی بهتر شده.

خطوطت هدفمند تر شده و حجمت داره طبق یه اصولی شکل میگیره.

به نظر من حجم دومت بهتر از حجم اولت شده چون در طرح اولت تقارن نسبی وجود داره که این قشنگ نیست .

طرح دومت داره اوج میگیره و رو به بالا حرکت میکنه و بعد باز با رمپی به سمت پایین حرکت میکنه که این میتونه مفهوم حرکت و توالی رو تو کارت نشون بده .همچنین احجامت که در کنار هم قرار گرفتن هم ارنج بهتری دارن و هم پخته تر از قبل شدن.

البته باید خیلی بیشتر روش کار کنی تا بتونی انسجام بیشتری بهش بدی. :icon_gol::a030:

مرسی عزیزم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اسمم زهراس

:ws37:

آره عزیزم همون حجمی که مشخص کردی منظورم بود ، منظورم این حجم هس که مشخصش کردم

ddye63sg21z11l92v4m.jpg

کشیدگی در جهت فلش منظورم بود اگه اعمال بشه خوب بشه

حالا 1 امتحان بکن به نظر من:icon_gol:

53077575540476217002.png

• Like 7
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان

اسمم زهراس

:ws37:

آره عزیزم همون حجمی که مشخص کردی منظورم بود ، منظورم این حجم هس که مشخصش کردم

کشیدگی در جهت فلش منظورم بود اگه اعمال بشه خوب بشه

حالا 1 امتحان بکن به نظر من:icon_gol:

آهان. الان فهمیدم. مرسی زهرا جونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان

کسی میدونه انجمن مهندسان معماری داخلی تو تهران کجاست؟

یا هر اطلاعات دیگه ای که ازش داره؟

دوستان اگر اطلاعاتی دارید در اختیار کیمیا جان قرار بدید :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان

سلام دوستان. من با توجه به نظرات شما اتودام و یه مقدار تغیر دادم. خوشحال میشم بازم نظرتون و بگید

مرسی از همه :icon_gol:

agvax8r3pccodyr611rz.jpg

1jkon91icu6px2h72coa.jpg

qeyrrmgg3egz7yew75y5.jpg

jzptcl95d3y76vxtsluv.jpg

if33uomc3tworxmqad.jpg

k2fexq21gtj1g98muu6.jpg

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. من با توجه به نظرات شما اتودام و یه مقدار تغیر دادم. خوشحال میشم بازم نظرتون و بگید

مرسی از همه :icon_gol:

این روزا احتمالا سر همه شلوغ بوده منم وقت نکردم ...

اما خیلی کلی فعلا در مورد اتودت میگم تا بعد ..

اول اتود شماره یک حجم جدید خوبه وبهتر شده اما دیگه ترکیب و چیدن از این به بعد سلیقه ای میشه :w02:مثلا من بودم خطی تر کار میکردم:hanghead: تا اینطوری که الان چیدی یکم حس عجیبی در موردش دارم بوخشیدا ولی به چشمم شبیه خرچنگ :hanghead: البته عزیزم دارم میگم کاملا این موضوع شخصیی و دلیل خاصی نمیتونم براش بیارم:hanghead:

وهمچنان میگم اون رمپ رو به یه جا برسون.. برسون بروی یه سقفی :a030:

.....................

اتود دوم نه ... خوب نشده :hanghead:

...............

اتود سوم خوبه ولی به نظرم یه چیزایی کم داره کامل نیست ..( خوب میشد اگه با طراحی سایت همراه میشد)

.............

اتود چهارم .. اول از همه پیشنهاد میکنم تیغ کاترتو عوض کنی :w02: و بعد نمیدونم خوب نیست مثل این میمونه که یه حجم بصورت عجیب برش بدیم نه ترکیب داره نه جدا شده درحالیکه سه تا تیکه بنظر میاد

.......................

هچنان اتود دومت (اینجا میشه اولی) بهتره و امیدوارم تایید بشه :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

کسی پلان ساختمان 2 واحدی هر واحد 150-160 متر + زیرزمین اجرائی داره ؟

تو انجمن و نت اونی که میخاستم رو پیدا نکردم .

دارم سعی میکنم خودم طراحی کنم میخاستم اگه کسی داره بذاره تا با کار خودم مقایسه کنم و برا تحویل حداقل 2 تا ارائه داشته باشم .

:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...