رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از 23 ساعت پیش رفتی یه جواب برای من بیاریا!:banel_smiley_4::ws3:

خب جواب نداد بعد یادم افتاد شمارشو عوضیده اگه میشه تا اخر این هفته صب کن تا ببینمش و ازش بپرسم :girl_in_dreams::ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان هر کسی به تونه به من لطفی بکنه تعدادی پلان خانه ویلایی برای من ایمیل کنه من شرمنده میشم.

ایمیل: taherabadi.reza@gmail.com

با تشکر از لطف دوستان عزیز نو اندیش.:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام. درخواستتون رو بهتر بود توی تاپیک " درخواست- سئوال- کمک" مطرح می کردید تا همه ی دوستان ببین.

نمونه ی پلان ویلایی زیاد هست. بستگی داره چی بخواید.

لینک به دیدگاه
پرسیدم:اره هنوزم هستش یعنی سوالای تشریحی میپرسن :girl_in_dreams:

راس میگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟پس چرا تو دفترچه هیچی ننوشته بود آخه:ws44:

ای خدااااااا:ws44:

مرسی عزیزم ...زحمت کشیدی....

لطفا مدیرا تاپیک و قفل نکنن که اگه اطلاعات جدید در زمینه مرمت و ازمونش پیدا کردم اینجا قراربدم

لینک به دیدگاه
راس میگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟پس چرا تو دفترچه هیچی ننوشته بود آخه:ws44:

ای خدااااااا:ws44:

مرسی عزیزم ...زحمت کشیدی....

لطفا مدیرا تاپیک و قفل نکنن که اگه اطلاعات جدید در زمینه مرمت و ازمونش پیدا کردم اینجا قراربدم

اوهوم:hanghead:

نگران نباش...میتونی :shad:

خواهش میکنم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من در حال طراحی یه رستوران تقریبا کوچک در فضای باز هستم.به همیت خاطر فرم بیرونیش خیلی مهمه.کسی میتونه در این زمینه کمکی از لحاظ عکس.متن.سایت...وحتی نظر شخصی بکنه؟

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
سلام

بچه یه پلان یه خونه تو منطقه گرم و خشک میخوام.که از لحاظ اقلیمی طراحی شده باشه!!!!

کسی نداره؟؟؟

اگ نمونه موردی می خوایی واسه مطالعات کتاب ابنیه سنتی رو بگرد

لینک به دیدگاه
سلام

من در حال طراحی یه رستوران تقریبا کوچک در فضای باز هستم.به همیت خاطر فرم بیرونیش خیلی مهمه.کسی میتونه در این زمینه کمکی از لحاظ عکس.متن.سایت...وحتی نظر شخصی بکنه؟

ممنون میشم.

بیشتر توضیح بده

سوالت مثله اینه که مثلا از یکی از بچه ها بپرسی مداد منو ندیدی؟

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون میشم.

سلام گلم.

ببین توی اروپا و امریکا اصلا" رستوران تو محیط باز ندارنوووتنهای چیزی که دارن اینه که همون رستوران معمولی + میزو صندلی بیرون از فضلی رستوران با آفتاب گیر...همین.

به نظرم برا کار تو یکی از نمونه های خوب رستورانهای سنتی باشه که تو ایرانه. :ws37:

تو اروپا و امریکا این شکلیه همش :

tanino-restaurant-2.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...